У місті Южному Одеської області, згідно зі статистичними даними, проблема наркотичної залежності серед молоді стоїть досить гостро. А відсутність власного наркодиспансеру і дефіцит кваліфікованих фахівців ще більше погіршує ситуацію, що склалася. Тому Всеукраїнський реабілітаційний центр «Рецена» відкрив свою нову філію, що надає професійне лікування від наркотиків в Южному з подальшою реабілітацією.

Як проходить лікування від наркотиків в Южному?

Лікування наркоманії в Южному під час вступу до реабілітаційного центру «Рецена» починається з проведення програми «Детокс». Використовуючи медикаментозні і біологічні методи, нарколог в Южному усуває прояви абстинентного синдрому, позбавляє пацієнта від залежності хімічного характеру, покращує його фізичне самопочуття.

На наступному етапі починається робота по усуненню ознак психологічної залежності. Пацієнти центру займаються за програмою «12 кроків», що сприяє психологічній реабілітації, формування нової системи цінностей.

Однак наркологічний центр в Южному «Рецена» використовує в своїй роботі і інші психотерапевтичні методики, які довели свою ефективність. У програму лікування входять:

  • індивідуальні психологічні консультації;
  • проведення мотиваційних бесід;
  • поведінкова терапія;
  • Генштальд-терапія;
  • сімейна психотерапія;
  • трудотерапія;
  • арт-терапія.

Лікування наркоманії в Южному

Важливо також виявити і усунути причини, які привели людину до розвитку наркотичної залежності, допомогти їй упоратися з кризовими станами, які супроводжують процес лікування. Тому в центрі «Рецена» працюють групи з профілактики, де пацієнти вчаться визначати ознаки можливого зриву і своєчасно з ними боротися. Крім того, всі пацієнти центру ведуть зошити, в яких описують своє життя, емоції, вчинки, скоєні внаслідок вживання наркотичних речовин. Таким чином, відбувається переоцінка цінностей, виявляються можливі причини розвитку залежності, формується чітке усвідомлення масштабів проблеми і потреби в лікуванні для повернення до нормального тверезого життя.

Про реабілітацію в наркологічному центрі в Южному

На жаль, навіть проходження повного курсу лікування наркотичної залежності не виключає можливості рецидиву. Повертаючись в звичне середовище, людина стикається з численними проблемами і спокусами, які можуть стати причиною зриву. Саме тому наркодиспансер в Южному «Рецена» велике значення надає програмі ресоціалізації та реабілітації пацієнтів.

Кілька місяців реабілітанти прибувають в оточенні людей, що мали в минулому проблеми з наркотиками і успішно їх подолали. Такий терапевтичний супровід дає пацієнтам необхідну підтримку і можливість повірити свої сили, упоратися з важкими, кризовими ситуаціями.

Крім того, в реабілітаційному центрі «Рецена» проводяться зустрічі випускників, сеанси сімейної психотерапії. Реабілітантам надаються безкоштовні консультації психологів, психотерапевтів, юристів, соціальних працівників. Центр «Рецена» надає допомогу в працевлаштуванні, придбанні нових корисних професійних навичок.

Такий підхід до лікування наркозалежності характеризується високими показниками ефективності. Більше 70% пацієнтів, які пройшли курс лікування і реабілітації в центрі «Рецена», зуміли повністю позбавитися від наркотичної залежності, знайти роботу, налагодити сімейні відносини, стати успішними, повноцінними членами суспільства.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32