Позбутися і пройти лікування наркоманії в Василькові стало можливим, і тепер не обов’язково шукати хорошу клініку в обласному центрі – Києві. Досить просто звернутися в місцеве відділення Всеукраїнського реабілітаційного центру «Рецена», успішно діючого вже протягом майже 7 років!

Програма лікування наркоманії в Василькові та реабілітації

Наркологічний центр в Василькові «Рецена» лікування проводить в умовах госпіталізації пацієнтів. Адже перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві, тимчасова ізоляція від звичного оточення і зміна обстановки – дуже важливі на перших етапах боротьби з наркологічної залежністю!

Лікування від наркотиків в Василькові, в реабілітаційному центрі «Рецена» починається з проведення детоксикації. Кваліфікований фахівець-нарколог в Василькові, після попередньої діагностики, допоможе пацієнту безболісно вийти зі стану ломки, очистити організм від залишків токсинів і наркотичних речовин, нормалізувати функціонування внутрішніх органів і систем. Детоксикація в центрі «Рецена» обов’язково включає в себе курс вітамінотерапії і застосуванні стимулюючих препаратів, що підтримують організм.

Лікування від наркотиків Після того, як фізичний стан хворого поліпшиться, починається активна психологічна робота, метою якої є усунення психологічної залежності від вживання наркотиків, формування у пацієнта правильних, здорових інтересів і мотивацій.

 

Основним методом реабілітації в центрі є психологічні заняття за програмою «12 кроків». Дана методика допомагає пацієнтам усвідомити наявність залежності і необхідність терапії, навчитися працювати в колективі, знайти підтримку однодумців. Велика увага приділяється сеансам сімейної психотерапії, психологічній роботі з кожним із членів сім’ї хворого, що дуже важливо для його одужання. Крім того, фахівці центру, застосовують методику поведінкової терапії, Генштальд-терапії, арт-терапії.

Така комплексна програма допомагає людині повністю позбутися залежності, стати більш відповідальною і дисциплінованою, навчитися боротися з проблемами і отримувати задоволення від життя, без застосування наркотичних засобів. Саме психологічна реабілітація дає пацієнтам шанс почати нове життя, адже в ході терапевтичного курсу, фахівці усувають внутрішні проблеми, які, як правило, є провокуючими факторами до розвитку наркозалежності.

Про примусове лікування наркоманії в Василькові

Наркодиспансер в Василькові «Рецена» пропонує своїм хворим таку послугу, як примусове лікування наркотичної залежності. У деяких випадках, це – єдиний шанс на порятунок близької людини. Необхідність в примусовому лікуванні виникає тоді, коли хворий не усвідомлює своєї проблеми, відмовляється від допомоги, веде себе неадекватно, що несе загрозу як їй самому, так і оточуючим людям.

Фахівці реабілітаційного центру «Рецена» в Василькові, готові в будь-який час доби, за викликом членів сім’ї наркозалежного, приїхати до нього додому, провести мотиваційні бесіди, переконати в необхідності лікуватися. Професійні психологи і наркологи, які мають великий досвід роботи з даною категорією пацієнтів, зуміють знайти потрібні аргументи і підхід до кожного хворого. Очікуваний результат – це згода пацієнта на проведення подальшої реабілітації.

Примусове лікування наркозалежності, також може включати в себе проведення екстреної детоксикації, госпіталізацію пацієнта з безкоштовною доставкою його до лікувального закладу.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32