Якісне, повноцінне і професійне лікування від наркотиків в Броварах тепер доступно для всіх пацієнтів, які потребують допомоги! Пройти повний терапевтичний курс з подальшою реабілітацією можна, звернувшись в наркологічний центр в Броварах «Рецена»!

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування наркоманії Київ ціни

ПослугаЧасВартість
Лікування наркоманії Броваривід 2000 грн.
Реабілітація сольових наркоманів28 дніввід 8000 грн.
Виклик нарколога додому (зняття ломки вдома)від 2000 грн.
Детоксикація організму від наркотиків1 добавід 2000 грн.
Медикаментозне лікування залежності від метадонувід 2100 грн.
Підшивка від наркотиківвід 7000 грн.
Амбулаторне лікування наркоманіївід 1700 грн.
Лікування жіночої наркоманії28 дніввід 9000 грн.
Терапія наркоманії (психотерапія наркоманії)від 1000 грн.
Кодування від наркотиків (гіпноз)від 2300 грн.
Лікування амфетамінової залежності (від амфетаміну)від 2300 грн.

*Ціни на лікування уточнюйте при консультації з фахівцем.

Лікування від наркотиків в Броварах: медична допомога

Лікування наркоманії в Броварах, в реабілітаційному центрі «Рецена» починається з надання пацієнту якісної медичної допомоги. Лікар-нарколог в Броварах – фахівець високого рівня кваліфікації проводить заходи щодо детоксикації організму хворого.

Медична допомога необхідна, щоб вивести людину з болісного стану наркотичної ломки, очистити кров і лімфу від залишків наркотичних речовин, токсинів. Програма детоксикації в центрі «Рецена» підбирається індивідуально для кожного хворого. Пацієнтам призначають очищаючі крапельниці, до яких додають вітаміни і препарати, що стимулюють нормальне функціонування організму для підтримки нирок, печінки, серцево-судинної та імунної системи.

Подальше відновлення фізичного стану пацієнта досягається методами дієтотерапії, відвідуванням сауни, спортивними тренуваннями, прийомом вітамінно-мінеральних комплексів, дотриманням режиму.

Лікування наркоманії в Броварах: психологічна допомога

Наркодиспансер в Броварах реабілітаційного центру «Рецена» робить акцент на позбавленні пацієнтів від психологічної залежності. Однієї детоксикації для перемоги над наркозалежністю – недостатньо! Практично в 100% випадків людина, яка пройшла курс детоксикації, після виписки повертається до вживання наркотиків. Це обумовлено, так званою, ейфоричною пам’яттю. Крім того, не слід забувати про те, що в більшості випадків розвитку наркозалежності сприяють внутрішні проблеми і психологічні травми.

 

детоксикація від наркотиків Психологічна корекція в реабілітаційному центрі «Рецена» здійснюється методами Генштальд-терапії, сімейної психотерапії, трудотерапії та арт-терапії. Обов’язковою умовою позбавлення від психологічної залежності є госпіталізація пацієнта, його постійне перебування в терапевтичному співтоваристві.

Сформувати правильні установки і мотивації, навчитися роботі в колективі, відповідальності і дисципліні, набути навичок спілкування допомагають заняття в групах взаємодопомоги, згідно з принципами програми реабілітації «12 кроків». Також з кожним пацієнтом працює психолог, який допомагає виявити і усунути фактори, що спровокували розвиток наркозалежності. Надає підтримку і сімейний психолог. Сеанси сімейної психотерапії допомагають пацієнтам відновити відносини з найближчими людьми, створити в сім’ї здорову атмосферу, навчитися підтримки і взаємної довіри.

Реабілітація в наркологічному центрі в Броварах

Після виписки з клініки пацієнти наркологічного центру проходять обов’язковий курс реабілітації, мінімальна тривалість якого становить 3 місяці. Навіть повноцінне лікування наркозалежності не виключає можливості зриву. Адже психіка людини все ще не стійка, а в реальному житті йому доводиться стикатися з великою кількістю проблем і можливих спокус. Навчитися справлятися з труднощами і адаптуватися в соціумі пацієнтам допомагає проживання з людьми, які вже пройшли ресоціалізацію. Наставники контролюють емоційний стан реабілітанта, надають йому необхідну допомогу та підтримку.

Центр «Рецена» дає своїм пацієнтам можливість самореалізації, в установі працює 3 школи, де людина може вибрати для себе найбільш захоплюючий і цікавий вид діяльності.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 4.8 / 5. Кількість голосів: 748

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32