З алкогольною залежністю у близьких людей, на жаль, стикається майже кожен другий. Тривалий стан запою (який не припиняється протягом 5-7 днів) вимагає термінового втручання. Адже за такий період настає серйозна інтоксикація організму, наслідки якої можуть бути фатальними для внутрішніх органів та систем. Лише кваліфікований вивід із запою допоможе врятувати вашого знайомого. Зверніться до реабілітаційного центру «Рецена», щоб дізнатися більше.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Ціни на лікування алкоголізму

ПослугаЧасВартість
Реабілітаційний центр (стаціонар)28 дніввід 8000 грн.
Виведення з запою вдомавід 1500 грн.
Наркологічна клініка1 добавід 2000 грн.
Кодування від алкоголювід 2000 грн.
Підшивка від алкоголізмувід 2800 грн.
Виведення з запою (клініка)від 1750 грн.
Детоксикація від алкоголювід 2100 грн.
Кодування від алкоголізму (метод довженко)від 2500 грн.
Лазерне кодування від алкоголізмувід 2500 грн.

Що вказує на те, що людину потрібно рятувати?

Дуже часто людина не знає, коли потрібне втручання у життя свого друга чи подруги. Адже у більшості випадків алкозалежний буде постійно спростовувати ваші доводи.

Найчастіше про запій говорить:

 • важкий фізичний стан;
 • підвищене психологічне збудження;
 • зниження контролю кількості випитого;
 • провали в пам’яті;
 • наявність похмільного синдрому;
 • часте серцебиття;
 • нудота, блювання;
 • головний біль;
 • порушення сну.

При цьому найбільше страждають серце, шлунок, печінка, головний мозок. Тривалий запій може призвести до незворотних наслідків, з якими людина буде стикатися все життя: розвиток кровотеч шлунково-кишкового тракту, інсульт, інфаркт, епілептичні напади, гострі психічні розлади.

Значна частина запійних алкоголіків, які не отримали своєчасної наркологічної допомоги, страждають від депресивних станів, у них можуть бути галюцинації (біла гарячка), з’являються суїцидальні думки, мають місце спроби покінчити життя самогубством, спостерігаються параноїдальні стани та інші проблеми, пов’язані з порушенням роботи нервової системи.

Не варто приймати за запій періодичне вживання спиртних напоїв. Це уже може бути однією із стадій алкогольної залежності.

Якщо ж ви помітили, що без виведення з запою не обійтися, зверніться до спеціалістів.

Чи можливо самостійно справитися із запоєм?

Виведення із стану запою вважається доволі складною процедурою. Вона пов’язана із багатьма нюансами та ризиками. Тому лікарі категорично не рекомендують проводити самостійний обрив запою. Це може призвести до важких наслідків для фізичного здоров’я алкоголіка. Навіть до летального випадку.

Сам хворий або його близькі не можуть об’єктивно оцінити поточний фізичний та психічний стан хворого, а також можливість виведення із запою. Самостійне лікування народними засобами або аптечними препаратами, часто призводить до обтяження наслідків запою (важкого абстинентного синдрому) та ряду ускладнень у роботі внутрішніх органів.

Непрофесійне призначення препаратів для зняття запою може спровокувати: крововилив, інфаркт, інсульт, гострі головні болі тощо.

Виведення із запоюПрофесіональне виведення із запою на дому: особливості

Виведення із запою в домашніх умовах за допомогою спеціалістів реабілітаційного центру – одна із послуг працівників «Рецена». Вони мають великий досвід роботи в даній сфері, що дозволяє їм отримати максимально позитивний результат. Спеціалісти виводять із запою за допомогою таблеток або крапельниці. Все залежить від рівня складності поставленої задачі.

Виведення із запою на дому можливе не для кожного клієнта. Адже для цього повинні бути декілька показань. Якщо людина вживає постійно алкогольні напої протягом 5-7 днів, тоді лікар може наполягати на необхідності лікування у стаціонарі, під наглядом спеціалістів.

Крім того, обрив запою може здійснюватися вдома лише тоді, якщо людина не має порушень в роботі серцево-судинної системи, органів дихання. Якщо ж вони наявні, то можливий лише стаціонар.

Лікування запою за допомогою таблеток

Використання фармакологічних препаратів актуально тоді, коли інші методи усунення запою не спрацювали. Для алкоголіків, які звикли пити регулярно і багато, характерна ломка, яка далеко не завжди легко усувається.

Таблетки для виведення із запою вживають лише за призначенням лікаря. Адже ситуації бувають різними. В окремих випадках практикується поєднання крапельниць, таблеток та занять із психологом. Тому не варто ризикувати власним здоров’ям і самостійно призначати собі ліки. Не дивлячись навіть на те, що ми постійно чуємо про безпеку такого лікування. Не варто вірити всьому, що розповсюджує реклама.

Фармакодинаміка таблеток від запою залежить від специфіки препарату і виробника. Показати вплив ліків можна на прикладі одного з найпоширеніших засобів для припинення запою – Пропротен-100. Препарати для виведення з запою потрапляють в організм і модифікують функціональність білка S-100.

Це сприяє сполученню інформаційних і метаболічних процесів. Засіб модифікує функціональність ключових структур мозку, які впливають на алкогольну залежність, покращують емоційний фон хворого.

Етапи обриву

Обрив запою здійснюється у декілька етапів:

 1. Отримання та розгляд вашої заявки. Клієнти заповнюють заявку на сайті. Менеджер розглядає її найближчим часом. Він обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення деталей співпраці.
 2. Огляд людини, яка перебуває у стані запою. Лікар оглядає пацієнта, оцінює його фізіологічні показники, психічний стан. Крім того, він визначає ступінь запою. Також нарколог консультує про можливість проведення зняття запою в домашніх умовах.
 3. Детоксикація організму. Являється важливим етапом виведення із запою. Лікар призначає крапельниці, які мають багатокомпонентний склад. Це дозволяє швидко та безпечно вивести токсичні продукти з організму людини.

Останнім кроком можуть стати рекомендації лікаря щодо подальшої поведінки пацієнта.

Якщо вам або вашим рідним потрібне медикаментозне виведення з запою, залишайте заявку на сайті реабілітаційного центру «Рецена». Подбайте про майбутнє вже зараз.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32