Запорізький регіон експерти з хімічної залежності називають одним з найбільш наркотизованих в Україні. Тут на 100 тис. Населення (тільки за офіційними даними!) Доводиться 365 наркозалежних. Зустріти наркомана під кайфом або в стані «ломки» можна де завгодно: в під’їзді власного будинку, в аптеці і навіть на дитячому майданчику. І що саме жахливе в цій ситуації – багато хто перестав сприймати таку зустріч як дивину, вдаючи, що нічого не помічають. А тим часом чисельність тих, кому життєво необхідне лікування залежності від наркотиків в Запоріжжі, стабільно зростає, змушуючи рідних наркомана витрачати останні заощадження на те, щоб врятувати його. На жаль, державна наркологічна служба не справляється з таким напливом хворих, а приватні центри-одноденки, що гарантують оперативне лікування наркоманії в Запоріжжі, просто обманюють своїх клієнтів, виманюючи з них гроші.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Соціально-психологічний реабілітаційний центр в Запоріжжі

Не перший рік в місті успішно працює реабілітаційний центр «Рецена», що допомагає залежним людям долати патологічний потяг до психотропних речовин, наркотиків і алкоголю. Його відмінною рисою є комплексний індивідуальний підхід до кожного реабілітанта, який реалізується за програмою «12 кроків». В центрі працює команда досвідчених фахівців. Вони вибудовують діалог з пацієнтом не по поширеній схемі вертикалізації відносин, а керуючись принципом «Рівний рівному!», Намагаються створити атмосферу взаєморозуміння і довіри.

Спочатку реабілітанти проходять обов’язкову процедуру детоксикації, яка допомагає очистити організм від скупчень токсинів і подолати фізичний потяг. Далі має бути тривала робота, спрямована на психологічну реабілітацію і соціальну адаптацію. Психологи центру працюють з наркозалежними в малих і великих групах, залучаючи родичів пацієнта. Варто відзначити, що саме така схема допомагає налагодити відносини всередині сім’ї і служить відмінним способом профілактики зривів.

В процес психологічної реабілітації та духовного відродження психологи використовують найефективніші методики, серед яких можна виділити наступні:

  • Самоаналіз. Реалізовується поступово, оскільки найчастіше наркомани – це люди з нестабільною психікою. Їм важливо усвідомити причину внутрішнього конфлікту, вибрати спосіб його усунення і навчитися в критичних ситуаціях керувати своїми емоціями.
  • Арт-терапія. В рамках цього методу образотворче та музичне мистецтво використовуються як ефективний засіб, що піднімає настрій і бадьорість духу.
  • Курс лекцій структурований на тематичні заняття, присвячені запереченню хвороби, її прийняття, симптомів одужання, необхідності любити себе і багатьом іншим аспектам наркоманії.
  • Трудотерапія. Регламентований розпорядок дня, ретельне прибирання кімнат, будинку дисциплінує і прищеплює самоорганізацію.

«РЕЦЕНА» – реальна допомога наркоманам в Запоріжжі

В деяких випадках, коли людина в стані наркотичного сп’яніння здатна на неадекватні вчинки, центр може запропонувати формат примусових заходів медичного характеру. Так, в результаті інтервенції наркоман погоджується пройти детоксикацію, після чого знаходить хімічну чистоту (тривале утримання від наркоспоживання) і приходить до усвідомлення проблеми, намагаючись її вирішити.

Лікування наркоманії в Запоріжжі

Численні філії центру розташовані далеко від міської суєти. На фоні природи, насолоджуючись її красою і чистим повітрям, пацієнт відновлює душевний спокій і втрачену гармонію зі світом. А спілкування з іншими наркозалежними, тими, хто відчуває подібні проблеми, дозволяє знайти справжніх друзів і усвідомити те, що ти не один. Так проходить терапія середовищем і терапевтичним співтовариством.

Швидкому фізичному і психологічному відновленню також сприяє комплекс оздоровчих заходів, розроблений реабілітологами «Рецени». Він складається з водних процедур, курсу масажу, збалансованого меню, індивідуально підібраних щоденних спортивних вправ і дихальної гімнастики.

Пройшовши курс реабілітації, пацієнти повертаються в соціум не зляканими і беззахисними, а, отримавши наставника, поступово адаптуються, вчаться бути відповідальними і проходити життєві труднощі самостійно, без наркодопінга. Саме так, системно, професійно і гуманно фахівці «Рецени» лікують від наркотиків в Запоріжжі!

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 2

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32