Каховка – досить велике місто, тим не менш, місцеві жителі скаржаться на недостатню кількість лікувальних установ, спрямованих на боротьбу з наркотичною залежністю, а також дефіцит професійних наркологів. Тепер ефективне, повноцінне лікування наркоманії в Каховці – стало реальним для кожного! Отримати необхідну медичну і психологічну допомогу можна в каховському відділенні реабілітаційного центру «Рецена»!

Лікування від наркотиків в Каховці

Лікування від наркотиків в Каховці, пропоноване реабілітаційним центром «Рецена», проводиться на основі програми духовної переорієнтації наркозалежних – «12 кроків». Дана методика довела свою ефективність в усьому світі. Колективні психотерапевтичні заняття за програмою «12 кроків» допомагають пацієнтам знайти правильні мотивації і віру у власні сили, налагодити втрачені міжособистісні зв’язки, отримати необхідну підтримку і подолати кризові ситуації на шляху до одужання. Лікування проходить в умовах госпіталізації, і перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві дозволяє попереджати можливі зриви.

Крім того, наркологічний центр в Каховці «Рецена» з метою психологічної реабілітації пацієнтів застосовує елементи біхевіоральної поведінкової терапії, системного сімейного психоаналізу, арт-терапії, працетерапії та Генштальд-терапії. Професійні психологи і психотерапевти допомагають хворим виявити внутрішні фактори, які призвели до розвитку залежності, знайти методи їх усунення, усвідомити необхідність лікування, скорегувати поведінкову модель і поліпшити якість життя в цілому.

Лікування наркоманії в Каховці

Співробітники реабілітаційного центру «Рецена» – це колишні наркозалежні, які знають, як знайти правильний підхід до пацієнта, як змотивувати його і допомогти впоратися з труднощами, що виникають в процесі лікування.

У центрі працюють спеціальні групи, спрямовані на профілактику можливого зриву. На заняттях пацієнти дізнаються, за якими ознаками можна передбачити, що наближається рецидив і що робити для його запобігання.

Перебування в центрі, дотримання режиму дня, заняття спортом, відвідування лекцій, культурних і освітніх заходів, постійна зайнятість і робота над собою поступово витісняють наркотики з системи цінностей людини, відкривають для нього нові горизонти, можливості самореалізації.

Працює в центрі «Рецена» високваліфіцірованний нарколог в Каховці, експерти по хімічної залежності, які надають пацієнтам необхідну допомогу медичного характеру.

Реабілітація в наркодиспансері в Каховці

Наркодиспансер в Каховці особливу увагу приділяє питанням реабілітації і соціальної адаптації своїх пацієнтів. Реабілітаційний курс необхідний для закріплення результатів лікування і попередження можливих рецидивів. Середня тривалість реабілітаційного періоду становить близько півроку.

Перші 3 місяці пацієнти проводять в оточенні людей, які успішно пройшли реабілітаційний курс. Наставники допомагають реабілітантам впоратися з усіма можливими труднощами і спокусами, надають психологічну підтримку. Наступний етап – ресоціалізація. Людина робить перші кроки в соціумі, а допомога психологів, психотерапевтів, соціальних працівників та волонтерів центру «Рецена» дозволяє зробити процес соціальної адаптації максимально комфортним, швидким і безболісним. Реабілітаційний центр «Рецена» допомагає своїм випускникам з працевлаштуванням, професійною переорієнтацією.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32