Знайомлячись з наркотиком, людині здається, що йому відкрилась велика таємниця. Досить одного уколу – і життя набуває нових барв, відкриває незвідані потойбічні світи, а всі проблеми одразу випаровуються. Про це щастя хочеться розповісти всім! Спочатку наркоману здається, він в змозі контролювати наркоспоживання і вдаватися до наркодопінгу в крайніх випадках. Однак дуже скоро цей «рожевий» час наркозалежності закінчується і йому на зміну приходить цілковита фізико-психологічна залежність. Хворого не хвилює, що він заподіює біль рідним, неадекватно поводиться в суспільстві і деградує як особистість. Основна його мета – роздобути дозу вже не для того, щоб випробувати то колишнє почуття кайфу, а просто пережити «ломку» …

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування наркоманії в Одесі: основні проблеми

Як правило, добровільно розпочати лікування наркотичної залежності погоджуються ті, хто вже був на межі життя і смерті. Більшість відмовляється від терапії, відмахуючись від умовлянь рідних і переконуючи себе в тому, що кинути наркотики легко, варто цього лише захотіти. Так чи інакше, але сьогодні лікування залежності від наркотиків в Одесі необхідно сотням молодих людей: від 14-річних недосвідчених підлітків до успішних 35-річних чоловіків.

Лікування наркоманії в Одесі

В Одеському регіоні проблема наркоманії, на увазі вигідного географічного розташування, кліматичних умов і розвиненої інфраструктури збуту наркотиків великими партіями, звучить дуже гостро. Область займає лідируючі позиції за чисельністю наркоманів, тому не менш актуальним є питання вибору установи, що пропонує реальну допомогу наркоманам в Одесі.

Сучасна наркологія керується принципом комплексного лікування наркотичної залежності, яке поєднує як медикаментозну терапію, так і методики соціально-психологічної реабілітації. На думку провідних експертів з хімічної залежності, саме такий системний підхід є виправданим і результативним.

«Рецена» – сучасний реабілітаційний центр в Одесі

Фахівці реабілітаційного центру «Рецена» в своїй роботі використовують різні методи детоксикації, сімейної терапії, соціальної адаптації та відновлення психічного здоров’я. Атмосфера співучасті і поваги до кожного реабілітанта, що панує в центрі, а також комфортні умови проживання, збалансоване харчування, адекватні фізичні навантаження, перебування на лоні природи, безумовно, сприяє закріпленню позитивних результатів.

Лікування в «Рецене» проходить анонімно за принципом «Рівний рівному!» І передбачає досить довге перебування пацієнта. І хоча курс реабілітації підбирається індивідуально (з урахуванням наркотичного стажу наркомана, паралельних захворювань і загального стану організму), він структурований на такі обов’язкові етапи:

  • Очищення організму від шкідливих речовин

Детоксикація призначається індивідуально для кожного пацієнта і проводиться під суворим контролем лікаря-нарколога та терапевта. Позбавляючись від токсинів, організм долає абстинентний синдром і бореться з фізіологічною залежністю від психотропних речовин.

  • Психологічна реабілітація

Проходить по програмі «12 кроків». Полягає в усвідомленні пацієнтом свого безсилля, необхідність переглянути власне життя і, в результаті, досягти духовного очищення. Даний етап передбачає роботу з психотерапевтом в рамках терапевтичної спільноти, коли проблема залежності вирішується спільно. Якщо наркозалежність супроводжується психіатричними патологіями, до процесу лікування підключається лікар-психіатр.

  • Сімейне консультування

Сімейна терапія спрямована на налагодження сімейних відносин і вирішення конфліктних ситуацій, нерозуміння з боку рідних, що могло послужити причиною нарко-захоплення.

  • Адаптація в соціумі

Реінтеграція реабілітанта в суспільство проходить під контролем і при активній участі наставника. Екс-наркоману допомагають уникати проявів адиктивної поведінки, сприяють у працевлаштуванні, отриманні нової спеціальності та реалізації тих навичок, які він отримав в центрі.

Як бачимо, в «Рецене» лікують від наркотиків в Одесі кваліфіковано і системно, допомагаючи людині не тільки забути про наркотики, але реалізувати свій внутрішній потенціал.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32