Серед найбільш важливих етапів лікування наркоманії варто виділити детоксикацію організму від впливу наркотичних речовин. Це процес, який направлений на медикаментозне виведення з організму залишків різноманітних наркотичних речовин та продуктів їх розпаду. При потребі здійснити професійне та якісне лікування наркоманії в Рівному, за допомогою варто звернутися до нашого реабілітаційного центру Recena. Тут нададуть висококваліфіковану допомогу в умовах стаціонару.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Ціни на лікування наркоманії Рівне

ПослугаЧасВартість
Реабілітація сольових наркоманів28 дніввід 8000 грн.
Виклик нарколога додому (зняття ломки вдома)від 2000 грн.
Детоксикація організму від наркотиків1 добавід 2000 грн.
Медикаментозне лікування залежності від метадонувід 2100 грн.
Підшивка від наркотиківвід 7000 грн.
Амбулаторне лікування наркоманіївід 1700 грн.
Лікування жіночої наркоманії28 дніввід 9000 грн.
Терапія наркоманії (психотерапія наркоманії)від 1000 грн.
Кодування від наркотиків (гіпноз)від 2300 грн.
Лікування амфетамінової залежності (від амфетаміну)від 2300 грн.

Сучасні способи детоксикації від наркотичних речовин

Розглядаючи методи лікування наркоманії, варто звернути увагу на такий процес, як детоксикація організму. На сьогодні в наркології застосовуються наступні сучасні методи:

 • застосування спеціальних препаратів для ультра швидкої детоксикації;
 • використання дезінтоксикації за допомогою крапельниць зі спеціальними розчинами у вигляді нейролептиків, психотропів, діуретиків, антидотів та інших речовин;
 • ксенонотерапія;
 • медикаментозний сон;
 • апаратні екстракорпоральні методики, які застосовуються для очищення крові (гемосорбція, плазмафарез та інші).

Досить часто при прояві гострого інтоксикаційного синдрому додатково застосовуються заспокійливі, протисудомні та снодійні препарати. Крапельниці з кальцієм, магнієм та вітамінами необхідні для ліквідації зневоднення організму та нейтралізації всіх наслідків, які виникли після отруєння.

Показання до процедури детоксикації

Лікування наркоманії в РівномуДетоксикація організму від наркотиків показана при наступних станах:

 • передозування наркотичними речовинами – у людини спостерігається озноб, розширені зіниці ока, які не реагують на світло, відсутність апетиту, слиновиділення та інші прояви зі сторони організму;
 • ломка – сильний дискомфорт зі сторони фізіології, який при відсутності лікування може призвести до серйозних психічних розладів;
 • бажання усвідомлено позбутися від приймання наркотичних речовин.

Досить часто у процедурі детоксикації наркозалежним відмовляють. Це може бути пов’язано з проявами епілепсії, психозом у гострому стані, при інсульті та інфаркті, які було перенесено у минулому, а також при стані вагітності.

Особливості детоксикації при наркоманії

Лікування від наркоманії обов’язково включає в себе детоксикаційні процедури, які направлені на виведення з організму людини залишків наркотичних речовин та продуктів розпаду. Окрім того, надалі відбувається процес, направлений на корекцію порушень, які спостерігаються у функціонуванні органів.

Тривалість детоксикація досить часто складає 6 годин і може досягати декількох тижнів.

Цей процес триває до тих пір, поки організм людини не буде повністю очищено від наркотичних речовин. Особливість детоксикації під час наркоманії полягає в тому, що людина, яка звернулася за допомогою, не буде відчувати ломку та інші види дискомфорту з боку фізіології. Під час лікування від наркотиків обов’язково враховуються індивідуальні особливості організму та наявність супутніх захворювань.

Після детоксикації додатково проводиться цілий комплекс процедур, які направлені на нормалізацію нервово-психічного стану.

