Пройти лікування наркоманії в Вишневому можна в місцевому відділенні реабілітаційного центру «Рецена». Цей лікувальний заклад має всі ресурси і кваліфікований персонал для успішної перемоги над наркотичною залежністю!

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування наркоманії Київ ціни

ПослугаЧасВартість
Реабілітація сольових наркоманів28 дніввід 8000 грн.
Виклик нарколога додому (зняття ломки вдома)від 2000 грн.
Детоксикація організму від наркотиків1 добавід 2000 грн.
Медикаментозне лікування залежності від метадонувід 2100 грн.
Підшивка від наркотиківвід 7000 грн.
Амбулаторне лікування наркоманіївід 1700 грн.
Лікування жіночої наркоманії28 дніввід 9000 грн.
Терапія наркоманії (психотерапія наркоманії)від 1000 грн.
Кодування від наркотиків (гіпноз)від 2300 грн.
Лікування амфетамінової залежності (від амфетаміну)від 2300 грн.

*Ціни на лікування уточнюйте при консультації з фахівцем.

Лікування від наркотиків в Вишневому

Лікування від наркотиків в Вишневому, в центрі «Рецена» проводиться комплексно, при цьому основний акцент робиться на психологічну реабілітацію пацієнтів.

В програму, яку пропонує своїм пацієнтам наркологічний центр в Вишневому «Рецена», входять наступні заходи:

  1. Детоксикація – в ході якої кваліфікований нарколог в Вишневому допомагає пацієнтові позбутися від хворобливих симптомів, характерних для стану ломки, очистити організм, позбутися від хімічної залежності.
  2. Психологічна корекція, метою якої є усунення ознак психологічної залежності від вживання речовин наркотичного характеру. У центрі «Рецена» для цих цілей використовують методи поведінкової психотерапії, трудотерапії, системного сімейного психоаналізу, арт-терапію. Пацієнти займаються за програмою «12 кроків», вдосконаленою фахівцями центру.
  3. Індивідуальні психологічні консультації – дозволяють виявити причини розвитку наркозалежності у конкретного пацієнта, а також знайти оптимальні методи їх усунення. Крім того, психологи допомагають людині знайти правильні мотивації, розкрити свій потенціал, підвищити самооцінку, впоратися з депресивними станами і нервовими зривами, характерними для початкових стадій терапевтичного процесу.
  4. Реабілітація – закріплює результати лікування, попереджаючи можливі рецидиви. Після завершення терапевтичного курсу пацієнти 3 місяці живуть в оточенні людей, які пройшли успішну ресоціалізацію, до кожного прикріплюється наставник, який стежить за психологічним станом реабілітанта, допомагає впоратися з проблемами, що виникають. Крім того, в центрі «Рецена» намагаються дати можливість кожному пацієнту реалізуватися, працевлаштуватися, адаптуватися в соціумі.

Лікування наркоманії в Вишневому

Переваги наркологічного центру в Вишневому

Наркодиспансер в Вишневому «Рецена» своєю головною перевагою вважає колектив – згуртовану команду справжніх професіоналів (наркологів, психологів, психотерапевтів). З пацієнтами працюють люди, які в минулому теж страждали від наркозалежності, тому знають всі особливості даного захворювання і необхідні для лікування етапи.

Лікування наркозалежності в реабілітаційному центрі «Рецена» проводиться анонімно, що важливо для багатьох пацієнтів. На відміну від більшості традиційних наркодиспансерів ми не ставимо своїх хворих на облік, а інформація про пацієнтів – не розголошується згідно з політикою конфіденційності.

Фахівці центру «Рецена» відносяться до своїх пацієнтів шанобливо і доброзичливо, намагаються до кожної людини знайти особливий, індивідуальний підхід. У нас створені оптимальні умови для швидкого одужання, відновлення, реабілітації наркозалежних. Комфортні кімнати, повноцінне здоровіше харчування, заняття спортом, культурні заходи, перебування в терапевтичному співтоваристві – все це пропонує своїм пацієнтам реабілітаційний центр «Рецена».

Ефективність роботи центру «Рецена» підтверджують реальні результати – за 7 років своєї діяльності ми зуміли допомогти понад 70% пацієнтів! Реабілітаційний центр «Рецена» в Вишневому – це ваш шанс впоратися з наркотичною залежністю, почати нове – здорове, щасливе, тверезе життя!

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 534

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32