Наркоманія вимагає професійної допомоги, однак, наркодиспансерів у багатьох невеликих містах, зокрема, в Обухові Київської області немає. Якщо хтось із ваших близьких зіткнувся з такою проблемою, як наркотична залежність, то, не відкладаючи, зверніться в Всеукраїнський реабілітаційний центр «Рецена». У місцевому відділення центру можна пройти кваліфіковане лікування від наркотиків в Обухові.

Лікування від наркотиків в Обухові в “Рецене”

Ефективне лікування наркоманії в Обухові, в реабілітаційному центрі «Рецена» починається з програми Детокс. Детоксикацію проводить кваліфікований нарколог в Обухові, що дозволяє досягати позитивних результатів навіть в дуже важких клінічних випадках.

Крім очисних крапельниць, пацієнтам обов’язково водяться вітаміни, стимулюючі препарати, що підтримують нормальне функціонування внутрішніх органів. Допомога наркологів і експертів з питань хімічної залежності дає пацієнтові можливість позбавитися від болісних симптомів, характерних для наркотичної ломки, вивести з організму залишки токсичних речовин, відновити нормальну роботу органів і систем. З детоксикації має починатися будь-яке лікування наркотичної залежності.

Наркодиспансер в Обухові: лікування психологічної залежності

Навіть після якісного курсу детоксикації та усунення ознак абстинентного синдрому пацієнт не виліковується від наркотиків. Ейфорична пам’ять і внутрішні проблеми знову повертають людину до вживання наркотиків. Саме тому наркологічний центр в Обухові «Рецена» робить акцент на психологічній реабілітації пацієнтів.

Лікування наркоманії в Обухові

наркологічний центр

Кваліфіковані психологи і психотерапевти допомагають людині виявити ті чинники, комплекси, травми, які підштовхнули його до того, щоб почати приймати наркотики. Після цього, складається курс індивідуальної психотерапії, з елементами системного сімейного психоаналізу, Генштальд-терапії, трудотерапії, поведінкової психотерапії, арт-терапії. Поступово людина набуває нових мотивації, відновлює втрачені особисті якості, вчиться брати на себе відповідальність за власні вчинки, набуває інтерес до життя без наркотику.

Головний метод психологічної реабілітації наркозалежних в центрі «Рецена» – це програма «12 кроків». Пацієнти працюють за даною методикою, займаючись в групах взаємодопомоги, під контролем наставників, професійних психологів. Програма «12 кроків» дозволяє людині поглянути на себе з боку, усвідомити свою залежність і необхідність повернення до тверезого життя, знаходить нові цілі та інтереси, піднімається в рівні свого духовного розвитку.

Крім того, працюючи за програмою «12 кроків», людина перебуває в здоровому терапевтичному співтоваристві, у нього з’являються нові друзі і однодумці, що буде дуже до речі і в період соціальної адаптації. Пацієнт відчуває підтримку, крім того, чужий позитивний приклад також надихає.

Навіщо потрібна реабілітація в наркологічному центрі в Обухові

Після завершення лікування наркодиспансер в Обухові пропонує своїм пацієнтам курс реабілітації і соціальної адаптації. Знову занурюючись в звичне середовище, стикаючись з реальними проблемами в умовах доступності наркотичної речовини, пацієнт може знову повернутися до вживання наркотиків.

Уникнути рецидиву допоможе програма реабілітації, що включає в себе терапевтичний супровід, допомогу психологів, сеанси сімейної психотерапії, заняття в групах співзалежних. Відчуваючи підтримку фахівців, близьких людей і однодумців, людина швидко адаптується і починає, дійсно, нове життя. Згідно зі статистичними даними, показники ефективності програми реабілітації в центрі «Рецена» становлять понад 70%!

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32