Наркоманія – це не тільки соціально небезпечне, але і смертельне захворювання. Залежність розвивається швидко, і побороти її можна лише в разі професійної грамотної допомоги. Саме тому Всеукраїнський реабілітаційний центр «Рецена» активно розвивається, відкриває нові філії. Тепер стало можливим і кваліфіковане лікування від наркотиків та наркоманії в Лубнах (Полтавська область).

Як проходить лікування від наркотиків в Лубнах

Лікування наркоманії в Лубнах, пропоноване реабілітаційним центром «Рецена», здійснюється комплексно, за допомогою знаменитої програми «12 кроків». Пацієнт перебуває в здоровому терапевтичному співтоваристві, його оточують виключно тверезі люди – однодумці і фахівці, що дуже важливо для успішної перемоги над наркотичною залежністю.

Лікування наркоманії в Лубнах "Рецена".Після того, як кваліфікований нарколог в Лубнах, проведе детоксикацію, очищаючи організм хворого від залишків токсинів, нормалізує стан його внутрішніх органів, людина позбавляється від хімічної залежності. Однак зняття ломки – тільки перший крок на шляху до одужання Справа в тому, що у пацієнтів зберігається, так звана ейфорична пам’ять, в результаті чого, людина незабаром знову починає приймати наркотики.

Для усунення психологічної залежності потрібна допомога професійних психологів. Важливо виявити і усунути провокуючі залежність фактори, змінити сам спосіб життя пацієнта, його погляди і світогляд, сформувати стійкі мотивації до одужання. Для досягнення цих завдань наркологічний центр в Лубнах «Рецена» застосовує такі методики:

  1. Програма «12 кроків» – колективна психологічна робота в групах взаємодопомоги під наглядом професійних психологів.
  2. Генштальд-терапія – дозволяє усвідомити проблему і її провокуючі фактори, працювати над одужанням в сьогоденні, розвивати здатність до взяття відповідальності за власне життя і вчинки в майбутньому.
  3. Арт-терапія – спрямована на розвиток творчого потенціалу, а також активізацію захисно-пристосувальних механізмів, що сприяє усуненню психологічної залежності від наркотиків.
  4. Системний сімейний психоаналіз – дозволяє налагодити відносини пацієнта з найближчими людьми. Психолог працює з сім’єю в цілому і з кожним її членом окремо, адже найчастіше розвиток наркотичної залежності провокують саме сімейні проблеми.
  5. Заняття в групі з профілактики зриву – вчать пацієнтів виявляти ознаки можливого зриву і ефективно з ними борються.
  6. Письмові роботи. Пацієнти центру ведуть спеціальний зошит. У ньому записуються події і фактори, які могли спровокувати залежність, вчинки, скоєні в період вживання наркотичних речовин. Таким чином, реабілітанти позбавляються від негативу, отримують можливість об’єктивно оцінити наслідки і руйнівну дію наркотиків на їхнє життя.
  7. Трудотерапія – припускає заняття прибиранням в кімнатах і приміщенні. Така робота робить пацієнтів більш відповідальними і дисциплінованими, привчає до порядку.

Колектив наркодиспансеру в Лубнах

Наркодиспансер в Лубнах Рецена може похвалитися своїм згуртованим колективом. У центрі працюють професійні психологи, наркологи, психотерапевти, арт-терапевти. Варто відзначити той факт, що в центрі «Рецена» з пацієнтами займаються люди, які в минулому теж страждали від наркозалежності, але після повноцінного лікувального курсу зуміли докорінно змінити своє життя. Консультанти пройшли навчання в спеціальній школі по хімічній залежності, тому вони прекрасно знають всі нюанси такого захворювання, а також методики, необхідні для повернення до тверезого, щасливого життя.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32