Ключові переваги детоксикації в нашому реабілітаційному центрі

Наш реабілітаційний центр від наркоманії пропонує велику кількість послуг по лікуванню, які проводяться в повністю анонімному режимі вдома або в умовах стаціонару при необхідності. Серед основних переваг, на які може розраховувати пацієнт, варто виділити наступні:

 • для процедури детоксикації застосовуються тільки якісні та сертифіковані медичні препарати, на які встановлена доступна вартість;
 • можливість цілодобового скористатися послугами з виїзду спеціаліста на дім для детоксикації організму не тільки від наркотичних речовин, але й алкоголю;
 • при проведенні інтенсивної терапії для пацієнтів використовуються спеціально облаштовані палати, в яких є все необхідне обладнання для детоксикації від наркотичних речовин;
 • всі медикаментозні послуги надаються під цілодобовим наглядом спеціалістів;
 • для лікування використовуються тільки міжнародні протоколи;
 • роботу з наркоманами здійснюють тільки висококваліфіковані спеціалісти, які систематично проходять підвищення кваліфікації та стажування в різноманітних європейських країнах;
 • отримання порад зі сторони нарколога стосовно подальшого процесу лікування після детоксикації організму від наркотичних речовин.

Нарколог у “Рецена”

Наші наркологи – це висококваліфіковані фахівці, які мають великий досвід у діагностиці та лікуванні наркозалежності. Вони підберуть оптимальну програму лікування для кожного пацієнта, допоможуть подолати залежність і повернутися до здорового способу життя.

На лікування наркоманії в Рівному ціна буде доступна для кожного потенційного пацієнта та залежатиме від процедур, які необхідно виконати для повного позбавлення від наркотичної залежності. Тому не варто відкладати процес позбавлення від наркотичної залежності в сторону, а відразу звертатися за допомогою до висококваліфікованих спеціалістів.

Солі і метадон: небезпечні наркотики

В нашому сучасному світі, на жаль, існують багато видів наркотиків, які можуть стати справжньою загрозою для здоров’я і життя людини. До цієї категорії відносяться також і солі та метадон.

Новий вид наркотика

“Солі” – це спільна назва для синтетичних наркотичних речовин, які зазвичай намагаються приховати як купівлю “закладкою” для активного вживання. Ці речовини можуть бути невідомими та надзвичайно небезпечними через невідповідність якості та невизначеність складу. Наркологічний центр “Рецена” надає консультації та психологічну підтримку для тих, хто намагається відмовитися від цього виду наркотиків.

Метадон: допомога або проблема?

Метадон є однією з речовин, яка використовується в лікуванні наркозалежності. Він може бути ефективним інструментом для зменшення або зниження вживання наркотиків. Проте важливо відзначити, що метадон також може стати об’єктом залежності, якщо не використовується правильно. Наркологи в центрі “Рецена” надають медичну підтримку та наголошують на важливості збалансованого та контрольованого використання метадону у лікуванні.

Що таке наркологічний центр “Рецена”

Лікування наркоманії в РівномуНаркологічний центр “Рецена” – це сучасна медична установа, яка спеціалізується на лікуванні наркозалежності. Ми маємо команду досвідчених фахівців, які надають комплексну допомогу пацієнтам залежно від їх потреб. Наша мета – повернути людям радість життя та допомогти позбутися від наркотичної залежності.

Примусове лікування наркоманії

Примусове лікування наркозалежності є необхідним у випадках, коли особа відмовляється від допомоги або свідомо шкодить собі і навколишнім. Наркологічний центр “Рецена” співпрацює з органами правопорядку і надає можливість провести примусове лікування наркоманії для збереження життя та здоров’я пацієнта.

Реабілітаційний центр: подолання наркозалежності

Після проходження лікування в наркологічній клініці “Рецена”, пацієнти мають можливість подолати наркозалежність на етапі реабілітації. Наш реабілітаційний центр надає психологічну підтримку, сприяє соціальній реінтеграції та допомагає зберегти стабільність в житті.

Вартість лікування наркозалежності

Багато людей цікавляться вартістю лікування від наркотиків. Наркологічний центр “Рецена” пропонує доступні ціни та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми розуміємо, що лікування повинно бути доступним для всіх, хто потребує допомоги.

Під час проходження лікування в нашому реабілітаційному центрі кожен пацієнт гарантовано може розраховувати на отримання максимально комфортних умов з урахуванням індивідуальних особливостей людини. Спеціалістами медичного центру будуть максимально швидко проведені всі необхідні процедури для того, щоб позбавити людину від важкого стану.

Хвилюватися за те, що інформація знаходиться у відкритому доступі не треба, так як всі послуги надаються анонімно та конфіденційно для безпеки кожного пацієнта, який потребує професійної допомоги.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 4.9 / 5. Кількість голосів: 287

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32