Якісне, повноцінне і професійне лікування від наркотиків в Броварах тепер доступно для всіх пацієнтів, які потребують допомоги! Пройти повний терапевтичний курс з подальшою реабілітацією можна, звернувшись в наркологічний центр в Броварах «Рецена»!

Лікування від наркотиків в Броварах: медична допомога

Лікування наркоманії в Броварах, в реабілітаційному центрі «Рецена» починається з надання пацієнту якісної медичної допомоги. Лікар-нарколог в Броварах – фахівець високого рівня кваліфікації проводить заходи щодо детоксикації організму хворого.

Медична допомога необхідна, щоб вивести людину з болісного стану наркотичної ломки, очистити кров і лімфу від залишків наркотичних речовин, токсинів. Програма детоксикації в центрі «Рецена» підбирається індивідуально для кожного хворого. Пацієнтам призначають очищаючі крапельниці, до яких додають вітаміни і препарати, що стимулюють нормальне функціонування організму для підтримки нирок, печінки, серцево-судинної та імунної системи.

Подальше відновлення фізичного стану пацієнта досягається методами дієтотерапії, відвідуванням сауни, спортивними тренуваннями, прийомом вітамінно-мінеральних комплексів, дотриманням режиму.

Лікування наркоманії в Броварах: психологічна допомога

Наркодиспансер в Броварах реабілітаційного центру «Рецена» робить акцент на позбавленні пацієнтів від психологічної залежності. Однієї детоксикації для перемоги над наркозалежністю – недостатньо! Практично в 100% випадків людина, яка пройшла курс детоксикації, після виписки повертається до вживання наркотиків. Це обумовлено, так званою, ейфоричною пам’яттю. Крім того, не слід забувати про те, що в більшості випадків розвитку наркозалежності сприяють внутрішні проблеми і психологічні травми.

Лікування наркоманії в Броварах

Психологічна корекція в реабілітаційному центрі «Рецена» здійснюється методами Генштальд-терапії, сімейної психотерапії, трудотерапії та арт-терапії. Обов’язковою умовою позбавлення від психологічної залежності є госпіталізація пацієнта, його постійне перебування в терапевтичному співтоваристві.

Сформувати правильні установки і мотивації, навчитися роботі в колективі, відповідальності і дисципліні, набути навичок спілкування допомагають заняття в групах взаємодопомоги, згідно з принципами програми реабілітації «12 кроків». Також з кожним пацієнтом працює психолог, який допомагає виявити і усунути фактори, що спровокували розвиток наркозалежності. Надає підтримку і сімейний психолог. Сеанси сімейної психотерапії допомагають пацієнтам відновити відносини з найближчими людьми, створити в сім’ї здорову атмосферу, навчитися підтримки і взаємної довіри.

Реабілітація в наркологічному центрі в Броварах

Після виписки з клініки пацієнти наркологічного центру проходять обов’язковий курс реабілітації, мінімальна тривалість якого становить 3 місяці. Навіть повноцінне лікування наркозалежності не виключає можливості зриву. Адже психіка людини все ще не стійка, а в реальному житті йому доводиться стикатися з великою кількістю проблем і можливих спокус. Навчитися справлятися з труднощами і адаптуватися в соціумі пацієнтам допомагає проживання з людьми, які вже пройшли ресоціалізацію. Наставники контролюють емоційний стан реабілітанта, надають йому необхідну допомогу та підтримку.

Центр «Рецена» дає своїм пацієнтам можливість самореалізації, в установі працює 3 школи, де людина може вибрати для себе найбільш захоплюючий і цікавий вид діяльності.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32