У недавньому минулому жителям Фастова, що страждають від наркотичної залежності, і їх близьким доводилося шукати хорошу лікувальну установу в обласному центрі – Києві. Однак тепер ефективне лікування наркоманії в Фастові стало доступним для всіх, хто потребує, щоб отримати допомогу, необхідно просто зателефонувати в місцеве відділення реабілітаційного центру «Рецена».

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування наркоманії Київ ціни

ПослугаЧасВартість
Реабілітація сольових наркоманів28 дніввід 8000 грн.
Виклик нарколога додому (зняття ломки вдома)від 2000 грн.
Детоксикація організму від наркотиків1 добавід 2000 грн.
Медикаментозне лікування залежності від метадонувід 2100 грн.
Підшивка від наркотиківвід 7000 грн.
Амбулаторне лікування наркоманіївід 1700 грн.
Лікування жіночої наркоманії28 дніввід 9000 грн.
Терапія наркоманії (психотерапія наркоманії)від 1000 грн.
Кодування від наркотиків (гіпноз)від 2300 грн.
Лікування амфетамінової залежності (від амфетаміну)від 2300 грн.

*Ціни на лікування уточнюйте при консультації з фахівцем.

Принципи роботи наркодиспансеру в Фастові

Наркологічний центр в Фастові «Рецена» від інших наркоклінік відрізняється комплексним підходом в боротьбі з наркотичною залежністю. Наші фахівці – кваліфіковані наркологи, консультанти з хімічної залежності, психологи і психотерапевти працюють з кожним пацієнтом, допомагаючи йому не просто позбутися від фізичної тяги до наркотику, а й навчитися жити, вирішувати проблеми і відчувати приємні емоції без штучних допінгів.

Лікування починається з проведення детоксикації. Досвідчений нарколог в Фастові виводить пацієнта зі стану наркотичної ломки, нормалізує його фізіологічний стан. Але програма детоксикації – це тільки перший етап. Подальше лікування від наркотиків у Фастові проводиться за допомогою ефективних, інноваційних психотерапевтичних методик.

наркологічна клініка "Рецена"Наші пацієнти займаються за програмою «12 кроків», яка допомагає їм усвідомити проблему залежності, повірити у власні сили, навчитися ставити перед собою нові цілі і завдання. Така колективна психотерапія дуже важлива, адже вона дає можливість відновити втрачені навички спілкування, придбати необхідну підтримку і однодумців.

Ми намагаємося вдосконалювати програму «12 кроків», психологічна реабілітація в центрі «Рецена» проходить під контролем професійних психологів, експертів з питань хімічної залежності, що дозволяє досягати позитивних результатів навіть в найскладніших випадках! Також для лікування наркотичної залежності застосовуються методи Генштальд – терапії, біхевіористичної терапії, арт-терапії та трудотерапії.

Пацієнти центру ведуть спеціальний зошит, в якому опрацьовується кожен крок терапії, початок розвитку наркозалежності, наслідки, сімейні взаємини і багато іншого. Дана методика дозволяє фахівцям виявити фактори, що спровокували захворювання і знайти шляхи їх усунення, а також запобігти можливим рецидиви.

Про реабілітацію в наркологічному центрі в Фастові

Наркодиспансер в Фастові «Рецена» велику увагу приділяє питанням реабілітації і соціальної адаптації своїх пацієнтів. Реабілітаційний період триває від 3 місяців до півроку. В цей час реабілітанту надають терапевтичний супровід. З людиною працюють психологи, психотерапевти.

За його психоемоційним станом стежить наставник, який успішно пройшов курс лікування і реабілітації. Хороші результати дають заняття в групах взаємодопомоги, сеанси сімейної психотерапії, адже для того щоб впоратися з труднощами і уникнути нового зриву, людині необхідна допомога, підтримка друзів і близьких людей. Для членів сім’ї пацієнта в центрі «Рецена» проводяться батьківські семінари, працює безкоштовна консультаційна лінія.

Регулярно в центрі проводяться зустрічі випускників, терапевтичні табори, де зустрічаються реабілітанти з різних міст і країн. Під час таких зустрічей проводяться культурні заходи, конкурси, флеш-моби, зустрічі з відомими людьми і т.д. Крім того, при центрі діє кілька шкіл, що дає пацієнтам можливість самореалізуватися, знайти цікаве, захоплююче для себе заняття.

Такий комплексний підхід і органічне поєднання самих передових методів лікування наркоманії допомагає людині повністю позбутися від залежності і почати нове, успішне і тверезе життя!

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 537

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32