У курортних містах, таких як Чорноморськ Одеської області, проблема наркозалежності завжди стояла особливо гостро. При цьому місцевим жителям, які потребують професійної допомоги, доводилося шукати хорошу клініку в обласному центрі або інших великих містах. Тепер же отримати кваліфіковане лікування від наркотиків в Чорноморську стало цілком реально і доступно! Для цього достатньо просто звернутися в місцеве відділення реабілітаційного центру «Рецена»!

Програма лікування від наркотиків в Чорноморську в центрі «Рецена»

Лікування наркоманії в Чорноморську в реабілітаційному центрі «Рецена» проводиться комплексно, хоча основний акцент робиться саме на психологічній реабілітації пацієнтів.

В першу чергу, при вступі хворого в клініку грамотний лікар-нарколог в Чорноморську проводить детоксикацію, допомагаючи подолати стан ломки і позбутися залежності хімічного характеру, але це – лише перший крок до одужання. Ейфорична пам’ять зберігається, і без певного курсу психологічної допомоги люди, навіть після успішної детоксикації, знову починають вживати наркотики.

Тому наркологічний центр в Чорноморську «Рецена» в обов’язкову програму лікування наркоманії включає наступні методики, спрямовані саме на усунення психологічної залежності:Лікування наркоманії в Чорноморську

  1. Колективні заняття за програмою «12 кроків» дають людині можливість усвідомити проблему і повірити в можливість її вирішення, піднятися на більш високий рівень духовного розвитку, відновити втрачені міжособистісні зв’язки, знайти нових друзів, навчитися ставити перед собою нові цілі і досягати їх.
  2. Генштальд-терапія – дає можливість виявити психологічні фактори, що стали причиною розвитку залежності і знайти оптимальні методи їх усунення, навчитися приймати відповідальність за власне життя і вчинки.
  3. Трудотерапія – необхідна для розвитку таких особистісних рис, як відповідальність, дисциплінованість, робота в колективі. У центрі трудотерапія включає в себе прибирання кімнат і приміщення, підтримання порядку.
  4. Арт-терапія – допомагає висловити свої почуття і емоції, розвинути творчий потенціал, навчитися самовираженню.
  5. Сімейна психотерапія – дуже важлива, адже часто коріння наркозалежності криються саме в родині пацієнта. Кваліфіковані фахівці допомагають хворим відновити нормальні здорові відносини в родині,  навчитися взаємній довірі і підтримці. Окрема робота проводиться також окремо з кожним із членів сім’ї пацієнта, науково доведено, що близьке оточення наркомана страждає від співзалежності, яка теж вимагає професійної психологічної корекції.
  6. Поведінкова психотерапія – спрямована на формування правильної поведінкової моделі, відновлення навичок спілкування та функціонування в соціумі.

Крім того, в реабілітаційному центрі «Рецена» працюють групи з профілактики зривів. На заняттях пацієнтів навчають розпізнаватися ознаки можливого зриву і правильно з ними боротися.

Ще одна інноваційна методика центру – це письмові роботи. Кожен пацієнт веде зошит, в якому описує своє життя, вчинки, скоєні в стані вживання наркотиків. Таким чином, людина аналізує своє минуле, і те, що привело його до наркозалежності, проживає негативні емоції, починає чітко усвідомлювати руйнівну дію наркотичних речовин, що призводить до переоцінки цінностей і формуванню правильних мотивацій.

Наркодиспансер в Чорноморську «Рецена» пропонує виключно анонімне лікування наркозалежності в комфортних умовах. Відповіді на будь-які питання, що стосуються особливостей проведення терапевтичного курсу і реабілітації, додаткових послуг, вартості лікування ви зможете отримати, зателефонувавши за контактним номером центру!

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32