Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Згідно зі статистикою, проблема наркоманії на території України стоїть гостро, з кожним роком кількість наркозалежних збільшується і все частіше від хвороби страждають діти підліткового віку. Сім'ї починають шукати допомогу професіоналів, і якщо раніше за неї доводилося відправлятися в столицю або навіть в інші держави, то сьогодні це стало можливим в невеликих містах.

Про центр

Реабілітаційний центр в Івано-Франківську «Рецена» - установа, фахівці якої займаються просвітою молоді, запобігаючи розповсюдження залежностей, а також надають допомогу людям, які потрапили в мережу наркотиків.

Існує безліч філій центру, розташованих в різних містах країни і в кожній з них трудяться команди професіоналів. Крім того, самі установи розташовані в районах в чистому екологічному районі з чудовою природою і облаштовані максимально комфортно.

Обстановка плідно впливає на організм наркозалежних, виключає стресові ситуації і дискомфорт. В таких умовах у пацієнта виникає бажання не тільки скинути вантаж залежності, але і з новими силами повернутися до здорового, повного планів, життя!

12 кроків до лікування

Лікування від наркотиків в Івано-Франківську в реабілітаційному центрі - комплексний підхід, здійснюваний завдяки програмі «12 кроків». Це тривала, поетапна терапія, курс якої триває близько півроку. Тут не застосовуються стандартні для всіх методи - лікування призначаються виключно індивідуально.

У курс входять наступні заходи:

  • детоксикація;
  • відновлювальні процедури;
  • адаптація в нових умовах;
  • психологічна допомога;
  • реабілітація після повернення до нормального життя.

Первинну допомогу надає досвідчений нарколог в Івано-Франківську, професіонал своєї справи, який знає, як швидко зняти ломку і вивести наркомана з критичного стану.

Важливу роль в терапії грають психологи - вони знаходять причину, по якій людина починає вживати наркотики, проводять колективні та індивідуальні зустрічі, знаходячи підхід до кожного з пацієнтів. Тут успішно застосовують нетрадиційні методики, наприклад, арт-терапію - зцілення через мистецтво.

Крім того, в систему «12 кроків» входить особлива техніка - ведення пацієнтом особливого зошита. Оцінюючи виконані завдання, фахівцям простіше розібратися в емоційно-психологічних проблемах наркозалежного.

У центрі працює злагоджений колектив, в який крім співробітників, входять і волонтери. Вся справа в тому, що багато колишніх наркоманів, які змогли позбутися від наркозалежності, готові надавати допомогу таким же заплутавшихся людям, ділячись власним досвідом.

Заблукавшим душам потрібна підтримка сім'ї!

Наркоманом можна стати, лише один раз прийнявши наркотичну речовину! Недарма, навіть уважні батьки не відразу помічають, що з їх чадом відбувається щось не те. Звинувачувати їх у неуважності нерозумно, однак, найчастіше родичі роблять одні й ті ж помилки: садять наркозалежного під домашній арешт, чинять тиск або навіть застосовують фізичну силу ... Інші ж, навпаки, відвертаються від оступившихся і викреслюють їх з життя. В обох випадках, наркоман не отримує допомоги, навіть якщо у його рідних благі наміри.

За статистикою, в 70% зривів винні саме близькі хворого, так як вони неправильно поводяться як під час його лікування, так і подальшої адаптації. Тому фахівці центру надають допомогу не тільки самому наркозалежному, а й членам його сім'ї, щоб пережити це, усвідомити, вибрати правильну тактику і дійсно надавати допомогу близьким, вони теж можуть пройти психологічний курс.

Лікування наркоманії в Івано-Франківську

Яких результатів вдалося досягти?

Лікування наркоманії в Івано-Франківську і інших філіях «Рецени» дає відчутні результати вже протягом 2-х десятків років. Робота центру призводить до того, що молоді люди, які вже практично втратили зв'язок з реальністю, не тільки повертаються до нормального життя, але і зустрічають любов, заводять сім'ї і дітей. Вони проходять навчання, знаходять улюблену справу і реалізують себе в різних професіях. Чи це не доказ того, що система «12 кроків» дійсно дає шанс дійти до мети і зцілитися?

4.25 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.25 (2 Votes)
call 24

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

+38 066 045 94 25