Для того щоб клієнта не мучив абстинентний синдром – похмілля і ломка, призначається детоксикація. Детоксикація – це виведення з організму людини токсичних речовин, чистка крові. Для того, щоб підтримати печінку, нирки, серце до складу крапельниць додаються вітаміни і препарати стимулюють роботу організму.

Детоксикація – Очищення що так необхідно

Детоксикація

Вводити такі препарати важливо так як не тільки алкоголь і наркотики погано впливають на органи і організм в цілому, але також і крапельниці вимиваючи і очищаючи кров позбавляють лімфу корисних речовин також як і хімікатів і токсинів. Крапельниця дає величезне навантаження на серце сама по собі тому серце підтримувати теж необхідно.

Для наркомана і алкоголіка тверезість небезпечна також як і не тверезість. Всі його органи знаходяться в залежності від допінгу який допомагав їм нормально функціонувати. Якщо тверезий організм не підтримати медикаментами тверезість може завдати величезної шкоди і дискомфорт. «Сухе одужання» – так називають наркомани і алкоголіки лікування без медикаментозної підтримки, в інших випадках сухе одужання може мати летальні наслідки.

На нашому реабілітаційному центрі нарколог надасть послугу детоксикації, призначить курс лікування усіма необхідними препаратами, зможе підібрати таку програму що буде доступна для вас і необхідна вашому родичу.

Наші клієнти знаходяться під суворим наглядом, всі препарати будуть прийматися виключно в призначених дозах лікарем, дотримується режим і комплексна психотерапія.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32