У Боярці Київської області наркоманія – досить поширене явище, особливо серед молоді. При цьому в місті немає власного наркодиспансеру і не вистачає кваліфікованих фахівців. Однак тепер у місцевій філії реабілітаційного центру «Рецена» можна пройти повноцінне, професійне лікування від наркотиків в Боярці.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Допомога наркозалежним в наркодиспансері в Боярці

Наркологічний центр в Боярці «Рецена» надає пацієнтам комплексну допомогу в боротьбі з наркозалежністю. Лікування наркоманії в Боярці проходить в умовах госпіталізації. Хворим центру пропонуються комфортні умови проживання, повноцінне здорове харчування, організація дозвілля та цілодобова допомога кваліфікованих фахівців.

Леченіе наркозавісімоті Терапія починається з програми детоксикації, яку проводить професійний нарколог в Боярці. Детоксикація допомагає позбавити пацієнта від фізичної залежності, поліпшити його стан, очистити організм від токсичних речовин. Фахівці центру «Рецена» використовують для проведення детоксикації сертифіковані методики, медикаментозну терапію. Відновити здоров’я допоможе також дієтотерапія, заняття фізкультурою.

Однак детоксикація – це тільки перший етап лікування. Без психологічної допомоги, пацієнт незабаром знову повертається до наркотиків, адже основні причини залежності залишаються не усунутими.

Тому наркодиспансер в Боярці «Рецена» велику увагу приділяє саме питанням психологічної реабілітації пацієнтів. Завдання фахівців полягає в тому, щоб людина усвідомила всі неминучі наслідки наркозалежності, сформувала мотивації до лікування, знайшла нові цілі, відновила втрачені навички і міжособистісні відносини.

Проведення психологічної реабілітації в наркологічному центрі «Рецена» включає в себе наступні методики:

  • індивідуальна робота з психологом;
  • Генштальд-терапія;
  • заняття в групах співзалежних за програмою «12 кроків»;
  • системний сімейний психоаналіз;
  • арт-терапія;
  • трудотерапія;
  • поведінкова терапія.

Таким чином, виявляються і усуваються психологічні проблеми, травми, комплекси, які спровокували розвиток наркозалежності. Людина стає дисциплінованою, відповідальною, набуває необхідні навички спілкування, які стануть в нагоді їй в подальшому. Важливо також щоб пацієнт знайшов для себе способи самореалізації, нові захоплення, які заповнять його життя, зроблять його більш яскравим і насиченим.

Після виписки пацієнти центру «Рецена» проходять курс обов’язкової реабілітації, який допомагає адаптуватися в соціумі, впоратися з спокусами і попередити можливий зрив. Крім того, фахівці центру намагаються допомогти реабілітантам налагодити сімейні відносини, вирішити питання працевлаштування і т.д.

Лікування від наркотиків в Боярці: допомога членам сім’ї наркозалежних

Наркологічний центр «Рецена» надає професійну психологічну допомогу не тільки пацієнтам, а й членам їх сім’ї. У центрі працює сімейний психолог, проводяться сеанси сімейного психоаналізу. Щомісяця ми проводимо батьківські дні. Кожному з членів сім’ї пацієнта потрібна допомога фахівців. Адже часто люди не знають як поводитися з наркозалежним, як надати близькій людині необхідну підтримку.

Крім того, родичі наркомана, як правило, страждають співзалежністю, адже вони, по суті, живуть життям людини, що вживає наркотики. Співзалежність чревата розвитком серйозних захворювань, психологічними розладами. Психологи центру «Рецена» проводять для членів сім’ї пацієнта індивідуальні консультації, спеціалізовані лекції та тренінги, дають необхідні рекомендації.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32