Наслідки від хімічних наркотиків

У наш час катастрофічно зросло виготовлення і вживання хімічних наркотиків, виготовлених кустарним способом. Це пояснюється вільним продажем аптечних препаратів, що містять наркотичні речовини (кодеїн, ефедрин і т.п.), ну і звичайно ж, такі наркотики обходяться значно дешевше для їх споживачів.

Але говорячи по суті, хімічні наркотики є всього лише страшним замінником, можна сказати, сурогатом наркотику. А як відомо, сурогат – це щось схоже, але не володіє якостями натурального.

Один з найбільш поширених хімічних наркотиків, є дезоморфін. Зараз в нашій країні, він займає лідируючу позицію серед споживачів наркотиків. Дезоморфін викликає сильне звикання, в досить короткий термін. Він привертає молодь своєю дешевизною, і простотою в його приготуванні.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Небезпека хімічних наркотиків

Не обов’язково мати диплом хіміка, щоб вміти готувати цей наркотик. Тепер про сумне. З – за вмісту всіляких токсинів, у споживача дезоморфіну, вже після першого уколу може розвинутися тромбофлебіт і тому подібні захворювання судин. Ви тільки уявіть собі, які інгредієнти потрібні для приготування дезоморфіну: бензин, сірчана кислота, йод, фосфор, побутові розчинники. З такої пекельної суміші випливає наступне: вмить падає імунітет, будь-який організм, нехай навіть найсильніший, не може протистояти отрутам, які містяться в дезоморфіні. З – за закупорки судин, по всьому тілу з’являються виразки, шкіра починає нагадувати луску, звідси сленгове назва наркотику – «крокодил».

Дезоморфін вражає абсолютно всі органи, без винятку, і цей процес «розкладання» організму, в прямому сенсі слова, протікає дуже швидко. Ампутація кінцівок, серед наркоманів вживаючих «крокодил», досить поширена. Термін життя, при употреленеіі «крокодила» не більше 2-х років. Лікарі, щоб хоч як то продовжити життя наркоману, змушені ампутувати заражені кінцівки. Абсцеси, трофічні виразки, некроз – відмирання шкірних і м’язових тканин, ось страшна картина вживання «крокодила».

Це те, як виглядає наркоман. А якщо говорити про те, як страждають внутрішні органи, то існує думка, що назва «крокодил», дезоморфін отримав через те, як він вражає і внутрішні органи. Лікарі стверджують, що всі органи наркомана, що вживає дезоморфін, виглядають так, як ніби – то їх дійсно пожував крокодил.

Що стосується любителів «швидкостей», «швидких», психотропних наркотиків – «гвинтових», тут картина наступна. «Гвинтові» вживають наркотики, основою яких є ефедрин. При вживанні цього наркотику, людина відчуває потужний приплив енергії, йому здається, що він надлюдина, з’являється непереборне бажання здійснювати свої мрії, ніж – то займатися. Йому, під впливом такого наркотику, здається все в райдужних барвах. Людина «під гвинтом», як правило, може цілодобово не їсти і не спати. Але, потім, почуття ейфорії змінюється роздратуванням, тугою, почуттями страху, паніки, параної. Вживання «швидких» наркотиків, призводить до такого ж швидкого виснаження організму. «Гвинтові» наркомани виглядають, як правило, змарнілим, з блукаючим, шаленим поглядом.

Наслідки вживання хімічних наркотиків

Наслідки вживання хімічних, а втім, як і будь-яких інших наркотиків жахливі. Подивитися на список речовин, які використовуються для приготування таких наркотиків. А це: сірка, червоний фосфор, кристали соляної кислоти, йод! Ви тільки уявіть, що потрапляє в організм людини, що вживає такі наркотики. Жах!

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.