Реабілітаційний центр «Рецена» продовжує розвиватися і відкривати нові філії в українських містах. Тепер для всіх, хто потребує доступно кваліфіковане комплексне лікування наркоманії в Подольську Одеської області!

Допомога наркозалежним в наркодиспансері в Подольську

Лікування від наркотиків в Подольську, яке пропонує своїм пацієнтам центр «Рецена» носить комплексний, поетапний характер.

Після того, як пацієнт надходить в центр, досвідчений фахівець-нарколог в Подольську проводить заходи щодо детоксикації, застосовуючи для цих цілей медикаментозні, біологічні методи, підшивку. Обов’язково пацієнтам вводяться вітаміни і мікроелементи, які сприяють підтримці і відновленню нормальної роботи організму пацієнта. Спортивні заняття, дієта, дотримання розпорядку дня – допомагають поліпшити здоров’я хворого, позбавити його від хімічної залежності.

Лікування наркоманії в Подольську

Основне завдання, яке ставить перед собою наркологічний центр в Подольську «Рецена», – це психологічна реабілітація пацієнтів, відродження морально-етичних цінностей, розвиток внутрішнього потенціалу, формування навичок самостійного функціонування в соціумі, корекція поведінкової моделі.

Для досягнення цих цілей, з пацієнтами працюють професійні психологи, психотерапевти, арт-терапевти, застосовуючи такі методики, які довели свою ефективність в усьому світі:

  1. Заняття в групах співзалежних за програмою «12 кроків», спрямовані на формування правильних мотивацій і духовну переорієнтацію наркозалежних.
  2. Генштальд-терапія – сприяє визначенню та усуненню психологічних чинників, які спровокували розвиток наркозалежності.
  3. Арт-терапія, спрямована на розвиток внутрішнього потенціалу, самовираження.
  4. Трудотерапія – необхідна для розвитку таких особистісних рис, як дисципліна, відповідальність, здатність взаємодіяти з іншими людьми і працювати в колективі.
  5. Сімейний системний психоаналіз – сприяє відновленню сімейних цінностей, формуванню принципово нових відносин пацієнтів з близькими людьми, заснованих на довірі і взаємодопомоги.

Крім того, в центрі «Рецена» діють групи з профілактики зриву, проводяться індивідуальні психологічні консультації, лекції, тренінги, майстер-класи.

Наркодиспансер в Подольську «Рецена» піклується про те, щоб пацієнти придбали корисні навички, розкрили свій потенціал, знайшли можливості самореалізації. Це необхідно, щоб навчити насолоджуватися життям в повній мірі і відчувати позитивні емоції, не вдаючись до штучної стимуляції. Тому при центрі працює 3 школи, де кожна людина може вибрати для себе найбільш цікавий і захоплюючий вид діяльності. Пацієнти беруть участь в спортивних змаганнях, футбольних чемпіонатах, культурних заходах. Також центр «Рецена» надає допомогу в працевлаштуванні колишніх наркозалежних.

Лікування від наркотиків в Подільському: допомога сім’ї наркозалежних

Згідно думці психологів, близьке оточення наркозалежного пацієнта страждає від, так званої, співзалежності. Вчені довели, що взаємодія з людиною, що вживає наркотики, негативно відбивається на психіці і фізичному здоров’ї членів його сім’ї. Тому фахівці надають психологічну допомогу рідним пацієнтів. Раз в тиждень в центрі проходить батьківський день, проводяться спеціалізовані лекції, майстер-класи, працює сімейний психолог. Також доступні безкоштовні психологічні консультації фахівців в телефонному режимі.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32