12 фактів про наркотики

Наведемо кілька незвичайних фактів про наркотики. В цілому, всі вони далеко непозитивні, що ще раз говорить про всю серйозність проблеми. Всю свою історію, людство намагається направити наркотик в потрібне русло, щоб він служив людям, а не руйнував їх життя. Але найчастіше, відбувається навпаки.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

12 фактів

1. Відомий факт, що препарати, містячі опіум (героїн, морфін і т.д.), були створені як ліки від кашлю, і ще 50 років тому, вільно продавався в аптеках.

2. Альберт Хофман, в 1943 році, випадково відкрив психотропний препарат (ЛСД), хоч і сам неодноразово зазнавав його дію на собі, прожив 102 роки. ЛСД відразу ж отримало визнання в медицині, як корисний засіб в психіатрії. Але наслідки, як показує час, виявилися жахливими.

3. Багато хто помилково вважає, що наркотик обов’язково повинен викликати почуття ейфорії, але це не так. Речовина вважається наркотичною, якщо вона викликає звикання, з подальшою потребою до збільшення дози. Так всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), тютюн був визнаний наркотичною речовиною.

4. Наркотики широко використовувалися за часів першої та другої світової війни, для підняття «бойового духу» у солдатів. Так таблетки, метамфітамінового ряду – первитин, входили в раціон німецьких солдатів.

5. Стало відомо, що макові зерна так само містять опіум. І вживання булочок і пиріжків з ними, може виявити позитивну реакцію тесту, на наявність наркотичних речовин в крові. Так один італійський пекар, який мав звичку випивати воду, в якій замочували зерна маку, перед випічкою, потрапив у наркотичну залежність.

6. Історія вживання кокаїну дуже велика. Ще стародавні племена індіанців Південної Америки жували листя коки, для «зустрічі з духами». З 1880 року його стали застосовувати в медичних цілях. У 1903 році почали виробляти безалкогольний напій Coca – Cola, для досягнення потужного стимулюючого ефекту додавали в нього дев’ять міліграмів кокаїну на порцію напою. У 70-е кокаїн придбав величезну популярність у колі популярних і забезпечених людей. І був символом нової моралі ділових людей. Він вважався нешкідливим, але стимулюючим енергію і піднімаючим працездатність.

7. Зигмунд Фрейд – засновник психоаналізу, який вніс величезний вклад у вивчення психології, соціології та медицині, радив своїм пацієнтам кокаїн, як корисні ліки. Сам згодом страждав від пристрасті до нього.

8. Марихуана займає друге місце, після алкоголю, через вживання якого, відбувається величезна кількість автокатастроф.

9. Як показує статистика, до передозування з наступним летальним результатом, призводить змішування кокаїну і алкоголю.

10. Розширився список нарковмісних рослин. Споживчий нагляд Росії виявив наркотичну речовину, у відомій всім дачникам, кучерявій петрушці. Небезпечна не сама рослина, а її плоди.

11. Велику популярність в країнах Близького Сходу, набуло вирощування і вживання опіуму, як в медичних, так і в розважальних цілях. Мусульмани керуються тим, що на відміну від алкоголю, який заборонений Кораном, про вживання опіуму нічого не говориться.

12. Сумна статистика говорить про те, що понад 13 відсотків наркоманів вмирають від передозувань, 3 відсотка накладають на себе руки. Майже сім відсотків, будучи в наркотичному сп’янінні, гинуть через нещасні випадки. З усіх ВІЛ-інфікованих людей, 90% складають ін’єкційні наркомани, які заразилися через загальну брудну голку. І всього лише 5% наркозалежних доживають до 40 років.

12 фактів допоможуть вам усвідомити небезпеку наркотиків

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.