Як лікують від наркотиків в Сумах?

Багато медустанов, які проводять лікування наркоманії в Сумах, вважають, що для того, щоб позбутися від залежності, досить допомогти людині подолати стан гострої абстиненції («ломки»), а далі все і так нормалізується. Однак подібний підхід, як мінімум, некомпетентний. Хімічна залежність, яка перейшла в хронічну форму, зачіпає одночасно кілька сфер (фізіологію, психологію, духовність), викликаючи патологічні зміни психіки, поведінки і внутрішніх органів.

При цьому чинники, які послужили джерелом наркозалежності, елементарно ігноруються. Так, пацієнт, який пройшов детоксикацію, повертаючись додому, не забуває про свій нарко-потяг, а знову стає його мовчазною жертвою. Тому в процесі лікування наркотичної залежності важливо брати до уваги комплекс чинників:

 • генетичну схильність наркозалежного;
 • зовнішні подразники (пішла дружина, не розуміють батьки, неприємності на роботі);
 • психологічну незрілість (небажання нести відповідальність за свої вчинки, невміння самостійно долати життєві труднощі);
 • паралельні психічні захворювання.

В ідеалі тільки індивідуально підібране тривале лікування залежності (з урахуванням фактів анамнезу, стадії захворювання, віку і загального стану пацієнта), проведене досвідченими фахівцями за активної участі самого хворого може дати потрібний результат.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування наркоманії в Сумах: реальна ситуація

Наркоситуация в Сумській області розвивається за тим же сценарієм, що і в інших регіонах нашої країни. Наркоман-новачок представляє собою 12-річного підлітка, який знає, де запросто можна придбати марихуану, гашиш. Різноманітність психотропних препаратів вражає своєю доступністю і асортиментом що постійно розширюється. Кількість використаних у рамках замісної терапії препаратів (бупренорфіну, трамадолу, метадону) неухильно зростає, що наштовхує багатьох на логічні висновки. Можливо, комусь вигідно підсаджувати пацієнтів на залежність від іншого наркотику, або, списуючи його на потреби хворих, підпільно реалізовувати? Так чи інакше, але оперативне лікування залежності від наркотиків в Сумах необхідно сотням молодих людей.

Навіть на фоні такої катастрофічної наркотизації суспільства, не всі наркозалежні звертаються за допомогою до фахівців. Хтось не хоче кидати наркотики (його і так все влаштовує), когось лякає невідомість і перспектива наркологічного обліку, ну а хтось тішить себе ілюзією, що в будь-який момент зможе самостійно «зав’язати». Практика показує, що і ті, і інші помиляються.

Лікування наркоманії в Сумах

Реальна допомога наркоманам в Сумах

Реабілітаційний центр «Рецена», не перший рік існує в Сумах, пропонує весь комплекс послуг з позбавлення від наркозалежності. Умовно терапевтичний курс можна розділити на 2 блоки:

 1. Боротьба з проявами фізичної залежності

Для того щоб організм наркомана зміг перенести протікання абстинентного синдрому без ускладнень, лікар-нарколог підбирає програму детоксикації та відновного лікування із застосуванням медикаментів та фізпроцедур. Даний етап проходить в умовах стаціонару під наглядом експертів з хімічної залежності.

 • Реабілітація за програмою «12 кроків»:
 • духовно-психологічне відновлення;
 • соціальна адаптація

Працюючи за принципом «Рівний рівному!», Співробітники «Рецени» намагаються створити в центрі мікроклімат взаєморозуміння і поваги. Для цього вони використовують класичні психотерапевтичні методики (гештальт-терапію, трудотерапию, арт-терапію, психоаналіз, когнітивну терапію), а також проводять роботу в форматі індивідуальних бесід і колективних занять (батьківські групи, групи з профілактики рецидивів). Спільне дозвілля та проживання з тими, хто вже досяг успіхів в боротьбі з наркоманією, сприяє ресоціалізації та закріпленню позитивної динаміки.

Реабілітаційний центр в Сумах «Рецена» допомагає своїм пацієнтам:

 • сформувати стійку мотивацію на ведення здорового способу життя і відмову від наркотиків;
 • відновитися духовно, психічно і фізично;
 • відчути себе повноцінним членом суспільства;
 • відчути внутрішню гармонію з самим собою і навколишньою дійсністю;
 • сформувати нові життєві плани і сміливо йти до їх реалізації;
 • навчитися вирішувати свої проблеми самостійно, без будь-якого допінгу.
ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32