На даний момент проблема вживання наркотиків стоїть доволі гостро на території нашої країни. З кожним днем людей, які стають наркозалежними, стрімко збільшується. Це пояснюється швидким звикання організму до речовин, відчуття «ломки» навіть після першого вживання. Такий стан людини важко описати. Без кваліфікованої допомоги наркозалежність не позбутися. Якщо вас цікавить послуга зняття наркотичної ломки, звертайтесь до спеціалістів реабілітаційному центрі «Рецена»

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Що таке ломка?

Ломка – один із найбільш неприємних, болісних наслідків вживання наркотиків. У народі цей стан називають відхідняком, а наркологи використовують термін «наркотична абстиненція», «абстинентний синдром», «синдром відміни».

Ломка – це загальноприйнята назва. І доволі влучна. Адже при наркотичній абстиненції біль настільки сильний, що ніби усі кістки ламаються водночас. При чому, це не епізодичний біль. Він може тривати декілька днів, тижнів. Проявляється фізичним нездужанням, психічним порушенням.

Ломка відразу зникає після приймання чергової дози наркотичної речовини. Як результат – розвиток стійкої залежності. Для того, щоб уникнути її, варто звернутися по допомогу до спеціалістів.

Симптоматика ломки

Як тільки людина починає відмовлятися від вживання наркотиків, у неї можуть виникнути найрізноманітніші симптоми. Якщо мова йде про ранню стадію припинення, спеціалісти називають наступні ознаки:

 • озноб;
 • підвищена пітливість;
 • судоми;
 • блювота;
 • різка зміна настрою;
 • фізична активність, яка не приносить користі.

Якщо ви відразу не звернетесь за допомогою, то далі вас очікують щонайменше підвищення артеріального тиску, дихання, судомний біль, задишка. І це не рахуючи дратівливість, пригнічення і т. д. Без кваліфікованої допомоги вас очікує неконтрольована агресія, панічна атака, результат якої може призвести до самих неочікуваних наслідків.

Різноманітність ломки

Наркотична ломка може бути різною. Все залежить від типу наркотику, який вживає людина:

 1. Амфетамінова. Амфетамін виснажує організм людини, призводить до депресії, швидкої втомлюваності.
 2. Метадонова (або героїнова, опіатна). При спробі відмовитися від подібних наркотиків, відразу стикається із болями, вираженими галюцинаціями.
 3. Мефедронова. Крім вищеназваних ознак, можуть виникати кровотечі. Піт набуває специфічного хімічного запаху.
 4. Марихуанова. Перш за все виникає головний біль. Далі виникають порушення з боку психіки, нервової системи, які стають все більш вираженими. Людина погано спить, їй сняться кошмари. Їй важко концентруватися, вона агресивна.

Скільки може тривати ломка?

Ознаки абстиненції в середньому виникають через 8-12 годин після прийому препарату. Хоча солі здатні викликати ломку вже через 2 години, а марихуана – через кілька днів. Точний термін тривалості ломки визначити непросто. Все залежить від типу наркотику, стажу вживання та дози.
Розглянемо тривалість ломки в залежності від виду наркотиків:

 • амфетамінова – від 2 тижнів до 1,5 місяців;
 • опіатна (героїнова) – не більше 2 тижнів;
 • після солі – 3-4 дні при разовому вживанні, 2 тижні – при систематичному;
 • метадонова, трамадолова – до одного місяця.

Проконсультуйтесь із спеціалістами, щоб дізнатися більше.

Стадії ломки

Існує низка певних причин, через які розвивається хвороба наркозалежності. Як правило, це невдоволеність життям, втрата роботи, коханої людини і т. д.
Спеціалісти називають 4 стадії ломки:

 1. Перша фаза розвивається через 8-12 годин після припинення прийому наркотику.
 2. Друга фаза відзначається через 30-36 годин.
 3. Третя фаза настає приблизно через 40-48 годин.
 4. Четверта фаза спостерігається через 3 доби після відміни наркотиків. Може тривати від 5 до 10 днів.

Кожна стадія має свої характерні особливості. При чому у кожної окремої людини вона може проявлятися абсолютно по різному. Кількість стадій та терміни їх розвитку напряму залежать від стажу наркоманії та звичної дози героїну.

Зняття ломки Як позбутися ломки: можливо це чи ні?

Якщо у людини з’являються перші прояви абстиненції, варто відразу звернутися до нарколога. Хоча більшість вважає, що здатна самостійно позбавитися від неї і не прийняти наркотичних речовин. Як показує практика, це хибна думка. Адже з кожним днем симптоми посилюються. І без потрібного професійного втручання, людина або зривається і отримує чергову дозу, або ж гине від нещасного випадку.

Дуже добре, коли поруч з наркозалежним є ті, хто допоможуть, підкажуть, підтримають у скрутний час. Проте і це, на жаль, не є достатнім чинником для протистояння наркоманії.

Професіональне зняття ломки

Спеціалісти реабілітаційного центру «Рецена» пропонують своїм клієнтам послуги зняття ломки на дому. Ви гарантовано отримаєте:

 • надійну підтримку;
 • оперативність реагування;
 • висококваліфіковану допомогу;
 • невисоку вартість послуг;
 • широкий спектр послуг;
 • індивідуальний підхід.

Щоб скористатися послугами спеціалістів реабілітаційного центру, заповніть форму на сайті організацій. Менеджер зв’яжтеся з вами для обговорення деталей співпраці.
Вартість послуг розраховується індивідуально. Вона залежить від:

 • типу послуг;
 • термінів;
 • рівня складності наданих послуг.

Зверніться до працівників центру, щоб дізнатися більше. Контакти вказані на сайті.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32