На даний момент існує багато різних речовин, які викликають залежність. Проте у будь-якому випадку важливо вчасно помітити проблему і прийняти міри для її усунення. Якщо вас цікавить професійне лікування від наркоманії в Кременчуці, зверніться до спеціалістів наркологічного центру «Рецена».

Лікування наркоманії Кременчук ціна

ПослугаЧасВартість
Реабілітація сольових наркоманів28 дніввід 8000 грн.
Виклик нарколога додому (зняття ломки вдома)від 2000 грн.
Детоксикація організму від наркотиків1 добавід 2000 грн.
Медикаментозне лікування залежності від метадонувід 2100 грн.
Підшивка від наркотиківвід 7000 грн.
Амбулаторне лікування наркоманіївід 1700 грн.
Лікування жіночої наркоманії28 дніввід 9000 грн.
Терапія наркоманії (психотерапія наркоманії)від 1000 грн.
Кодування від наркотиків (гіпноз)від 2300 грн.
Лікування амфетамінової залежності (від амфетаміну)від 2300 грн.

*Ціни на лікування уточнюйте при консультації з фахівцем.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Симптоми наркологічної залежності

Залежність від наркотиків або алкоголю без відповідного лікування призводить до деградації людини, руйнування її фізичного та психічного здоров’я. На жаль, більшість хворих обирають краще не помічати проблему, аніж її вирішити. Саме тому люди, які його оточують, не повинні бути байдужими та допомогти наркозалежному.

Лікування наркоманів необхідне, якщо спостерігається:

 • Систематичний прийом спиртного, наркотичних речовин з поступовим збільшенням дози;
 • Відсутність самоконтролю;
 • Наявність слідів та уколів, порізів на верхніх кінцівках;
 • Кардинальна зміна звичних інтересів, кола спілкування людини;
 • Наявність невідомих медичних препаратів, капсул;
 • Розлад мови, координації рухів та ходи;
 • Спроби уникнути відвертих розмов, відмовки щодо проведення вільного часу.

Якщо ви помітили симптоми наркоманії, зверніться в наркологічний центр в Кременчуці «Рецена».

Лікування наркоманії в Кременчуці Особливості співпраці з наркологічним центром

Якщо вам або вашим близьким потрібна професійна допомога у лікуванні наркологічної залежності, достатньо звернутися до представників реабілітаційного центру «Рецена». Спеціалісти клініки проконсультують вас і нададуть якісну допомогу.

Реабілітаційний центр від наркоманії в Кременчуці пропонує клієнтам:

 • діагностику проблеми;
 • розробку плану лікування;
 • підбір оптимально дієвого методу;
 • безпосереднє лікування;
 • відвідування психолога;
 • послуги з реабілітації.

Кожен із вище перерахованих етапів має свої особливості і вимагає від пацієнта певних дій. Розглянемо їх більш детальніше.

Діагностика наркотичної залежності

Діагностика захворювання розпочинається з огляду наркозалежних, проведення бесіди з наркологом, проведення психологічних тестів. Виявляють наявність опіатів допомагає експрес-тест – ін’єкційне введення налорфина. Якщо людина хімічно «чиста», то реакції не буде жодної. При наявності в організмі наркотичних речовин з’являється ряд симптомів:

 • підвищена пітливість;
 • почервоніння;
 • гіперемія шкірних покривів;
 • прискорене дихання й серцебиття;
 • сльозоточивість;
 • «гусяча шкіра».

Нарколог в Кременчуці може також провести токсикологічну біохімію. Дослідження дозволяє отримати достовірні дані щодо наркотичної залежності та навіть дізнатися, який саме наркотик вживає пацієнт.

Подальша діагностика передбачає проведення комплексного обстеження, яке спрямоване на визначення стадії захворюваності, наявності або відсутності ускладнень, оцінку фізичного і психічного стану людини.Лікування наркоманії в Кременчуці

Особливості розробки плану лікування

Якщо діагноз підтвердився, спеціалісти розробляють план подальшого лікування. Для цього важливо переконати людину розпочати боротьбу із залежністю.
Зверніть увагу: примусове лікування наркоманії в клініці «Рецена» відсутнє. Адже саме добровільне бажання пройти усі етапи забезпечує максимальний результат.
Спеціалісти наркологічного центру вивчають результати аналізів, досліджень, рівень складності проблеми і підбирають оптимальний курс лікування.

