У Комсомольську Полтавської області окремого наркодиспансеру в місті немає, та й знайти гідний лікувальний заклад в обласному центрі – завдання непросте. Однак тепер після відкриття місцевої філії реабілітаційного центру «Рецена» – ефективне, комплексне лікування наркоманії в Комсомольську стало доступним для всіх, хто потребує допомоги!

Послуги наркологічного центру в Комсомольську

Наркологічний центр в Комсомольську пропонує повний спектр послуг, спрямованих на порятунок пацієнтів від наркозалежності. Ми надаємо своїм пацієнтам наступну допомогу:

  1. Госпіталізація, комфортні умови проживання, комплексне здорове харчування, організація дозвілля, перебування в терапевтичному співтоваристві.Лікування наркоманії в Комсомольську
  2. Детоксикація організму – проводить лікар-нарколог в Комсомольську, фахівець високого рівня кваліфікації. Програма «Детокс» дозволяє вивести пацієнта зі стану наркотичної ломки і позбавити його від хімічної залежності.
  3. Лікування психологічної залежності від вживання наркотичних речовин. Здійснюється за допомогою колективних занять за програмою реабілітації залежних «12 кроків», методів поведінкової психотерапії, арт-терапії, трудотерапії, Генштальд-терапії, сеансів сімейного психоаналізу.
  4. Примусове лікування від наркотиків в Комсомольську професіонали допомагають сформувати у пацієнтів правильні мотивації і переконати його в необхідності проходження реабілітаційного курсу.
  5. Послуги фахівця-нарколога, консультантів з питань хімічної залежності.
  6. Виклик нарколога на дім – з метою проведення екстреної детоксикації в разі передозування, стану важкого отруєння, психічних зривів. Крім того, фахівець в домашній, комфортній обстановці проводить з пацієнтом мотиваційну бесіду, переконуючи його в необхідності подальшого лікування.
  7. Анонімність перебування в центрі. Хворих реабілітаційного центру «Рецена» не ставлять на облік, як це відбувається при зверненні в інші наркодиспансери. Лікування передбачає суворе дотримання політики конфіденційності. Особиста інформація про хворого є засекреченою і не підлягає розголошенню.
  8. Лікування Віп-пацієнтів – у виняткових випадках, реабілітаційний центр «Рецена» пропонує таку послугу, як лікування наркотичної залежності в домашніх умовах. Програма терапевтичного курсу розробляється за індивідуальною схемою.
  9. Надання психологічної допомоги членам сім’ї наркозалежного пацієнта. У центрі «Рецена» проводяться «батьківські дні», лекції та семінари для близького оточення пацієнтів, сеанси сімейної психотерапії. Рідні наркозалежних можуть отримати консультацію сімейного психолога, є також цілодобове консультування в телефонному режимі.
  10. Реабілітація пацієнтів – курс ресоціалізації, що дозволяє хворим центру реалізувати себе, працевлаштуватися, адаптуватися в соціумі і остаточно позбутися від бажання вживати наркотики. Допомога психологів, психотерапевтів, волонтерів, соціальних працівників, випускників центру.

Лікування від наркотиків в Комсомольську: як звернутися за допомогою?

Звернутися в наркодиспансер в Комсомольську «Рецена» ви можете в будь-який зручний час, центр працює цілодобово. Для отримання допомоги і попередньої консультації досить просто подзвонити за контактним номером телефону реабілітаційного відділення. Також зв’язатися з нами можна за допомогою електронної пошти та через спеціальну форму на офіційному сайті центру «Рецена» в розділі «контакти».

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32