Пройти повноцінне професійне лікування наркоманії в Білгород-Дністровському тепер можна в міському відділенні реабілітаційного центру «Рецена»! Даний лікувальний заклад, що діє на території України, за 7 років своєї роботи завоювало чудову репутацію, а також численні позитивні відгуки пацієнтів і їх близьких.

Принципи роботи наркодиспансеру в Білгород-Дністровському центрі

Наркологічний центр в Білгород-Дністровському був відкритий на базі Всеукраїнського реабілітаційного центру «Рецена». Даний лікувальний заклад від інших наркологічних клінік відрізняється своїм комплексним підходом до боротьби з наркозалежністю.

У центрі пацієнтам надаються як медичні, так і соціально-психологічні послуги, що необхідно для запобігання можливих зривів і досягнення стійкої ремісії. Основний акцент робиться на психологічну реабілітацію, яка базується на колективних заняттях, в групах взаємодопомоги згідно з принципами програми «12 кроків». Ця відома у всьому світі програма реабілітації пацієнтів, які страждають від залежності, була вдосконалена співробітниками центру «Рецена». У терапевтичний курс були додані елементи трудотерапії, сімейного психоаналізу та інших ефективних методик. Заняття проводяться під контролем професійного психотерапевта.

Лікування наркоманії в Білгород-Дністровському

Відмінною рисою реабілітаційного центру є той факт, що тут з пацієнтами працюють не просто професіонали високого рівня кваліфікації, а й люди, які мають в минулому досвід наркотичної залежності і зуміли подолати цей страшний недуг. Саме з цієї причини співробітники реабілітаційного центру «Рецена» прекрасно розуміють всі особливості наркотичної залежності і знають, як правильно мотивувати пацієнта, як допомогти запобігти черговий зрив, які етапи необхідні для досягнення стабільних позитивних результатів лікування.

Наші послуги з лікування від наркотиків в Білгород-Дністровському

Наркодиспансер в Білгород-Дністровському «Рецена» пропонує своїм хворим наступні види послуг, спрямованих на лікування наркотичної залежності:

  1. Програма детоксикації, в ході якої кваліфікований нарколог в Білгород-Дністровському допомагає відновити фізичне здоров’я пацієнтів, максимально швидко і безболісно подолати стан наркотичної ломки, позбутися від фізіологічної тяги до вживання наркотиків.
  2. Психологічна реабілітація – метою якої є витіснення наркотичних речовин з системи цінностей пацієнта, формування нових цілей і мотивацій, розкриття внутрішнього потенціалу, корекція поведінковий моделі, відновлення міжособистісних зв’язків. Здійснюється методами роботи в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків», бихевиоральной терапії, арт-терапії, Генштальд-терапії, арт-терапії, сімейного системного психоаналізу.
  3. Ресоціалізації – адаптація пацієнта в соціумі після завершення основного лікувального курсу і виписки з єдиного центру. Включає в себе терапевтичний супровід, допомогу професійних психологів, юристів, соціальних працівників. Сприяння в працевлаштуванні і придбанні нових професійних навичок (При центрі діє 3 навчальних школи).
  4. Примусове лікування від наркотиків в Білгород-Дністровському – сприяє усвідомленню проблеми і необхідності її розв’язання. Включає в себе детоксикацію, підшивку, проведення психологічних консультацій і мотиваційних бесід.
  5. Надання комфортних умов проживання, комплексного здорового харчування, організацію дозвілля в період перебування в центрі.
  6. Виклик нарколога на дім, для проведення заходів з екстреної детоксикації.

Важливо відзначити, що лікування наркозалежності в реабілітаційному центрі «Рецена» проводиться анонімно, із суворим дотриманням принципів політики конфіденційності!

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32