Лікування наркоманії в Ізраїлі

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Нещодавно, в Ізраїлі, відкрився ще один наш реабілітаційний центр для наркоманів.

Комфортний будинок, дружня атмосфера, кваліфіковані фахівці, правильне харчування, чудовий клімат Середземномор’я, в загальному всі умови створені для хлопців, щоб вони видужували.

Клієнти центру проходять курс лікування, заснований на програмі “12 кроків”. Вона передбачає спеціально розроблений розклад на кожен день. У нього входять такі групи, як написання письмових робіт, які допомагають дітям розкритися, винести весь свій негатив, проаналізувати свої помилки, які привели їх до вживання, тим самим звільнитися від своїх переживань, що сиділи глибоко всередині залежної людини.

Ще є дуже важлива група, це група профілактики зриву, де хлопці аналізують свої почуття і свої дефекти характеру за минулий тиждень, тим самим вчаться розпізнавати той стан, який може привести їх до зриву. Якщо у хлопців виникають проблеми, яку вони, як залежні люди, раніше не помічали, тут їм допомагають не йти від неї, а шукати корінь цієї проблеми і вчитися виправляти помилки, які привели їх до вживання. Це може бути образа, самотність, невисловленість, гордість, розчарування і т.д. Центр лікування наркоманії в Ізраїлі – соціально-психологічний, де більший ухил робиться на психотерапію, (гештальт, когнітивна та системно-сімейна психотерапія), і соціальну адаптацію.

Одужують біо-психо-соціо-духовно. Працюючи над усіма сферами життєдіяльності людини. Так само в розкладі є щоденні групові роздуми, збори анонімних наркоманів і алкоголіків. Групи психотерапії (взаємодопомога), де хлопці, з такими ж проблемами, допомагають розкритися і винести все те, що турбує їх і що заважає їм жити повноцінним, тверезим життям. Звичайно в розпорядку дня передбачені і групи релаксації. Такі як, арт-терапія, ігротерапія, кінезіотерапія, спортивні заходи, купання в Середземному морі. У центрі є всі умови для занять спортом.

Розпорядок дня складено так, щоб клієнт реабілітаційного центру не перевтомлювався. У вільний від груп час, можна приділити читання, як художньої, так і програмної літератури. Так само в планування одужання входять культурні заходи (походи в театри, музеї, кіно, екскурсії по Святій землі, Єрусалиму, і ще багато цікавого).

У всього керівництва ізраїльського центру великий досвід роботи з алкозалежними та наркозалежними людьми. З клієнтами працюють висококваліфіковані психологи, які допомагають залежним людям зрозуміти самих себе, побачити зсередини проблему своєї хвороби. І перемогти свого головного ворога. Для співробітників головне допомогти клієнту центру знайти тверезість, а з нею і свободу, від будь-якого роду, залежності.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.