Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+38 (066) 045-94-25

+38 (068) 216-28-28

Наші послуги

Лікування наркоманії в реабілітаційному центрі "Рецена"

ЛІКУВАННЯ
НАРКОМАНІЇ

Читати детально 

Лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі "Рецена"

ЛІКУВАННЯ
АЛКОГОЛІЗМУ

Читати детально

Лікування ігроманії в реабілітаційному центрі "Рецена"

ЛІКУВАННЯ
ІГРОМАНІЇ

Читати детально

Консультація психотерапевта в реабілітаційному центру "Рецена"

КОНСУЛЬТАЦІЯ
ПСИХОТЕРАПЕВТА

Читати детально

Зняття ломки у наркоманів в реабілітаційному центрі "Рецена"

ЗНЯТТЯ
ЛОМКИ

Читати детально

Виведення із запою в реабілітаційному центрі "Рецена" або на дому

ВИВЕДЕННЯ
ІЗ ЗАПЮ

Читати детально

Доставка в стаціонар реабілітаційного центру "Рецена"

ДОСТАВКА В
СТАЦІОНАР

Зателефонувати

Безкоштовні консультації для наркоманів, алкоголіків та їх рідних

БЕЗКОШТОВНІ
КОНСУЛЬТАЦІЇ

Зателефонувати

Групи співзалежних проводяться в Донецьку, Луганську, Сімферополі, Харкові, Києві, Львові, Запоріжжі, Дніпропетровську, Миколаєві, Херсоні, Чернігові.

Що таке співзалежність

Проблема алкоголізму та наркоманії все ширше і ширше крокує по всьому світу, і не питаючи може ввійти до кожного будинку. Від цього не застрахована жодна сім'я. Перед цим лихом рівні всі, бідні, багаті, освічені чи ні, благополучна сім'я і неблагополучна і.т.д. І, як правило, спроби батьків і родичів врятувати своє чадо, ще більше погіршують становище залежного.

Співзалежність Групи співзалежних в вашому місті Групи співзалежних

час проведення: 15.00 (кожна перша субота місяця)

Мета: Допомогти рідним і близьким залежного. Надання ефективної інформації та корисних порад, які допоможуть будувати правильно відношення з залежним.

Перебуваючи поруч з залежним

Що ж робити? Куди йти і де шукати допомоги? Хто винен?

Зазвичай такі питання виникають у батьків і родичів. Якщо з вами трапилося таке, не вподайте в паніку. Постарайтеся зрозуміти і визнати той факт, що ваша дитина (родич) хворий, і ця хвороба називається - ЗАЛЕЖНІСТЬ.

Перебуваючи і живучи постійно поруч з залежною людиною, ви мимоволі стаєте заручником його вживання. Ви стикаєтесь з переживаннями за його життя, з тривогою прислухаєтеся до кроків, боїтесь кожного телефонного дзвінка, який може означати нещастя або трагедію.

Прислухаєтеся до його (її) телефонних розмов, намагаєтеся контролювати життя цієї людини. Життя в постійному страху, скандалах, докорах. Не лякайтеся, так поводяться більшість.

Що таке співзалежність?

Коли ми переживаємо за інших, більше ніж за себе, приносимо все в жертву, але все марно, сходимо з розуму від переживань і тривоги-ми втрачаємо контроль над власним життям. Життя, що складається з переживань за залежну людину, називається СПІВЗАЛЕЖНІСТЮ.

Що це таке? - Можливо запитаєте ви.

Співзалежність - це хвороба, і якщо залишити її без уваги, під впливом психологічного стану, вона може привести до різного роду захворювань (серцево-судинних, хвороби шлунка, гіпертонія і.т.д.)

Групи співзалежності

Що ж робити? Послухайте, але є ж вихід. Ми можемо вам підказати адекватні моделі поведінки, за допомогою яких ситуація зміниться, ми підтримаємо і вислухаємо вас. Ви зможете все змінити тільки тоді, коли ризикнете змінитися самі.

Повірте, нам не все одно. Разом ми зможемо знайти вихід-підібрати для вас групу, відправити на реабілітацію залежного, просто підтримати вас. Ми хочемо щоб у вас все було добре, тримайтеся, зберігайте надію. Не опускайте рук.

