У місті Лозовій Харківської області відсутній власний наркодиспансер, а місцеві жителі скаржаться на явний брак кваліфікованих наркологів та психологів, здатних допомогти впоратися з такою підступною недугою, як наркотична залежність. Однак тепер після відкриття місцевого відділення відомого в Україні реабілітаційного центру «Рецена» ефективне лікування від наркотиків в Лозовій стало реальністю!

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Наркодиспансер в Лозовій: що ми пропонуємо?

Наркологічний центр в Лозовій пропонує комплексне лікування наркозалежних по реабілітаційній програмі «12 кроків».

Курс антинаркотичної терапії триває півроку, і проходить в умовах госпіталізації пацієнта, оскільки саме ізоляція від звичного оточення і занурення в здорове терапевтичне співтовариство істотно підвищує ефективність лікування і знижує ризики можливого зриву. Крім того, можливість придбання наркотику або алкоголю в стінах реабілітаційного центру абсолютно виключена.

Наркодиспансер в Лозовій «Рецена» створює для своїх хворих оптимальні, комфортні умови проживання. У центрі панує доброзичлива, дружня атмосфера, до кожного пацієнта тут ставляться з турботою і повагою. Важливо згадати і той факт, що серед співробітників, волонтерів реабілітаційного центру «Рецена» також є люди, які мали проблеми з наркотиками і зуміли вилікуватися від цього захворювання. Ці фахівці не з чуток знають про те, що таке наркотична залежність, тому вміють знайти правильний підхід і власним прикладом надихають і вселяють віру на зцілення.

Лікування наркоманії в Лозовій

Працює в центрі кваліфікований лікар-нарколог в Лозовій, який вступившим пацієнтам надає медичну допомогу, допомагаючи вийти з наркотичною ломки і подолати наркотичну залежність.

Програма психологічної реабілітації додатково включає в себе елементи біхевіоральної терапії, арт-терапії, системного сімейного психоаналізу, Генштальд-терапії. Присутня в центрі і трудотерапія, що припускає заняття прибиранням, наведення чистоти в кімнатах, де проживають хворі.

Пацієнти центру «Рецена» активно займаються спортом і навіть беруть участь у змаганнях, футбольних турнірах, відвідують виховні заходи, лекції, майстер-класи, тренінги.

Після завершення терапевтичного курсу починається період реабілітації і соціальної адаптації пацієнтів. Успішна ресоціалізація дуже важлива, адже після виписки з єдиного центру, людина опиняється сам на сам, з численними проблемами, реаліями життя, спокусами. Щоб не допустити нового зриву, необхідно надати реабілітантам підтримку і психологічну допомогу. Тому протягом 3-х місяців пацієнти знаходяться в оточенні людей, вже з успіхом пройшовших курс реабілітації. Крім терапевтичного супроводу, реабілітантам пропонується допомога психологів, сеанси сімейної психотерапії, заняття в групах взаємодопомоги.

Як отримати допомогу в лікуванні від наркотиків в Лозовій

Якщо вам або вашим близьким необхідно отримати якісне, професійне лікування наркоманії в Лозовій, то можна зателефонувати за контактним телефоном місцевого відділення центру або заповнити заявку на сайті.

Наші співробітники дадуть відповідь на всі ваші питання і запропонують оптимальні варіанти надання допомоги, допоможуть розрахувати вартість лікування. Також в реабілітаційному центрі «Рецена» ви можете домовитися про виклик фахівців на дім, проведенні примусового лікування наркотичної залежності, отримати безкоштовні консультації від профільних фахівців.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32