Кваліфіковане, професійне лікування наркоманії в Кременчуці з акцентом на психологічну реабілітацію пацієнтів можна пройти в місцевому відділенні наркологічного центру «Рецена». Даний лікувальний заклад має всі необхідні ресурси і досвідчений персонал для успішної боротьби з наркотичною залежністю.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Про наркологічний центр в Кременчуці

Реабілітаційний центр «Рецена», на базі якого і було відкрито наркологічний центр в Кременчуці, успішно діє на території України вже понад 7 років. За цей час фахівці центру зуміли повернути до нормального, тверезого життя 70% потребуючих допомоги наркозалежних пацієнтів.

Унікальність реабілітаційного центру «Рецена» полягає в тому, що тут працюють люди, які також страждали від наркотиків, пройшли успішну реабілітацію та як ніхто інший розуміють всю суть даної проблеми. Вже одним своїм прикладом співробітники центру «Рецена» надихають пацієнтів, дають їм можливість повірити у власні сили.

Для лікування наркотичної залежності в реабілітаційному центрі «Рецена» застосовуються виключно передові, інноваційні методики, які довели свою ефективність. Все це дозволяє домагатися позитивних результатів навіть в найскладніших випадках, наприклад, при тривалому стажі наркозалежності або вживанні важких наркотиків.

Лікування наркоманії в Кременчуці

Лікування від наркотиків в Кременчуці: що ми пропонуємо?

Лікування від наркотиків в Кременчуці, в реабілітаційному центрі «Рецена» проводиться комплексно. Терапевтичний курс з ухилом на психологічну корекцію триває півроку, після чого пацієнти проходять обов’язкову 6-ти місячну реабілітацію.

Позбавлення від наркотичної залежності в центрі «Рецена» здійснюється за допомогою програми «12 кроків», вдосконаленою фахівцями даного лікувального закладу.

Потрапляючи в здорове терапевтичне співтовариство, пацієнт разом з командою однодумців, за участю професійних психологів вчиться ставити перед собою нові цілі, вирішувати проблеми, боротися зі згубною залежністю, просто жити без вживання наркотиків.

З кожним пацієнтом працює кваліфікований лікар-нарколог в Кременчуці, який шляхом проведення якісної і безпечної детоксикації, позбавляє людину від фізіологічної тяги до наркотичних речовин.

Однак основний акцент фахівці центру «Рецена» роблять саме на психологічну реабілітацію. Адже наркозалежність починається з внутрішніх, глибинних проблем, непорозумінь в сім’ї, психологічних травм. Якщо не усунути ці провокуючі фактори, то навіть після детоксикації, підшивок і кодувань людина знову повернеться до наркотиків.

У своїй роботі психологи центру «Рецена» застосовують методи Генштальд-терапії, поведінкової психотерапії, елементи системного сімейного психоаналізу, арт-терапії та трудотерапії.

Більше уваги приділяється духовній стороні життя. Для пацієнтів центру проводяться різні лекції, семінари, тренінги, культурні заходи, сприяючі інтелектуальному і духовному розвитку, підвищенню рівня освіти, придбання нових корисних навичок.

Наркодиспансер в Кременчуці «Рецена» створює для пацієнтів максимально комфортні умови проживання, що сприяють прискореному одужанню, відновленню, як у фізичному, так і в психоемоційному плані. Наші пацієнти займаються в спортзалі, відвідують баню, беруть участь у спортивних чемпіонатах і культурних заходах.

Безперечними перевагами реабілітаційного центру «Рецена» в Кременчуці є анонімність, комплексний підхід до лікування наркозалежності, доброзичливе і шанобливе ставлення до кожного пацієнта!

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32