Комплексне лікування наркоманії в Миколаєві пропонують співробітники реабілітаційного цента «Рецена». Працюючи за програмою «12 кроків», вони готові надати допомогу будь-кому, хто відчуває непереборний потяг до наркотиків або алкоголю. Не важливо, на якій стадії залежності ви перебуваєте, який наркотик або психотропну речовину вживаєте, тут вам готові допомогти цілодобово. Переконати людину почати лікування? Провести екстрену детоксикацію? Почати лікування примусово? Забезпечити анонімність перебування? Не проблема! Всі ці, а також спектр інших послуг пропонує «Рецена» – сучасний реабілітаційний центр в Миколаєві.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Як пройти лікування наркоманії в Миколаєві: секрет успіху

Сфера лікування залежності від наркотиків в Миколаєві представлена всілякими клініками, центрами і організаціями, що пропонують різні методики по рятуванню від залежності. На жаль, нерідко вони спрямовані тільки на подолання фізіологічної залежності і не передбачають довгої роботи з психологом. У той час як в країнах Європи і США давно прийшли до висновку, що досягти тривалої ремісії і сформувати стійке бажання у людини «зав’язати» з наркотиками можна тільки за умови залучення одночасно декількох вузьких фахівців, які забезпечать повноцінне фізичне та соціально-психологічне відновлення пацієнта.

Лікування наркоманії в Миколаєві

Таким інноваційним принципом лікування наркоманії керуються і експерти по хімічної залежності, що працюють в «Рецене». Безумовно, вони не гарантують своїм реабілітантам, що ті по закінченню лікування 100% кинуть наркотики (таке можуть пообіцяти тільки некомпетентні фахівці). Але те, що вони докладуть максимум зусиль і професійних навичок, щоб вмотивувати людину на ведення тверезого способу життя, посприяти його духовному, фізичному очищенню і відновленню психологічного здоров’я, це факт.

Секрет успіху «Рецени» дуже простий, і в той же час багатьом недоступний. Фахівці центру для досягнення потрібного результату використовують багато методик (самоаналіз, гештальт-терапію, арт-терапію, тематичні заняття, оздоровчі заходи і ін.). Комфортні умови проживання, дисципліна, прогулянки на свіжому повітрі, трудотерапія, спілкування з співзалежних, віддаленість від звичного середовища сприяють закріпленню результату і повного відновлення життєвих сил людини.

Як лікують від наркотиків в Миколаєві на базі центру «Рецена»

Традиційно лікування починається з детоксикації (очищення організму від шкідливих речовин) і подолання «ломки». Цей етап проводиться як в стаціонарних умовах, так і на місці (при виклику нарколога додому). Далі пацієнти проходять системну сімейну психотерапію. Її основною метою є соціально-психологічне відновлення і адаптація реабілітанта, його рідних.

Так, проходячи терапію середовищем, кожен пацієнт як член терапевтичної спільноти вносить особисто свій внесок в одужання іншої людини, допомагаючи особистим прикладом, порадою чи просто співучастю. «Рівний рівному», – саме так звучить одні з девізів роботи співробітників центру, тому кожному тут пропонують індивідуальний підхід, уважне ставлення і повагу.

Окремо ведеться робота з родичами наркомана, які також є заручниками ситуації, що склалася. Разом з реабілітантами вони проходять психологічну реабілітацію, вчаться правильно розуміти і допомагати один одному. Також родичі пацієнта можуть навідуватися до нього в «Батьківський день», щоб поспілкуватися і упевнитися, що лікування протікає ефективно, а його здоров’ю нічого не загрожує.

По закінченню курсу лікування ребілітанту пропонують пройти ресоціалізацію – сприяння в соціальній адаптації. Так, за екс-наркозалежним закріплюється особистий наставник, який в потрібний момент прийде до нього на допомогу. Багато, хто пройшов лікування в нашому центрі, не хочуть з ним прощатися, тому, отримавши необхідну кваліфікацію, працюють в ньому в якості волонтерів або соціальних працівників. Таким чином вони нарешті можуть самореалізуватися і тим самим допомогти особистим прикладом того, хто також заблукав в нарко-безодні.

«Рецена» – це реальна допомога наркоманам в Миколаєві, яка базується на високих морально-етичних принципах, професіоналізмі з боку медперсоналу і активній співучасті рідних наркомана.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32