Ігроманія – це вид залежності, яка проявляється як часта участь в азартних іграх, що завдає значної шкоди сім’ї, роботі, соціальним станом.
Найчастіше ігроманія не тільки пов’язана з залежністю людини – це і низька самооцінка і деструктивність в сім’ї, залежність від думки інших або залежність від інших людей, і нарешті алкогольна і наркотична залежності.
Найчастіше, ті люди які потрапляють на реабілітацію від азартних ігор, в процесі роботи над собою усвідомлюють свою залежність від алкоголю або навіть психотропних препаратів. Зараз в моді інші наркотики, ніж раніше. Загальнопоширені різні види психотропів. Для того щоб вживати, не обов’язково потрібно колотися, можна нюхати, пити і навіть курити. За ігровими автоматами пропалюють свій час молоді хлопці. Є серед них і ті, хто вживає «швидкі», психотропні наркотики.
ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7
+38 (096) 381-36-70Безкоштовна консультація та запис на прийом
Отже, як же дізнатися залежна ваша дитина від азартних ігор?
Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7
+38 (096) 381-36-70Безкоштовна консультація та запис на прийом
- Часта участь вашої дитини в будь-яких видах азартних ігор, для яких дитина старанно видобуває гроші
- Занепокоєння або дратівливість, не вміння програвати
- Постійні спроби прорахувати як можна виграти, пошук закономірностей
- Ставлення до ігрових автоматів як до живої істоти або як до живої розумної структури
- Потреба в збільшенні ставок
- Втрата контролю
- Небажання говорити про цю залежність, заперечення проблеми
- Спроби бути самостійним і незалежним. Заробляти гроші на гру і витрачати їх на гру
- Втрата інших інтересів і захоплень
- Втрата в часі
- Прагнення до великого ризику
Ігромани стають трохи неадекватні в міжособистісних відносинах, приймають руйнівні рішення, такі як: звільнення з роботи, конфлікти з батьками, розлучення, порушення дисципліни. Людина з часом становитися асоціальною.
Лікування ігроманії
Лікування ігроманії передбачає утримання від будь-якого виду ігор, аналізування своїх зривів, робота з батьками залежного, дисципліна, спорт, пошук своїх нерозкритих ресурсів, самовираження і самореалізація, твердження в твердій позиції по відношенню до способу життя, інтересів праця і регулярна робота над своїми дефектами характеру. Для одужуючого важливо знайти ініціативну справу, що надихає і підтримує.
Тривалість реабілітації від 3 до 6 місяців, потім ми передбачаємо пів року ресоціалітзаціі. Курс реабілітації залежить від наявності паралельних залежностей – заклопотаності від хімічних, психоактивних речовин або алкоголю. На ресоціалізації хлопці перебувають під менш сильним контролем мають вільний вихід і саме тут видно продуктивність реабілітації. На ресоціалізації залежні спостерігають свої реакції на тригери (місця, люди, речі що нагадують їм гру) і коригують свою поведінку.
Любителі ризику зазвичай не визнають свою залежність, а навіть якщо визнають, то на реабілітацію зважитися не можуть. Їм постійно здається ось-ось і все налагодиться, не сьогодні-завтра зірве великий куш і роздасть борги. Якщо у наркомана і алкоголіка є шанс побачити наслідки вживання і визнати свою поразку, то у залежного від азартних ігор таких наслідків немає. Зі здоров’ям все нормально, проблем з міліцією немає – тільки борги. Тому для таких залежних популярніший добровільно-примусовий тип лікування залежності. Також при слабкій мотивації видужувати до залежного за допомогою зворотних зв’язків, письмових робіт, психотерапії приходить усвідомлення проблеми. Часто це трапляється ближче до другого місяця утримання від ігор.
Батькам важко визнати, що ігроманія – це настільки серйозно. Хочеться знайти легкий вихід з проблеми. Нам не рідко дзвонять з проханнями закодувати або вигнати порчу по фотографії. Але на превеликий жаль нічого з перерахованого вище не допомагає. Якби кинути було б так легко, тоді наша нація не загинула від різного виду залежностей.
Якщо ігроман йшов до своєї проблеми все життя і сам з неї вибратися поки не зміг, то вихід це не завдання одного дня і навіть місяці. Це тривалий процес під назвою – одужання. На наших реабілітаційних центрах є позитивний результат, хороша статистика, наші хлопці одужують Ми не хочемо вас обманювати і говорити, що це легко і просто. Це важко і важко і 100% результату вам обіцяти ніхто не зможе, але пробувати треба.
Найнебезпечніший ворог – це бездіяльність. Пробуйте, звертайтеся. Однозначно можна сказати, що в перебігу першого місяця можна прогнозувати чи підходить залежному наш центр, дана програма і чи допоможе йому наша праця. Не впадайте у відчай, вихід є. Телефонуйте. Консультації безкоштовні.
Тест на ігроманію і залежність від азартних ігор
Ці питання розроблені вченими з проблем лудоманії (залежність від азартних ігор). Вони призначені будь-кому, хто може мати проблеми в цій галузі і покликані допомогти індивідууму вирішити, чи є він або вона патологічним гравцем.
- Пропускали ви роботу чи навчання, щоб пограти в азартні ігри?
- Приносили чи азартні ігри вам коли-небудь нещастя?
- Азартна гра впливала коли-небудь погано на вашу репутацію?
- Ви коли-небудь відчували розкаяння після гри?
- Чи грали ви для того, щоб розплатитися з боргами?
- Азартна гра зменшувала ваші амбіції?
- Чи відчували ви після програшу, що треба повернутися якомога швидше і відігратися?
- Після виграшу чи мали ви тверде переконання, що треба повернутися і виграти ще більше?
- Чи часто ви граєте, поки не програєте все?
- Ви коли-небудь брали в борг, щоб грати в азартні ігри?
- Чи доводилося вам продавати що-небудь, щоб грати?
- Чи існує для вас поняття “гроші для гри”, які ви використовуєте тільки для азартних ігор?
- Азартна гра заподіяла відчутну фінансову шкоду вам або вашому сімейству?
- Чи грали ви коли-небудь довше, ніж планували?
- Чи грали ви коли-небудь, щоб забути про неприємності?
- Ви коли-небудь порушували закон, щоб мати гроші на гру?
- Мучилася ви безсонням через думки про азартні ігри?
- Проблеми, розчарування або розлади створюють у вас бажання піти від всього цього грати?
- Чи маєте ви звичку святкувати ваші перемоги в азартних іграх?
- Чи думали ви коли-небудь про самогубство після програшу?
Найбільш нав’язливі гравці відповідатимуть, по щонайменше, на сім з цих питань ствердно.
Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7
+38 (096) 381-36-70Безкоштовна консультація та запис на прийом
- Опубліковано: