Не можна недооцінювати необхідність психологічної допомоги при лікування залежностей, її важливість з кожним днем підтверджується психотерапевтичною практикою і кількістю людей, що живуть в тверезості.

Адже проблема залежності є наслідком особистісних порушень, глибинних проблем, психологічних травм, деструктивної сім’ї, комплексами, страхами, не вмінням спілкуватися, пов’язана з переживанням втрати близької людини тощо психологи і психотерапевти в нашому центрі працюють для того щоб допомогти клієнту розібратися в собі, навчитися позитивних навичок спілкування і вираження почуттів.

Психотерапія – Важливість терапевтичної спільноти

Терапевтичне співтовариство

Найважливішим аспектом психологічної допомоги в реабілітаційному центрі є наявність системи – терапевтичне співтовариство. На реабілітаційному центрі проходять реабілітацію одночасно 15 чоловік. Разом їдять, прибирають, виконують аналітичні завдання, дають один одному зворотний зв’язок.

Всі вони по-різному поводилися у вживанні, але мають приблизно ті ж наслідки. Вони різного віку і різного стажу вживання, різні характери і сім’ї, але саме завдяки цьому вони одужують. Завдяки своїм протилежностям вони конфліктують, проходять разом побутові незручності – це допомагає їм виробляти навички якісного спілкування в тверезості, вчить їх смиренню, дисципліни, поваги до інших, вони вчаться справлятися з важкими почуттями – гнів і роздратування. Також, важливо зазначити, що вони (залежні) вміють підтримувати один одного так як проходили приблизно ті ж випробування в тверезості, ті ж симптоми зриву, і також борються з собою.

Терапевтичне співтовариство – це частина психотерапії, що працює над собою група. Їх роботу відстежує психотерапевт – направляє, виправляє, формує нові установки в сприйнятті один одного.

Саме група допомагає побачити наслідки вживання через зворотний зв’язок і вказує на дефекти характеру в яких залежному необхідно змінюватися. Коли досвідчений психолог стимулює групу до роботи, направляє – група змінює один одного. Психолог і психотерапевт надають підтримку у важких, кризових періодах і допомагають визнавати свої почуття і аналізувати себе, вчать коректувати поведінку.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32