Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Лікування алкоголізму в Сумах

Багато хто схильний вважати, що любов до алкоголю закладена українцям генетично, а значить, не несе такої загрози, яку алкоголізму приписують медики. На жаль, такі фрази є всього лише невдалою спробою виправдати своє безсилля перед алко-пристрастю. Історія доводить зворотне. З початку IX століття і по 1640 рік в Україні було зафіксовано лише 30 нормативно-правових актів, присвячених даному питанню, і всі вони носили антиалкогольний характер. У той час як в Російській імперії тих часів було прийнято більше 2 тис. Подібних документів, що регламентують роботу «пивнушек» і механізм винної торгівлі. Так чи інакше, але сьогодні проблема алкоголізму (найскладнішої медико-соціально-псхологіческой хвороби) стосується багатьох. Лікування залежності від горілки в Сумах необхідно багатьом молодим людям, які звикли з її допомогою покращувати свій настрій і долати життєві труднощі.

Лікування алкоголізму в Сумах

Лікування залежності від алкоголю в Сумах

Українська наркологічна служба сьогодні переживає не найкращі часи. У багатьох диспансерах посаду підліткового лікаря-нарколога скорочується, як і періодичність профілактичних заходів. Кількість ліжко-місць поступово зменшується, а психологічна підтримка алкозалежних людей часто зводиться до морально-повчальних бесід. Виходячи з цього, багато хто не звертаються за допомогою до державних медустанов і помилково думають, що впораються з такою патологічною пристрастю самостійно. Однак раз і назавжди побороти алкозалежність можна тільки за допомогою фахівців (наркологів, терапевтів, психологів і соцпрацівників). Далеко не кожен приватний центр або клініка можуть запропонувати таке комплексне лікування з залученням експертів з хімічної залежності різних профілів.

Реабілітаційний центр «Рецена», створений в 2004 році, пропонує широкий спектр послуг в контексті лікування алкоголіків в Сумах:

  • виїзд лікаря-нарколога додому;
  • оперативне виведення зі стану запою;
  • формат примусових заходів медичного характеру;
  • системне лікування залежності від спиртного, що поєднує детоксикаційні процедури, психологічну реабілітацію і соціальну адаптацію;
  • психологічну підтримку рідним алкоголіка.

Як лікують алкоголізм в Одесі в «Рецене»?

Ставши пацієнтом центру, алкозалежних особа зобов'язана пройти процедуру детоксикації, що сприяє очищенню організму від токсинів і подолання фізичної залежності від спиртного. Поліпшенню загального самопочуття сприяють прогулянки на свіжому повітрі, збалансоване харчування, фізіотерапевтичні процедури і адекватна фіз-навантаження.

Адаптувавшись в терапевтичному співтоваристві, пацієнт проходить психологічну реабілітацію за програмою «12 кроків». Вона полягає у визнанні свого безсилля перед хворобою і поступове відновлення емотивно-вольової сфери.

Мотивований, зміцнілий фізично, духовно і психологічно, реабілітант готовий до повернення в соціум. Допомогти йому подолати психологічний бар'єр і навчитися протистояти спокусам, покликаний наставник, який на півроку закріплюється за кожним пацієнтом центру.

«Рецена» - це ваш шанс на тверезе і яскраве життя! Не прогавте його!

4.7903225806452 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.79 (124 Votes)