Позбутися і пройти лікування наркоманії в Василькові стало можливим, і тепер не обов’язково шукати хорошу клініку в обласному центрі – Києві. Досить просто звернутися в місцеве відділення Всеукраїнського реабілітаційного центру «Рецена», успішно діючого вже протягом майже 7 років!

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування наркоманії в Києві ціни

ПослугаЧасВартість
Реабілітація сольових наркоманів28 дніввід 8000 грн.
Виклик нарколога додому (зняття ломки вдома)від 2000 грн.
Детоксикація організму від наркотиків1 добавід 2000 грн.
Медикаментозне лікування залежності від метадонувід 2100 грн.
Підшивка від наркотиківвід 7000 грн.
Амбулаторне лікування наркоманіївід 1700 грн.
Лікування жіночої наркоманії28 дніввід 9000 грн.
Терапія наркоманії (психотерапія наркоманії)від 1000 грн.
Кодування від наркотиків (гіпноз)від 2300 грн.
Лікування амфетамінової залежності (від амфетаміну)від 2300 грн.

*Ціни на лікування уточнюйте при консультації з фахівцем.

Програма лікування наркоманії в Василькові та реабілітації

Наркологічний центр в Василькові «Рецена» лікування проводить в умовах госпіталізації пацієнтів. Адже перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві, тимчасова ізоляція від звичного оточення і зміна обстановки – дуже важливі на перших етапах боротьби з наркологічної залежністю!

Лікування від наркотиків в Василькові, в реабілітаційному центрі «Рецена» починається з проведення детоксикації. Кваліфікований фахівець-нарколог в Василькові, після попередньої діагностики, допоможе пацієнту безболісно вийти зі стану ломки, очистити організм від залишків токсинів і наркотичних речовин, нормалізувати функціонування внутрішніх органів і систем. Детоксикація в центрі «Рецена» обов’язково включає в себе курс вітамінотерапії і застосуванні стимулюючих препаратів, що підтримують організм.

Лікування від наркотиків Після того, як фізичний стан хворого поліпшиться, починається активна психологічна робота, метою якої є усунення психологічної залежності від вживання наркотиків, формування у пацієнта правильних, здорових інтересів і мотивацій.

 

Основним методом реабілітації в центрі є психологічні заняття за програмою «12 кроків». Дана методика допомагає пацієнтам усвідомити наявність залежності і необхідність терапії, навчитися працювати в колективі, знайти підтримку однодумців. Велика увага приділяється сеансам сімейної психотерапії, психологічній роботі з кожним із членів сім’ї хворого, що дуже важливо для його одужання. Крім того, фахівці центру, застосовують методику поведінкової терапії, Генштальд-терапії, арт-терапії.

Така комплексна програма допомагає людині повністю позбутися залежності, стати більш відповідальною і дисциплінованою, навчитися боротися з проблемами і отримувати задоволення від життя, без застосування наркотичних засобів. Саме психологічна реабілітація дає пацієнтам шанс почати нове життя, адже в ході терапевтичного курсу, фахівці усувають внутрішні проблеми, які, як правило, є провокуючими факторами до розвитку наркозалежності.

Про примусове лікування наркоманії в Василькові

Наркодиспансер в Василькові «Рецена» пропонує своїм хворим таку послугу, як примусове лікування наркотичної залежності. У деяких випадках, це – єдиний шанс на порятунок близької людини. Необхідність в примусовому лікуванні виникає тоді, коли хворий не усвідомлює своєї проблеми, відмовляється від допомоги, веде себе неадекватно, що несе загрозу як їй самому, так і оточуючим людям.

Фахівці реабілітаційного центру «Рецена» в Василькові, готові в будь-який час доби, за викликом членів сім’ї наркозалежного, приїхати до нього додому, провести мотиваційні бесіди, переконати в необхідності лікуватися. Професійні психологи і наркологи, які мають великий досвід роботи з даною категорією пацієнтів, зуміють знайти потрібні аргументи і підхід до кожного хворого. Очікуваний результат – це згода пацієнта на проведення подальшої реабілітації.

Примусове лікування наркозалежності, також може включати в себе проведення екстреної детоксикації, госпіталізацію пацієнта з безкоштовною доставкою його до лікувального закладу.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32