Як і в інших курортних містах у Миргороді Полтавської області проблема наркоманії стоїть досить гостро. При цьому жителі відзначають явний дефіцит кваліфікованих фахівців, особливо тих, які спеціалізуються на роботі з підлітками. Тепер якісне, повноцінне лікування від наркотиків в Миргороді стало доступним для кожного. Отримати необхідну допомогу наркологів та психологів можна, звернувшись в миргородську філію реабілітаційного центру «Рецена».

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування від наркотиків в Миргороді: допомога наркозалежним

Лікування наркоманії в Миргороді, в центрі «Рецена» проводиться комплексно. Основу лікувального курсу тривалістю в 6 місяців становить психологічна реабілітація за допомогою програми «12 кроків».

Після надходження в центр кваліфікований нарколог в Миргороді проводить детоксикацію, яка необхідна, щоб людина вийшла зі стану ломки, позбулася фізичної залежності. Також детоксикація дозволяє поліпшити фізичний стан пацієнта, нормалізувати функціонування внутрішніх органів і систем, уражених наркотичними речовинами.

Лікування наркоманії в Миргороді

Наркологічний центр в Миргороді «Рецена» за допомогою методів Генштальд-терапії, поведінкової терапії, арт-терапії, сеансів сімейного психоаналізу і занять в групах взаємодопомоги допомагає пацієнтові позбутися психологічної залежності, знайти нові цілі, відновити втрачені особисті якості, знайти друзів. Ефективне лікування передбачає зміну мислення, способу життя. Важливо, щоб в процесі терапевтичного курсу людина усвідомила, що можна отримувати задоволення від життя, реалізовуватися, вирішувати виникаючі проблеми без штучних допінгів.

Після завершення лікування, пацієнти центру «Рецена» проходять обов’язковий курс реабілітації, що допомагає їм адаптуватися в соціумі і уникнути можливого рецидиву захворювання. 3 місяці реабілітанти проводять в оточенні людей, які успішно пройшли ресоціалізацію. Наставники стежать за психоемоційним станом пацієнтів, допомагають їм вирішити виникаючі проблеми. Реабілітантам надається допомога психологів, консультантів по хімічній залежності. Проводиться робота з близьким оточенням, адже підтримка сім’ї дуже важлива на етапі одужання!

Ми намагаємося дати реабілітантам можливість самореалізації (в центрі діє 3 школи), допомагаємо з працевлаштуванням.

Наркологічний центр в Миргороді: батькам і членам сім’ї

Наркодиспансер в Миргороді «Рецена» приділяє величезну увагу роботі з батьками і родичами пацієнтів. Справа в тому, що близьке оточення наркозалежної людини, як правило, страждає від співзалежності. Постійні стреси, співпричетність з життям наркомана руйнівно впливає на здоров’я і психіку.

Фахівці реабілітаційного центру «Рецена» проводять для близьких своїх пацієнтів спеціальні лекції, тренінги, семінари. Раз на місяць в центрі проходить батьківський день, коли родичі можуть зустрітися з пацієнтами, поспілкуватися з фахівцями. У центрі «Рецена» працює сімейний психолог, який готовий надати необхідну допомогу, навчить правильно поводитися з наркозалежним пацієнтом на різних етапах терапевтичного процесу. Можливо безкоштовне цілодобове отримання професійних консультацій в телефонному режимі.

Реабілітаційний центр «Рецена» дає можливість своїм пацієнтам не тільки позбутися від залежності, а й підвищити якість свого життя в цілому, знайти нових друзів, розкрити творчий потенціал, знайти цікаве і захоплююче заняття. Живучи яскравим, насиченим життям, людина поступово вчиться бути щасливим, не використовуючи наркотики!

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32