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР «РЕЦЕНА»

Лікування наркоманії в групахЛікування наркоманії та творчий розвитокЛікування наркоманії - шлях до нового життя

Реабілітаційний центр «Рецена» працює вже більше 20 років. За цей час ми домоглися відмінних результатів з лікування алькогольних і наркотичної залежності. І це підтверджено статистикою, де максимальний термін тверезості - 20 років, самий мінімальний - 1 рік. За час нашої роботи було створено та відновлено сім'ю і сімейні стосунки, народилися дітки, хлопці, які раніше вмирали від наркотиків, зараз мають обрахованіе, роботу і стабільний заробіток. На даний момент, в нашому центрі проходять реабілітацію залежні люди, котоире приїхали з різних міст України та Росії.

НАША КОМАНДА

У нас велика кваліфікована команда, яка складається з 38 співробітників, і 12 волонтерів. У число співробітників входять консультанти, які проходили спеціалізовану школу по хімічної залежності, і знають про проблему наркоманії та алкоголізму не з чуток. Так само у нас є 10 психотерапевтов і 10 арт-терапевтов, які мають спеціалізовану освіту в області психології і психіатрії.

ПРОГРАММА 12 КРОКІВ

Наш наркологічний центр працює за програмою  «12 кроків». У багатьох хлопців є внутрішні проблеми. які необхідно опрацювати - для чого в центрі працюють висококваліфіковані психологи і арт-терапевти - щоб надалі їм це не завадило виздоравсівать. Ми розробили спеціальний зошит, по якій пишуться письмові роботи. За цим письмовим роботам опрацьовується кожен крок окремо, а так же, початок і наслідки вживання, взаємини в сім'ї, і багато іншого. Ми створили зошит з профілактики зриву, де щотижня можна переглянути та опрацювати, що могло підвести до зриву. Завдяки цьому, хлопці вчаться аналізувати свій психологічний стан, і вчаться боротися з негативними думками, емоціями, ситуаціями.

ЯК МИ ПРОВОДИМО ЧАС

Регулярно   в нашій організації, проходять терапевтичні табори, де збираються видужуючі залежні з Росії, України, Німеччини, Білорусі та Ізраїлю. Це час проходить дуже весело і цікаво: КВК, котоире придумують самі учасники; спілкування із зірками кіно і естради; творчі концерти; родітільскіе вечора; флеш-моби - і багато іншого. Два рази на рік ми зустрічаємося влітку на море, і один разз взимку, в пансіонаті або будинку відпочинку. Хлопці, котоире проходять лікування в реабілітаційному центрі, регулярно відвідують баню, виїжджають на чемпіонати з футболу, які проводяться між організаціями, різні спортивні заходи. Ми за здоровий спосіб життя.

Читати далі

ВІДГУКИ

Аня

Привіт! Напевно, як більшість підлітків, з ранніх років я почала до пізньої ночі тинятися по вулицях, мої друзі були старші за мене, і вже багато пробували в житті. У 11 років я вперше напилась горілки з компанією хлопців на свій день народження. Відчувши, що стала своєю в дошку, я продовжувала в тому ж дусі. Щоб було різноманітніше почали пробувати наркоту: спочатку просто травичку курили, потім вже десь в 14 років дійшло ...

Читати далі

До реабілітаційного центру Рецена

До реабілітації

Після реабілітаційного центру Рецена

Після реабілітаці

Рома

Озираючись на своє минуле я відчуваю двоякі почуття. З ранніх років у мене були причини для образ на цей величезний світ, але я не впевнений, що це виправдовує мої вчинки. З самого дитинства я ставав жертвою і терпилою у стосунках з цим величезним світом; пішовши в школу у мене відразу з'явилися проблеми в спілкуванні з однокласниками, і не тільки. Коли мені було 11, батько пішов з сім'ї, і я залишився жити з мамою. Вона стала ....

Читати далі

До лікування наркоманії

До реабілітації

Після лікування наркоманії

Після реабілітації

Оксана

Одним з найпоширеніших напрямків в музиці в наш час - реп. Цей жанр музики висловлює свого роду протест проти системи, вираз своєї індивідуальності, неповторності, яскравості. У кожній своїй композиції виконавець намагається писати про своє життя, про важкі ситуації, які доводилося долати, про особисті переживання та інших побутових проблемах. На жаль однією з найголовніших ....

Читати далі

До проходження курсу лікування наркоманії

До реабілітації

Після проходження курсу лікування наркоманії

Після реабилитації