Сьогодні ні для кого не секрет, що за чисельністю наркозалежних людей Україна знаходиться в лідерах не тільки в європейському, а й світовому рейтингу. В суспільстві активно ведуться дискусії з приводу декриміналізації деяких аспектів наркоманії, доцільності проведення замісної підтримувальної терапії, ефективні способи профілактики наркозалежності в молодіжному середовищі, але на наркоситуації це істотно не позначається.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування наркоманії в Херсоні: сьогоднішні реалії

Негайне лікування залежності від наркотиків в Херсоні необхідно сотням молодих людей. І хоча цей регіон в плані масової наркотизації в порівнянні з Запорізької або Одеською областю, більш спокійний, щоденні зведення місцевих новин все частіше шокують тим злочинним свавіллям, на яке готові піти наркомани, щоб добути гроші на заповітну дозу. При цьому анонімні опитування серед школярів демонструють доступність таких наркотиків як гашиш, марихуана та обізнаність підлітків з тими рецептами, за якими з аптечних препаратів і підручних засобів можна приготувати «вставляють» наркотик в домашніх умовах.

Ще однією наболілою проблемою є те, що в суспільстві склався стереотип – кинути наркотики неможливо, а центри, що займаються реабілітацією наркозалежних, просто викачують гроші. Так, багато наркозалежних вже втратили будь-яку надію на одужання і змирилися з тим, що рано чи пізно вони підуть з життя, так і залишившись в пам’яті рідних слабовільним закінченими наркоманами. Однак не все так сумно. Отримати кваліфіковану допомогу наркоманам в Херсоні, засновану не на принципах комерційної вигоди, а використанні комплексу соціально-психологічних реабілітаційних заходів, тепер цілком можливо! Людям, що заплутався в мережах наркотичного дурману, готові щиро допомогти співробітники реабілітаційного центру «Рецена», які не перший рік проводять комплексне лікування наркоманії в Херсоні.

Лікування наркоманії в Херсоні

Допомога наркоманам в Херсоні: 12 кроків на шляху до нового життя

Пацієнти, які потрапляють в «Рецену», щоб подолати «ломку» і фізичну залежність від наркотиків, зобов’язані пройти програму обов’язкової детоксикації. Лікар-нарколог спільно з терапевтом, вузькими спеціалістами (кардіологом, невропатологом) і лікарем-діагностом підбирають її для кожної людини індивідуально, виходячи зі стажу наркоспоживання, віку, наявності супутніх захворювань та інших факторів.

Після цього пацієнт переходить до наступної фази – духовно-психологічної реабілітації, яка проходить на основі моделі «12 кроків». Програма представляє собою покрокове моральне очищення і постійне проведення сомоаналіза: від усвідомлення власного безсилля перед нарко-потягом до повного духовного відродження особистості. Для того щоб реабілітант успішно пройшов цей непростий шлях і поборов психологічну наркозалежність, психологи центру пропонують різні форми роботи.

Отримання загальної інформації про захворювання, тематичний курс лекцій, трудотерапія, оздоровчі заходи, арт-терапія, самоаналіз, гештальт-терапії – всі ці методи реабілітації, поєднуючись, демонструють відмінні показники одужання. Формати індивідуальної (бесіда) та колективної роботи (групи по профілактиці зривів, сімейні групи) сприяють закріпленню позитивних результатів, а також допомагають налагодити комунікацію з близькими і малознайомими людьми. З цього моменту починається не менш важливий етап терапії – соціалізація, яка розрахована, як мінімум, на 3 місяці. Протягом цього часу реабілітанти адаптуються в соціумі, формують нову модель своєї поведінки, намагаються самореалізуватися і налагодити особисте життя.

«Рецена» – реабілітаційний центр в Херсоні, якому можна довіритися!

Центр заснований 7 років тому, але навіть за такий короткий час він встиг допомогти сотням наркозалежних знайти віру в себе і людей, а також заручитися підтримкою європейських колег, які також поділяють наші принципи лікування наркоманії. Філії «Рецени» знаходяться далеко від міста, тому реабілітанти можуть на час абстрагуватися від міської суєти, припинити спілкування з друзями-наркоманами і насолодитися красою природи. Будьте впевнені, експерти «Рецени» лікують від наркотиків в Херсоні компетентно, комплексно і чесно.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32