Люди, які зіткнулися з таким страшним і небезпечним недугом, як наркотична залежність, потребують кваліфікованої допомоги фахівців. Всеукраїнський реабілітаційний центр «Рецена» має всі необхідні ресурси для боротьби з наркоманією і продовжує розвивати свою мережу, відкриваючи філіали в різних містах країни. Тепер стало можливим повноцінне лікування від наркотиків в Куп’янську Харківської області.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування від наркотиків в Куп’янську: лікування хімічної залежності

Успішне лікування наркоманії в Куп’янську в реабілітаційному центрі «Рецена» передбачає обов’язкове проведення програми «Детокс». Детоксикація необхідна, щоб вивести з організму хворого залишки наркотичних речовин, усунути ознаки абстинентного синдрому (відомого в народі, як наркотична ломка), а також позбавити людину від фізіологічної тяги до вживання наркотику.

У реабілітаційному центрі «Рецена» працює кращий нарколог в Куп’янську, який проведе детоксикацію грамотно і безпечно, використовуючи лише передові сертифіковані методики. Крім того, в період очищення організму наші фахівці завжди вводять пацієнтам крапельниці зі стимулюючими препаратами, вітамінами, необхідними для підтримки нормального функціонування внутрішніх органів. Також з метою усунення хімічної залежності може бути використаний метод підшивки.

Лікування наркоманії в Куп'янську

Надалі, фізичний стан пацієнтів покращується завдяки здоровому способу життя, правильного харчування, вітамінотерапії, спортивних тренувань.

Наркологічний центр в Куп’янську: лікування психологічної залежності

На відміну від стандартних наркодиспансерів, наркологічний центр в Куп’янську «Рецена» приділяє величезну увагу саме боротьбі з психологічною залежністю від вживання речовин наркотичного характеру.

Фахівці ставлять перед собою завдання показати пацієнтам руйнівний вплив наркотиків на їх подальше життя і сформувати у них чітке усвідомлене бажання лікуватися. Працюючи за програмою «12 кроків», з елементами Генштальд-терапії та поведінкової психотерапії психологи реабілітаційного центру «Рецена» поступово витісняють наркотики з системи цінностей своїх пацієнтів, формують стійке неприйняття до них, вчать ставити перед собою нові цілі.

Елементи працетерапії та арт-терапії дають наркозалежній людині можливість придбати нові корисні навички, дисциплінувати свій характер, розкрити внутрішній потенціал і знайти можливість для самореалізації.

У роботі з пацієнтами фахівці реабілітаційного центру «Рецена» використовують і сімейний системний психоаналіз. Цей момент дуже важливий, адже понад 70% зривів наркозалежних пацієнтів відбуваються саме з вини їх ближнього оточення. Психологи центру «Рецена» ведуть безкоштовні групи для співзалежних.

Процес лікування неможливий без кризових ситуацій. Саме тому необхідно, щоб поруч з людиною завжди знаходилися однодумці та кваліфіковані фахівці, готові в будь-який момент надати йому належну допомогу, підтримку.

Діють в центрі групи з профілактики зриву. На заняттях пацієнтів вчать самостійно розпізнавати характерні ознаки наближаючогося зриву і ефективно з ним боротися.

Наркодиспансер в Куп’янську «Рецена» лікування наркотичної залежності проводить анонімно, без постановки пацієнтів на облік. У нашому центрі ви можете замовити такі послуги, як виклик нарколога на дім або примусове лікування наркоманії. Для родичів пацієнтів діє телефонна лінія безкоштовних консультацій.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32