Групи співзалежних проводяться в Донецьку, Луганську, Сімферополі, Харкові, Києві, Львові, Запоріжжі, Дніпропетровську, Миколаєві, Херсоні, Чернігові.

Що таке співзалежність

Проблема алкоголізму та наркоманії все ширше і ширше крокує по всьому світу, і не питаючи може ввійти до кожного будинку. Від цього не застрахована жодна сім’я. Перед цим лихом рівні всі, бідні, багаті, освічені чи ні, благополучна сім’я і неблагополучна і.т.д. І, як правило, спроби батьків і родичів врятувати своє чадо, ще більше погіршують становище залежного.

Співзалежність Групи співзалежних в вашому місті Групи співзалежних

час проведення: 15.00 (кожна перша субота місяця)

Мета: Допомогти рідним і близьким залежного. Надання ефективної інформації та корисних порад, які допоможуть будувати правильно відношення з залежним.

Перебуваючи поруч з залежним

Що ж робити? Куди йти і де шукати допомоги? Хто винен?

Зазвичай такі питання виникають у батьків і родичів. Якщо з вами трапилося таке, не вподайте в паніку. Постарайтеся зрозуміти і визнати той факт, що ваша дитина (родич) хворий, і ця хвороба називається – ЗАЛЕЖНІСТЬ.

Перебуваючи і живучи постійно поруч з залежною людиною, ви мимоволі стаєте заручником його вживання. Ви стикаєтесь з переживаннями за його життя, з тривогою прислухаєтеся до кроків, боїтесь кожного телефонного дзвінка, який може означати нещастя або трагедію.

Прислухаєтеся до його (її) телефонних розмов, намагаєтеся контролювати життя цієї людини. Життя в постійному страху, скандалах, докорах. Не лякайтеся, так поводяться більшість.

Що таке співзалежність?

Коли ми переживаємо за інших, більше ніж за себе, приносимо все в жертву, але все марно, сходимо з розуму від переживань і тривоги-ми втрачаємо контроль над власним життям. Життя, що складається з переживань за залежну людину, називається СПІВЗАЛЕЖНІСТЮ.

Що це таке? – Можливо запитаєте ви.

Співзалежність – це хвороба, і якщо залишити її без уваги, під впливом психологічного стану, вона може привести до різного роду захворювань (серцево-судинних, хвороби шлунка, гіпертонія і.т.д.)

Групи співзалежності

Що ж робити? Послухайте, але є ж вихід. Ми можемо вам підказати адекватні моделі поведінки, за допомогою яких ситуація зміниться, ми підтримаємо і вислухаємо вас. Ви зможете все змінити тільки тоді, коли ризикнете змінитися самі.

Повірте, нам не все одно. Разом ми зможемо знайти вихід-підібрати для вас групу, відправити на реабілітацію залежного, просто підтримати вас. Ми хочемо щоб у вас все було добре, тримайтеся, зберігайте надію. Не опускайте рук.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32