Лікування наркоманії в Києві на базі реабілітаційного центру «Рецена»

Загальновідомим є той факт, що наркоманія є складне захворювання, яке стрімко розвивається, викликаючи симультанні порушення в декількох сферах: фізіологічної, психологічної, соціальної та духовної. Виходячи з цього, подолання такої сильної залежності неможливо без одночасного залучення фахівців різних профілів.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Столична наркоситуація

За даними національного звіту за 2016 рік о наркоситуації в Україні, Київська область вважається одним з найбільш наркотично уражених регіонів. Тут найвищий показник психічних розладів у наркозалежних по Україні (957 випадків на 100 тис. Чоловік). Також українська столиця лідирує за кількістю дорожньо-транспортних пригод в стані наркотичного сп’яніння (за рік 34 загиблих і 321 травмована людина). Відзначимо, що це тільки лише офіційні дані, реальна картина ще більш загрозлива.

Лікування наркоманії в Києві

Виходячи з цих невтішних даних, можна стверджувати, що ефективне лікування наркоманії в Києві, як і в багатьох інших містах України, залишається актуальною проблемою. Державна наркологічна служба, в яку багато киян звертаються за допомогою, на жаль, не в змозі надати повноцінну допомогу. Це викликано декількома факторами:

  1. несприятливою державною політикою оптимізації лікувального процесу (скорочення ліжко-місць, чисельності співробітників), що явно не вселяє в душі лікарів і медперсоналу оптимізм і щире бажання допомогти;
  2. використанням в процесі лікування неактуальних методів і прийомів;
  3. ігноруванням необхідності індивідуального гуманного підходу до наркозалежних;
  4. відсутністю повноцінної соціально-психологічної реабілітації – важливого етапу, що визначає результат усього лікування;
  5. неадекватним використанням препаратів, які в рамках замісної підтримувальної терапії викликають вторинну наркозалежність.

Безумовно, лікують від наркотиків в Києві не тільки державні, а й приватні медустанови. Однак і там далеко не завжди вам зможуть надати компетентну допомогу. У кращому випадку, ви втратите дорогоцінний час і гроші, в гіршому – ваше самопочуття не покращитися, а залежність дасть про себе знати з ще більшою силою.

«РЕЦЕНА» – комплексна допомога наркоманам в Києві

Реабілітаційний центр в Києві «Рецена» успішно працює на вітчизняному наркологічному ринку вже більше 7 років, виводячи алко-, нарко- та полі-залежних людей з хронічного стану залежності. Тут реабілітантам допомагають не тільки вийти із затяжного запою і купірувати абстинентний синдром, провівши комплекс дезінтоксикаційних заходів, а й пропонують пройти системно-сімейну психотерапію. Працюючи за принципом «рівний рівному», експертам центру вдалося створити сприятливу атмосферу співучасті, при якій комунікація між пацієнтом і лікарем відбувається в форматі довірчої бесіди. У той же час до кожного реабілітанта, незважаючи на його соціальний статус, підбирається індивідуальний підхід і гарантується результативне лікування.

Особлива увага приділяється соціальній адаптації та профілактиці рецидивів, адже після повернення додому протистояти колишнім спокусам спиртним самостійно досить складно. Тільки мотивований, зміцнілий фізично, відроджений духовно і психоемоційно людина, отримує неоціненний шанс почати все заново.

Як лікують наркоманів в Києві: 12 кроків до нового життя

Лікування в «Рецене» соціально і психологічно акцентовано, так як проходить за програмою «12 кроків». Розроблена в кінці XVIII століття групою англійських філософів-богословів і адаптована вже в ХХ столітті Співтовариством анонімних алкоголіків, ця модель реабілітації визнана у всьому світі як найефективніша. В «Рецене» вона реалізовується багатовекторно, поєднуючись з сучасними психотерапевтичними методиками (арт-терапією, працетерапією, гештальт-терапією, психодрамою, рольовими іграми). В результаті людина набуває новий для себе досвід тверезого життя, вчиться бути відповідальною, самоорганізованою і переоцінює колишні цінності.

Тільки так, пройшовши складний і тривалий 12-кроковий шлях від визнання власного безсилля перед алкоголем до повноцінного духовного відродження, людина перемагає наркозалежність.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 4.5 / 5. Кількість голосів: 2

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32