Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Біль, відчай, розчарування, страх, самобичування ... Важко собі уявити, що відчуває матір, дружина або сестра, спостерігаючи за тим, як близька людина спивається на очах. Ні вмовляння, ні сльози, ні погрози не допомагають. Людиною керує єдине бажання - напитися і черговий раз впасти в небуття.

Сьогодні лікування алкоголізму в Києві, де тільки за офіційними даними 20 тис. чоловік перебуває на наркообліку, необхідно багатьом. Експерти, що займаються цим питанням, стверджують, що за останній час алкозалежність особливо актуалізувалася серед жінок і молоді.

Лікування алкоголіків в Києві

Найчастіше залежні від спиртного люди не погоджуються на лікування. Одні стверджують, що не бачать проблеми, якщо вони час від часу випивають (мовляв, так вони розслабляються). Інші ж сподіваються на власні сили. І мало хто розуміє, що позбавлення від алкогольної залежності - це дуже тривалий, болючий і трудомісткий процес. Самостійно кинути пити здатні тільки одиниці, велика ж частина алкоголіків безмовно виконують забаганки свого оскаженілого організму, що вимагає чергової порції спиртного. Алкогольна інтоксикація, психоз, моторошний похмільний синдром, спроба самогубства ... Сценаріїв розвитку подій багато, але всі вони зводяться до одного, коли без допомоги медиків людина опиняється на межі життя і смерті.

Лікування алкоголізма в Київі

Лікування алкоголізму в Києві на базі «Рецени» - шанс на нове життя!

Реабілітаційний центр «Рецена» спеціалізується на лікуванні залежності від алкоголю в Києві. Його співробітники - це висококласні наркологи, психотерапевти, масажисти, дієтологи, терапевти і соціальні працівники. Працюючи за принципом «Рівний рівному!», Вони підбирають індивідуальну програму реабілітації та вибудовують довірчий формат спілкування з пацієнтом.

Особливістю центру є комплексний підхід до вирішення проблеми алкопотягу, який поєднує медикаментозне, психотерапевтичне лікування, а також інформаційний та соціальний супровід.

Спочатку пацієнт повинен пройти детоксикацію - комплекс очисних процедур, необхідних для подолання фізичної залежності від спиртного. Адаптувавшись до умов терапевтичної спільноти, він починає роботу з психологом над такими моментами:

  • усвідомлення своєї патологічної залежності від алкоголю;
  • відновлення контролю над емотивно-вольовою сферою, пам'яттю і мисленням;
  • формування чëткой мотивації на ведення тверезого способу життя;
  • досягнення адекватної самооцінки;
  • нормалізація внутрішньосімейних стосунків;
  • вміння долати життєві труднощі без чарки;
  • реінтеграція в соціум.

Психологи в своїй роботі намагаються використовувати різні методики (самоаналіз, терапію середовищем, сімейну терапію, арт-терапію, трудотерапію, виконання письмових робіт). Така багатовекторність допомагає реабілітанту швидше розкритися і досягти одужання. Піврічне лікування залежності від горілки в Києві, яке пропонують співробітники реабілітаційного центру «Рецена», проходить анонімно, в умовах модерної клініки і передбачає тривале супровід на етапі підтримки здорового способу життя вже за межами стаціонару.

4.5702479338843 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.57 (121 Votes)