Окремо про методи

На даний момент існує декілька методів, які дозволяють позбутися наркозалежності:
Програма 12 кроків. Це поетапна програма, спрямована на духовну переорієнтацію пацієнтів. Суть програми полягає в тому, що людина усвідомлює свою залежність, необхідність лікування, погоджується прийняти допомогу фахівців. Працюючи над собою в колективі людей, які теж борються з проблемою залежності, пацієнт розуміє необхідність внесення кардинальних змін в своє життя, відбувається переоцінка цінностей.

 1. Гіпноз. Дозволяє істотно скорегувати поведінку людини (усунути бажання приймати наркотик, зміцнити силу волі і прагнення вести здоровий спосіб життя). Сеанс може тривати 2,5 години.
 2. Програма «Детокс». Передбачає швидку детоксикацію, яка розрахована на 9-12 годин. Людині під наркозом вводять антагоністи опіоїдних рецепторів, які витісняють з нервових клітин залишки морфіну.
 3. Кодування. В його рамках розглядають психотерапевтичний вплив. При цьому виробляється умовний рефлекс на підставі стійкої заборони на нарко-споживання. Тривалість терапії підбирається в індивідуальному порядку.

Дуже часто вищеперераховані методи лікування наркоманії в Кременчуці використовують комплексно. Іншими словами, поєднують їх для отримання більш стійких та позитивний результатів. Такий варіант використовують при найвищому рівні складності наркологічної залежності.

Безпосереднє лікування залежності

Як тільки нарколог склав курс лікування, розпочинаються активні процедури для усунення наркологічної залежності. Наркологічна клініка в Кременчуці «Рецена» пропонує пацієнтам стаціонарне і домашнє лікування. Проте варто зазначити, що останній варіант можливий лише для тих пацієнтів, у яких хвороба лише розвивається (початкова стадія залежності). Для отримання довготривалого та якісного результату необхідний постійний нагляд спеціалістів.

Дуже важливо, щоб пацієнт суворо дотримувався рекомендацій нарколога. В іншому випадку результату лікування може і не бути. Саме тому політика клініки передбачає добровільні засади усунення залежності.

Робота з психологом: особливості

Далеко не кожен наркозалежний здатний пройти через усі «випробування», вказані вище, особливо якщо при цьому поряд з ним не буде людини, яка підтримає та допоможе впоратись з ломкою.
Лікування від наркотиків в Кременчуці передбачає обов’язкову роботу з психологом. Це можуть бути не лише індивідуальні заняття, але й групові. Практика показала, що така форма підтримки є найбільш дієвою. Адже людина розуміє, що у своїй проблемі вона не сама.

Лікування наркоманії в Кременчуці

Реабілітація: коротко про головне

Лікування наркоманів – це тривалий процес, який передбачає комплексний підхід до кожного хворого, з урахуванням його психологічних і фізіологічних особливостей.
Повна реабілітація наркозалежних триває кілька місяців і весь цей час хворий перебуває в контакті з лікарями центру, отримує консультації та необхідну підтримку, допомогу.
Реабілітація також включає поступове повернення людини до соціуму, адаптацію до життя без наркотиків, знайомство з новими правилами та взаємодія з оточуючими.

Анонімне зняття ломки в Кременчуці

Якщо вам або вашим рідним потрібна анонімна допомога у боротьбі з наркотичною залежністю, реабілітаційний центр «Рецена» завжди готовий допомогти. Достатньо звернутися до спеціалістів для узгодження деталей.

Головні переваги співпраці:

 • оперативність;
 • гарантії;
 • індивідуальний підхід;
 • безкоштовні консультації;
 • комфортне лікування;
 • невисока вартість послуг.

Ціни в реабілітаційному центрі для наркоманів в Кременчуці вказано на сайті. Вартість послуги у конкретному випадку розраховується індивідуально із врахуванням:

 • стадії розвитку захворювання;
 • умов перебування на стаціонарі;
 • термінів лікування.

Зверніться до спеціалістів клініки, щоб дізнатися більше. Довірте своє майбутнє професіоналам своєї справи. Вибір за вами.

Лікар-нарколог відповість на питання

Які методи лікування наркоманії доступні в Кременчуці?

Лікування наркоманії в Кременчуці включає детоксикацію, терапію, медикаментозну підтримку та реабілітацію.

Чи існує можливість пройти ефективне лікування наркоманії в реабілітаційному центрі "Рецена"?

Так, реабілітаційний центр "Рецена" надає можливість пройти ефективне лікування та реабілітацію від наркоманії з індивідуальним підходом.

Які особливості програми лікування в реабілітаційному центрі "Рецена" у Кременчуці?

Програма включає в себе інноваційні методи, реабілітаційні та терапевтичні програми, спрямовані на повне одужання від наркоманії та підтримку пацієнтів.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 4.9 / 5. Кількість голосів: 367

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32