Жителі Мерефи, які страждають від наркоманії, тепер можуть отримати кваліфіковану допомогу фахівців в своєму рідному місті. Пройти повне, кваліфіковане лікування від наркотиків в Мерефі стало реальним після відкриттів місцевої філії реабілітаційного центру «Рецена», протягом 7 з гаком років з успіхом працюючого на території України!

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування наркоманії Мерефа ціни

ПослугаЧасВартість
Лікування наркоманії Мерефавід 2000 грн.
Реабілітація сольових наркоманів28 дніввід 8000 грн.
Виклик нарколога додому (зняття ломки вдома)від 2000 грн.
Детоксикація організму від наркотиків1 добавід 2000 грн.
Медикаментозне лікування залежності від метадонувід 2100 грн.
Підшивка від наркотиківвід 7000 грн.
Амбулаторне лікування наркоманіївід 1700 грн.
Лікування жіночої наркоманії28 дніввід 9000 грн.
Терапія наркоманії (психотерапія наркоманії)від 1000 грн.
Кодування від наркотиків (гіпноз)від 2300 грн.
Лікування амфетамінової залежності (від амфетаміну)від 2300 грн.

*Ціни на лікування уточнюйте при консультації з фахівцем.

Лікування від наркотиків в Мерефі: як ми працюємо?

Наркологічний центр в Мерефі має грамотний персонал, необхідні ресурси для успішної боротьби з наркотичною залежністю! Особливістю лікування даного лікувального закладу є чітке акцентування на психологічному відновленні і підвищення якості життя пацієнтів.

Лікування наркоманії в Мерефі проводиться за програмою реабілітації наркозалежних «12 кроків», що сприяє духовній переорієнтації. Представлена методика була вдосконалена фахівцями центру, шляхом внесення елементів Генштальд-терапії, поведінкової терапії та арт-терапії.

Лікування наркоманії в МерефіЕфективна боротьба з наркотичною залежністю передбачає також проведення сімейних психотерапевтичних сеансів. Родичі пацієнтів займаються в групах для співзалежних, оскільки близьке оточення пацієнта, як правило, теж потребує допомоги психологів.

У лікувальному закладі є й кваліфікований лікар-нарколог в Мерефі, який допомагає наркозалежним очиститися від залишків наркотичних речовин та позбавитися від фізіологічної залежності. Оптимальні методи реалізації програми «Детокс» підбираються індивідуальним шляхом. Подальше відновлення здоров’я проходить завдяки спортивним тренуванням, дотримання режиму дня, правильного здорового харчування, вітамінотерапії.

Процес боротьби з психологічною залежністю від наркотиків неминуче супроводжується ризиками зриву. Попередити рецидив допомагають заняття в спеціальних психотерапевтичних групах, де пацієнтів навчають визначати ознаки наближаючогося зриву і стабілізувати свій внутрішній стан.

Наркодиспансер в Мерефі «Рецена» на відміну від інших установ подібного профілю, пропонує виключно конфіденційне лікування, що виключає постановку на облік і можливість розголошення інформації особистого характеру.

Повноцінна реабілітація передбачає поліпшення всіх сфер життя людини, придбання нових друзів, інтересів, активну самореалізацію. У центрі для цього створюються всі необхідні умови. Наші пацієнти беруть участь в футбольних матчах, культурних, просвітницьких, освітніх заходах. В наслідок, після завершення реабілітаційного курсу ми також сприяємо у працевлаштуванні наших випускників.

Послуги наркологічного центру в Мерефі «Рецена»

Крім основного терапевтичного курсу, реабілітаційний центр надає своїм хворим наступні види послуг:

  • примусове лікування від наркозалежності;
  • екстрена детоксикація на дому;
  • лікування віп-пацієнтів на дому, а також в центрах з підвищеним рівнем комфортності;
  • надання професійних консультацій від кваліфікованих юристів, психологів, соціальних працівників.

Замовити будь-яку з представлених послуг, домовитися про госпіталізацію пацієнта, уточнити вартість терапевтичного курсу можна зателефонувавши до філії центру «Рецена». Крім того, ви можете написати нам лист на електронну пошту або залишити заявку на офіційному сайті в розділі «Контакти». Родичам пацієнтів ми пропонуємо отримання безкоштовних консультацій від профільних фахівців в телефонному режимі.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 4.7 / 5. Кількість голосів: 543

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32