Пройти професійне лікування від наркотиків в Бучі, з подальшим курсом реабілітації, тепер можна в місцевому відділенні Всеукраїнського реабілітаційного центру «Рецена»! Наші кваліфіковані фахівці, з багаторічним стажем роботи допоможуть пацієнтові перемогти наркотичну залежність і почати життя з чистого аркуша!

Програма лікування від наркотиків в Бучі

Лікування наркоманії в Бучі, яке пропонує наркологічний центр «Рецена», носить комплексний характер, включає у себе методики, спрямовані на усунення як фізіологічної, так і психологічної залежності.

Програма лікування в центрі виглядає наступним чином:

 1. Госпіталізація пацієнта, переміщення його в здорове терапевтичне співтовариство.
 2. Проведення діагностики для виявлення стажу наркотичної залежності, загального стану здоров’я, психологічних особливостей конкретного пацієнта.
 3. Проведення детоксикації – виведення зі стану ломки, очищення організму від залишків наркотичних речовин, усунення фізіологічної тяги до вживання наркотику. Детоксикацію в центрі «Рецена» проводить нарколог в Бучі високого рівня кваліфікації, використовуючи біологічні і медикаментозні методики.
 4. Індивідуальна психологічна робота, із застосуванням методів Генштальд-терапії, поведінкової психотерапії, спрямована на формування у пацієнта мотивацій до одужання, виявлення причин наркозалежності та пошук шляхів їх усунення.
 5. Психологічна реабілітація, спрямована на відновлення зруйнованих особистісних рис, взаємин, формування нових цілей і прагнень. Проводиться за допомогою колективних занять співзалежних за програмою «12 кроків», сеансів сімейної психотерапії.

Після завершення 6-ти місячного терапевтичного курсу, наркологічний центр в Бучі «Рецена» пропонує своїм пацієнтам курс соціальної реабілітації. Терапевтичне супровід, консультації психотерапевта і сімейного психолога, робота в групах взаємодопомоги, відвідування семінарів і тренінгів, допомагають реабілітанту швидко і комфортно адаптуватися в соціумі, вирішити сімейні проблеми, залагодити питання працевлаштування і т.д.

Основне завдання реабілітаційного курсу – закріпити результати лікування і запобігти можливий зрив, якому піддаються пацієнти, відразу після виписки з наркологічної клініки.

Лікування наркоманії в Бучі

Лікування наркоманії в Бучі: Додаткові послуги

Наркодиспансер в Бучі «Рецена» також пропонує своїм хворим наступні додаткові послуги:

 • виклик нарколога на дім для проведення заходів екстреної детоксикації в разі передозування або важкого отруєння наркотиків;
 • проведення примусового лікування – мотиваційні бесіди, що дозволяють переконати пацієнта в необхідності реабілітаційного курсу, детоксикація, госпіталізація;
 • трансфер пацієнта до лікувального закладу;
 • надання психологічної допомоги членам сім’ї наркозалежного пацієнта;
 • безкоштовне консультування в телефонному режимі;
 • лікування наркотичної залежності в домашніх умовах (Відвідування нарколога, психотерапевта, консультації на дому).

Наркологічний центр в Бучі: як нас знайти?

Щоб отримати грамотну професійну допомогу вам потрібно просто звернутися в реабілітаційний центр «Рецена» в Бучі. Зробити це ви можете будь-яким, найбільш зручним для вас способом:

 • зателефонувавши за контактним номером телефону місцевого відділення наркологічного центру;
 • написавши листа на електронну пошту;
 • заповнивши відповідну форму на сайті в розділі «Контакти».

Фахівці реабілітаційного центру «Рецена» з радістю дадуть відповідь на ваші питання, запропонують оптимальні для конкретного клінічного випадку методи лікування і допоможуть розрахувати його приблизну вартість!

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32