З проблемою залежності від наркотиків людство безуспішно бореться не одне тисячоліття, намагаючись чинити їй гідну відсіч. І хоча сучасна наркологія має в своєму розпорядженні багатий арсенал методів і прийомів, достовірних гарантій на остаточне подолання наркозалежності не дає жоден з них. Досягти тривалої ремісії сьогодні можна тільки за умови системного підходу, що поєднує медикаментозне лікування і психологічну реабілітацію. Однак далеко не кожен наркологічний центр може надати лікування такого формату, адже воно досить тривале, процесуально складне і вимагає від лікарів високої кваліфікації.

Лікування залежності від наркотиків в Кривому Розі

У такому індустріальному місті, як Кривий Ріг, тотальна наркоманія вважається головною соціально-медичною проблемою. Безробіття, постійний брак грошей, негаразди в особистому житті, тривала економіко-політична криза в країні – всі ці фактори тримають багатьох українців в стані панічного страху і стресу, змушуючи шукати розради у чарці горілки або наркотичному дурмані.

Залежність від наркотиків, як відомо, розвивається дуже інтенсивно, роблячи з людини безвольну сутність, яку, крім чергової дози, не цікавить ні сім’я, ні здоров’я, ні громадська презирство. Лікування наркоманії в Кривому Розі необхідно сотням криворіжців: сподіваючись на власну силу волі або боячись стати на наркологічний облік, вони не поспішають звертатися за професійною допомогою. А тим часом наркозалежність прогресує і досягає тієї стадії «соціального дна», коли багато фахівців відмовляються допомагати людині, заочно ставлячи йому діагноз – «Закінчений наркоман».

Лікування наркоманії в Кривому Розі

«РЕЦЕНА» – реабілітаційний центр в Кривому Розі

Реабілітаційний центр «Рецена» був заснований ще в 2004 році. За роки свого існування його співробітникам вдалося врятувати життя сотень молодих людей, про що свідчить промовиста статистика (70% вдалося подолати нарко-потяг).

Експерти центру переконані в тому, що хімічну залежність необхідно розглядати в 4 сферах: біологічної, психологічної, соціальної та духовної. Виходячи з цього, вони використовують одночасно кілька методик (детоксикацію, сімейну психотерапію, самоаналіз, гештальт-терапію, терапевтичне співтовариство, трудотерапію, виконання письмових робіт і т.д.). Їх реалізація відбувається в ідейному ключі реабілітаційної моделі «12 кроків», розробленої в 1938 році. Через деякий час вона не тільки не втратила свою актуальність, а й активно використовується експертами по хімічній залежність в 141 країні. Так, пацієнт при активній участі нарколога і психотерапевта проходить 12 умовних кроків реабілітації: від усвідомлення своєї проблеми до повного психологічного і фізичного очищення.

Порівнюючи «Рецену» з аналогічними установами, які надають допомогу наркоманам в Кривому Розі, можна виділити наступні переваги даного центру:

  • лікування проходить анонімно в комфортабельних стаціонарах далеко від міста;
  • в разі необхідності воно може початися примусово з викликом на дім лікаря-нарколога;
  • лікування не обмежується реабілітацією, а передбачає тривалу ресоціалізацію;
  • родичі також беруть участь в процесі реабілітації і можуть відвідувати хворого в «Батьківські дні»;
  • лікувально-відновлювальний курс підбирається індивідуально і обов’язково має комплексний характер.

Лікування наркоманії в Кривому Розі за принципом «Рівний рівному!» …

Потрапляючи в реабілітаційний центр, багато наркозалежних побоюються того, що вони не зможуть пережити всі «принади» абстинентного синдрому, а на додачу до цього психолог щодня буде переводити їх безглуздими нотаціями і моралізаторськими моралями.

«Рецена» всі ці стереотипи вдало спростовує. З перших же хвилин перебування в центрі пацієнти відзначають добродушне ставлення медперсоналу до себе, відчувають щире бажання допомогти і змінити ваше життя на краще. Тут не важливо, як довго ви приймаєте наркотики і що вже встигли «накосячіть» під кайфом. Тут ви стаєте активним учасником терапевтичної спільноти, що складається з команди професіоналів і таких же наркозалежних. Разом ви будете йти до спільної мети, а колишні наркомани, які пройшли лікування в центрі, поділяться з вами особистим досвідом боротьби з цією підступною недугою. Навіть пройшовши піврічну реабілітацію, ви не залишитеся наодинці зі своїм нарко-пристрастю і внутрішніми страхами. Як мінімум ще півроку за вами буде закріплений наставник, який допомагає вам безболісно адаптуватися в суспільстві. Як бачите, фахівці «Рецени» лікують від наркотиків в Кривому Розі професійно, комплексно і ефективно.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32