Наркоманія вимагає професійної допомоги, однак, наркодиспансерів у багатьох невеликих містах, зокрема, в Обухові Київської області немає. Якщо хтось із ваших близьких зіткнувся з такою проблемою, як наркотична залежність, то, не відкладаючи, зверніться в Всеукраїнський реабілітаційний центр «Рецена». У місцевому відділення центру можна пройти кваліфіковане лікування від наркотиків в Обухові.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування наркоманії в Києві ціни

ПослугаЧасВартість
Реабілітація сольових наркоманів28 дніввід 8000 грн.
Виклик нарколога додому (зняття ломки вдома)від 2000 грн.
Детоксикація організму від наркотиків1 добавід 2000 грн.
Медикаментозне лікування залежності від метадонувід 2100 грн.
Підшивка від наркотиківвід 7000 грн.
Амбулаторне лікування наркоманіївід 1700 грн.
Лікування жіночої наркоманії28 дніввід 9000 грн.
Терапія наркоманії (психотерапія наркоманії)від 1000 грн.
Кодування від наркотиків (гіпноз)від 2300 грн.
Лікування амфетамінової залежності (від амфетаміну)від 2300 грн.

*Ціни на лікування уточнюйте при консультації з фахівцем.

Лікування від наркотиків в Обухові в “Рецене”

Ефективне лікування наркоманії в Обухові, в реабілітаційному центрі «Рецена» починається з програми Детокс. Детоксикацію проводить кваліфікований нарколог в Обухові, що дозволяє досягати позитивних результатів навіть в дуже важких клінічних випадках.

Крім очисних крапельниць, пацієнтам обов’язково водяться вітаміни, стимулюючі препарати, що підтримують нормальне функціонування внутрішніх органів. Допомога наркологів і експертів з питань хімічної залежності дає пацієнтові можливість позбавитися від болісних симптомів, характерних для наркотичної ломки, вивести з організму залишки токсичних речовин, відновити нормальну роботу органів і систем. З детоксикації має починатися будь-яке лікування наркотичної залежності.

Наркодиспансер в Обухові: лікування психологічної залежності

Навіть після якісного курсу детоксикації та усунення ознак абстинентного синдрому пацієнт не виліковується від наркотиків. Ейфорична пам’ять і внутрішні проблеми знову повертають людину до вживання наркотиків. Саме тому наркологічний центр в Обухові «Рецена» робить акцент на психологічній реабілітації пацієнтів.

Лікування наркоманії в Обухові

наркологічний центр

Кваліфіковані психологи і психотерапевти допомагають людині виявити ті чинники, комплекси, травми, які підштовхнули його до того, щоб почати приймати наркотики. Після цього, складається курс індивідуальної психотерапії, з елементами системного сімейного психоаналізу, Генштальд-терапії, трудотерапії, поведінкової психотерапії, арт-терапії. Поступово людина набуває нових мотивації, відновлює втрачені особисті якості, вчиться брати на себе відповідальність за власні вчинки, набуває інтерес до життя без наркотику.

Головний метод психологічної реабілітації наркозалежних в центрі «Рецена» – це програма «12 кроків». Пацієнти працюють за даною методикою, займаючись в групах взаємодопомоги, під контролем наставників, професійних психологів. Програма «12 кроків» дозволяє людині поглянути на себе з боку, усвідомити свою залежність і необхідність повернення до тверезого життя, знаходить нові цілі та інтереси, піднімається в рівні свого духовного розвитку.

Крім того, працюючи за програмою «12 кроків», людина перебуває в здоровому терапевтичному співтоваристві, у нього з’являються нові друзі і однодумці, що буде дуже до речі і в період соціальної адаптації. Пацієнт відчуває підтримку, крім того, чужий позитивний приклад також надихає.

Навіщо потрібна реабілітація в наркологічному центрі в Обухові

Після завершення лікування наркодиспансер в Обухові пропонує своїм пацієнтам курс реабілітації і соціальної адаптації. Знову занурюючись в звичне середовище, стикаючись з реальними проблемами в умовах доступності наркотичної речовини, пацієнт може знову повернутися до вживання наркотиків.

Уникнути рецидиву допоможе програма реабілітації, що включає в себе терапевтичний супровід, допомогу психологів, сеанси сімейної психотерапії, заняття в групах співзалежних. Відчуваючи підтримку фахівців, близьких людей і однодумців, людина швидко адаптується і починає, дійсно, нове життя. Згідно зі статистичними даними, показники ефективності програми реабілітації в центрі «Рецена» становлять понад 70%!

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32