Послуги

Условия в которых проходит лечение наркомании и алкоголизма

“РЕЦЕНА” – це проект, який створено з метою допомогти залежним людям у звільненні від наркоманії та алкоголізму, а також вести просвітницьку діяльність серед молоді щодо запобігання наслідків даної проблеми в Україні.
Реабілітаційний центр «РЕЦЕНА» покликаний допомогти людям, які опинилися в складній життєвій ситуації, довільно або не довільно ставши рабами алкоголізму і наркоманії.

Реабілітаційний центр розташований в […]

Детальніше

Виведення із запою

З алкогольною залежністю у близьких людей, на жаль, стикається майже кожен другий. Тривалий стан запою (який не припиняється протягом 5-7 днів) вимагає термінового втручання. Адже за такий період настає серйозна інтоксикація організму, наслідки якої можуть бути фатальними для внутрішніх органів та систем. Лише кваліфікований вивід із запою допоможе врятувати вашого знайомого. Зверніться до реабілітаційного центру […]

Детальніше

Лікування алкоголізму

Серед хронічних захворювань, які пов’язані з надмірним споживанням алкогольних напоїв, варто виділити алкоголізм. Така залежність може бути психічною та фізичною та в подальшому проявлятися у вигляді деградації, появи патології різних систем організму та інших супутніх проблем. Позбутися алкоголізму можна, якщо своєчасно звернутися за допомогою до висококваліфікованих спеціалістів, які працюють в реабілітаційному центрі Recena.
Саме тут в […]

Детальніше

Забезпеченим людям важко знайти відповідний реабілітаційний центр. Дуже часто через свою расбалованності діти багатих батьків нехтують лікуванням і залишають реабілітаційний центр раніше визначеного. Тому для таких клієнтів є різні варіанти лікування: консультації на дому, робота психотерапевта і нарколога на дому.
Лікування VIP клієнтів: найкращі умови лікування
Лікування в VIP – центрах (ребцентров з підвищеним комфортом) на території […]

Детальніше

Терапевтическое сообщество

Не можна недооцінювати необхідність психологічної допомоги при лікування залежностей, її важливість з кожним днем підтверджується психотерапевтичною практикою і кількістю людей, що живуть в тверезості.
Адже проблема залежності є наслідком особистісних порушень, глибинних проблем, психологічних травм, деструктивної сім’ї, комплексами, страхами, не вмінням спілкуватися, пов’язана з переживанням втрати близької людини тощо психологи і психотерапевти в нашому центрі працюють […]

Детальніше

В окремих випадках лікар-нарколог може виїхати додому і провести там детоксикацію. Але насправді такі випадки бувають рідко. Так як залежний не завжди буде дотримуватися тих правил, які зобов’язаний буде дотримуватися на центрі.
Виклик нарколога на дім – можливість отримати кваліфіковані допомогу
Під час детоксикації необхідно не вживати взагалі ніяких допоміжних препаратів, тільки ті, які призначає лікар.
Найчастіше, залежний […]

Детальніше

Вся інформація про клієнтів конфіденційна, проблеми клієнта в які присвячуються співробітники центру і залучені фахівці – не підлягають розголошенню.
Також всі загальні фотографії і відео матеріали з участю клієнта реєструються тільки з дозволом пацієнта.
Висвітлення новин центру, обстановки на центрі, фотографії, відеоматеріал який використовується на брошурах, дисках, на сайтах – ми здійснюємо з наявністю згоди реабілітантів. На […]

Детальніше

Зняття ломки

На даний момент проблема вживання наркотиків стоїть доволі гостро на території нашої країни. З кожним днем людей, які стають наркозалежними, стрімко збільшується. Це пояснюється швидким звикання організму до речовин, відчуття «ломки» навіть після першого вживання. Такий стан людини важко описати. Без кваліфікованої допомоги наркозалежність не позбутися. Якщо вас цікавить послуга зняття наркотичної ломки, звертайтесь до […]

Детальніше

Детоксикація

Для того щоб клієнта не мучив абстинентний синдром – похмілля і ломка, призначається детоксикація. Детоксикація – це виведення з організму людини токсичних речовин, чистка крові. Для того, щоб підтримати печінку, нирки, серце до складу крапельниць додаються вітаміни і препарати стимулюють роботу організму.
Детоксикація – Очищення що так необхідно

Вводити такі препарати важливо так як не тільки алкоголь […]

Детальніше

Лікування ігроманії

Дуже часто ми не помічаємо проблем, які тягнуть за собою психічний розлад і не тільки. І якщо на початковому етапі можна обійтися без допомоги спеціалістів, то на більш пізніх без них вилікуватися неможливо. Якщо вас цікавить якісне лікування ігроманії, зверніться до працівників реабілітаційного центру «Рецена».

Детальніше