Ефективне лікування наркоманії потребує комплексного підходу і допомоги профільних фахівців. На жаль, сьогодні кваліфіковані наркологічні клініки зосереджені виключно у великих містах і обласних центрах. Але тепер можливість отримання грамотної допомоги в боротьбі з наркотичною залежністю з’явилася і у жителів Нової Каховки. Пройти лікування від наркотиків в Новій Каховці можна, звернувшись у міську філію Всеукраїнського реабілітаційного центру «Рецена»!

Лікування від наркотиків в Новій Каховці: чим ми можемо допомогти?

Наркологічний центр в Новій Каховці був відкритий на базі реабілітаційного центру для наркозалежних «Рецена», успішно діючого на території України вже більше 7 років.

Ми пропонуємо своїм хворим комплексне, професійне лікування наркоманії в Новій Каховці в умовах госпіталізації, з подальшою допомогою в соціальній адаптації.

На відміну від більшості наркологічних установ центр «Рецена» акцентується не стільки на усунення хімічної залежності, скільки на психологічній корекції та соціальній реабілітації пацієнтів.

У центрі працює професійний нарколог в Новій Каховці, який використовуючи виключно безпечні, сертифіковані методики, проводить заходи щодо детоксикації організму, виводячи хворого з болісного стану ломки.

Крім того, реабілітаційний центр пропагує здоровий спосіб життя, тому наші пацієнти відвідують сауну, займаються спортом, правильно харчуються і навіть беруть участь у спортивних змаганнях.

Однак основне завдання – позбавити своїх пацієнтів від залежності психологічного характеру, підвищити якість їх життя, витіснити наркотичні речовини з системи цінностей, замінивши їх новими цілями і прагненнями. Саме такий підхід дає можливість домогтися не просто стійкої ремісії, а повного зцілення, заснованого на усвідомленому бажанні самого пацієнта жити тверезим, повноцінним життям.

Лікування наркоманії в Новій Каховці

Ці цілі досягаються завдяки застосуванню ряду ефективних психотерапевтичних методик. Основа психологічної реабілітації наркозалежних в центрі «Рецена» – це колективні заняття за програмою «12 кроків». Крім того, в програму терапевтичного курсу входять такі методики:

 • поведінкова психотерапія;
 • арт-терапія;
 • сеанси сімейного психоаналізу;
 • Генштальд-терапія;
 • трудотерапія.

З кожним пацієнтом також займаються психологи в індивідуальному порядку. Психологічні консультації особливо важливі на початкових стадіях терапевтичного процесу, коли необхідно допомогти людині усвідомити руйнівну дію наркотиків на його життя і сформувати стійкі мотивації для подальшого лікування.

У центрі «Рецена» діє відразу кілька психотерапевтичних груп, спрямованих на виявлення можливих причин розвитку наркозалежності, профілактику можливого зриву, підвищення рівня духовного розвитку.

Наркологічний центр в Новій Каховці: наші переваги

«Рецена» – наркодиспансер в Новій Каховці характеризується наявністю наступних переваг, вигідно вирізняючих їх на фоні інших лікувальних установ подібного профілю:

 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • високі показники ефективності (за 7 років роботи центр «Рецена» допоміг вилікувати більше 70% наркозалежних);
 • надання комфортних умов проживання;
 • анонімність лікування;
 • послуги примусового лікування наркотичної залежності;
 • можливість виклику нарколога на дім.

Реабілітаційний центр пропонує широкий спектр послуг, спрямованих на боротьбу з наркотичною залежністю за доступною вартістю. Саме це унікальне поєднання ціни та якості стане приємним сюрпризом для кожного пацієнта!

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32