Наркозалежність – це важке, рецидивуюче захворювання, що руйнує як фізичне здоров’я людини, так і її психіку. Для ефективної боротьби з недугою необхідна кваліфікована допомога медичного і психологічного характеру. Саме таке лікування наркоманії в Ізмаїлі можуть надати в місцевій філії реабілітаційного центру «Рецена»!

Як ми боремося з наркозалежністю в наркодиспансері в Ізмаїлі?

Лікування наркоманії в ІзмаїліНаркологічний центр в Ізмаїлі «Рецена» – унікальний лікувальний заклад, завдання якого не просто позбавити хворого від хімічної залежності, але і поліпшити якість його життя, усунути психологічні чинники, які призвели до вживання наркотиків.

З пацієнтами працює команда професіоналів високого рівня (наркологи, експерти з хімічній залежності, психологи і психотерапевти). Також в центрі працюють волонтери та консультанти, які в минулому страждали від наркозалежності, але зуміли докорінно змінити своє життя і тепер розуміють цю проблему зсередини.

Лікування від наркотиків в Ізмаїлі проходить в умовах госпіталізації. Перебування в терапевтичному співтоваристві, в оточенні людей, які борються з наркотичною залежністю – дуже важливий момент, що дозволяє людині впоратися з спокусами, повірити в себе, сформувати вірні мотивації і отримати необхідну підтримку.

Крім того, співробітники центру «Рецена» намагаються зробити життя своїх пацієнтів максимально яскравим і насиченим, створити умови, сприяючі якнайшвидшої реабілітації. Наші хворі дотримуються розпорядок дня, правильно харчуються, займаються спортом, беруть участь в змаганнях, культурних заходах, отримують трудові навички, які обов’язково знадобляться їм після виписки з єдиного центру.

Психологічні тренінги, консультації, заняття в групах співзалежних за програмою «12 кроків» допомагають пацієнтам виявити і усунути істинні причини, які привели до розвитку залежності, сформувати правильну соціально апробовану поведінкову модель, придбати нові інтереси, а головне, чітке, усвідомлене, стійке бажання жити повноцінним і тверезим життям, свідомо відмовившись від вживання наркотиків!

Етапи лікування від наркотиків в Ізмаїлі

Програма лікування наркотичної залежності, яку пропонує наркодиспансер в Ізмаїлі «Рецена» виглядає наступним чином:

  1. Детоксикація організму – усунення хімічної залежності, покращення фізичного самопочуття пацієнтів – проводить кваліфікований нарколог в Ізмаїлі за ліцензованими, безпечним і ефективним методикам.
  2. Психологічна корекція – здійснюється в першу чергу, психотерапевтичними заняттями за програмою реабілітації «12 кроків». Крім того, фахівці застосовують елементи біхевіоральної (поведінкової) терапії, Генштальд-терапії, трудотерапії, системного сімейного психоаналізу, арт-терапії. Усунення психологічної тяги до наркотичних речовин – найскладніший етап лікування, тривалість якого становить близько півроку.
  3. Психо-ресоціалізація – програма адаптації, необхідна для фіксування результатів терапевтичного курсу, профілактики рецидивів, остаточної адаптації колишнього наркозалежного в соціумі.

3 місяці після завершення основного лікування пацієнти проводять в оточенні людей, які вже успішно пройшли програму реабілітації. До кожного хворого прикріплюється наставник, слідкуючий за психоемоційним станом, що допомагає подолати можливі труднощі. Ще 3 місяці реабілітанти відвідують групи взаємодопомоги, працюють з психологами.

Реабілітаційний центр «Рецена» за 7 років своєї роботи, допоміг перемогти наркозалежність більш ніж у 70% пацієнтів. Звертайтеся, ми обов’язково допоможемо і вам!

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32