Підшивка від наркотиків, кодування від наркотиківМетод підшивки від наркотиків (кодування від наркотиків) вже кілька років вважається вичерпавшим себе і зовсім не дієвим. Його використовували по різному: одним давали свідчення застосовувати його щодня обіцяючи вбити тягу до вживання, іншим капсулу вшивали під лопатку і робили так звану провокацію.

Тобто показували як буде діяти вшитий препарат якщо, все таки, пацієнт вирішиться, вжити наркотичну речовину. Провокація це як правило скорочення і / або спазм легенів. І людина втрачає свідомість від нестачі дихальної діяльності. Простіше кажучи задихається. Лікарі вводять антидот, роблять штучне дихання, (відкачують).

Суть методу кодування від наркотиків (підшивки від наркотиків)

Коли залежний приходить до тями йому кажуть, що так буде кожного разу, при вживанні опіатів, протягом одного року. Але це брехня. І про це люди вживаючі наркотики дізнаються досить швидко. Бували випадки коли, людина після підшивки від наркотиків через місяць приїжджала і кололася прямо на сходинках клініки, попередньо зателефонувавши в дзвінок і викликавши медсестру. Новина про те, що препарат не діє за пів року – рік облетіла всю країну. І зараз цей метод вже не використовується.

Антаксон-конкурентно зв’язується з опіоїдними рецепторами всіх типів і попереджає або усуває дію як ендогенних опіоїдів, так і екзогенних опіоїдних препаратів – опіоїдних анальгетиків і їх сурогатів. Введенням опіоїдів в збільшених дозах можна послабити або усунути дію цього антагоніста.

Для подолання наркотичної залежності короткого курсу детоксикації недостатньо!

Ми часто думаємо, що подолати залежність наркоманії та алкоголізму можна пройшовши короткочасний курс детоксикації, але забуваємо що залежність має чотири сфери захворювання: біологічну, соціальну, психологічну та духовну. Препарат Антаксон часто викликає у співзалежних людей хибну думку про те, що вони таким способом лікують свого залежного родича від хвороби, це помилка. Цей препарат тільки блокує опіоїди в організмі, але саме бажання вжити наркотики залишається.

Мені хочеться з вами поділитися однією історією, яку мені довелося колись почути. Усе відбувалося після чергового лікування в наркології, яке як думав Сергій і його сім’я буде останнім. Батькам лікар пообіцяв, що препарат Антаксон допоможе їх ньому синові залишатися в тверезості після детоксикації та це буде плавним переходом до звичайного життя, до тверезості. Щоранку мама Сергія давала йому по одній капсулі цього препарату, сподіваючись що капсула утримає його від бажання вжити психо-активні речовини, але як тільки Сергій виходив на вулицю перше що він робив, починав шукати наркотики і бажання вжити було сильніше ніж думка про те, що дія наркотику буде рівнятися нулю через блокуючу дію препарату і те, що це викличе побічний ефект препарату. І так відбувалося день за днем. Організм у Сергія почав слабшати і з’явилися болі в області печінки.

Через деякий час він знову був в системі. І всі слова лікаря нарколога про останній раз його лікування в наркології виявилися марною тратою часу і грошей. Цілий місяць крапельниць, таблеток, уколів чергової невдалої спроби кинути наркотики.

Детоксикація – зв’язування, руйнування і виведення токсинів з організму. Як ми вже зрозуміли, що одного виведення токсинів з організму мало. Детоксикація це лише допомога одній сфері захворювання наркоманії «біологічної» і ми неповинні забувати, що ця хвороба має ще три сфері «соціальну, психологічну та духовну», а це довгий шлях який повинні пройти як залежна людина, так і його співзалежні від нього родичі.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.