Всеукраїнський реабілітаційний центр «Рецена» продовжує активно розвивати свою мережу, відкриваючи нові філії в невеликих містах і районних центрах. Тепер стало реальністю кваліфіковане лікування наркоманії в Чугуєві Харківської області!

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування наркоманії Чугуїв ціни

ПослугаЧасВартість
Лікування наркоманії в Чугуєвівід 2000 грн.
Реабілітація сольових наркоманів28 дніввід 8000 грн.
Виклик нарколога додому (зняття ломки вдома)від 2000 грн.
Детоксикація організму від наркотиків1 добавід 2000 грн.
Медикаментозне лікування залежності від метадонувід 2100 грн.
Підшивка від наркотиківвід 7000 грн.
Амбулаторне лікування наркоманіївід 1700 грн.
Лікування жіночої наркоманії28 дніввід 9000 грн.
Терапія наркоманії (психотерапія наркоманії)від 1000 грн.
Кодування від наркотиків (гіпноз)від 2300 грн.
Лікування амфетамінової залежності (від амфетаміну)від 2300 грн.

*Ціни на лікування уточнюйте при консультації з фахівцем.

Методи лікування в наркодиспансері в Чугуєві

Лікування від наркотиків в Чугуєві, в реабілітаційному центрі «Рецена» проходить згідно з принципами програми «12 кроків». Дана поетапна методика дозволяє людині усвідомити наявність наркозалежності, сформувати правильні мотивації, поступово подолати психологічну залежність від вживання наркотичних речовин. Безсумнівною перевагою програми «12 кроків» є перебування людини в здоровому терапевтичному співтоваристві, підтримка однодумців, можливість придбання нових друзів, відновлення навичок міжособистісного спілкування.

Також з метою психологічної реабілітації пацієнтів, наркологічний центр в Чугуєві «Рецена» використовує такі методики:

  • Генштальд-терапія;
  • арт-терапія;
  • трудотерапія;
  • поведінкова (біхевіоральна) психотерапія;
  • системний сімейний психоаналіз.

Крім того, в центрі «Рецена» працюють психотерапевтичні групи, проводяться заняття, спрямовані на профілактику рецидивів. Пацієнтів навчають визначати ознаки можливого зриву і успішно долати їх. Хворі ведуть письмові роботи, описуючи в спеціальному зошиті події свого життя, проблеми, що призвели до розвитку залежності, вчинки, скоєні під впливом наркотику. Все це сприяє відкриттю, емоційному очищенню, зміни системи цінностей, формування стійких здорових мотивацій.

Медичну допомогу, спрямовану на відновлення фізичного здоров’я і усунення хімічної залежності, пацієнтам центру «Рецена» надає кращий нарколог в Чугуєві – фахівець високого рівня кваліфікації.

Про примусове лікування від наркотиків в Чугуєві

Наркодиспансер в Чугуєві пропонує своїм пацієнтам таку послугу, як примусове лікування наркотичної залежності. Примусова госпіталізація необхідна в тих випадках, коли людина, відмовляється визнавати свою хворобу або просто не бажає з нею боротися, здійснюючи неадекватні вчинки, що несуть загрозу, як його власному життю, так і оточуючим.

Згідно зі статистичними даними, більше 70% людей, які вилікувалися від наркотичної залежності, починали свій шлях до одужання саме з примусових заходів медичного характеру. Адже тільки в умовах госпіталізації, під контролем кваліфікованих фахівців можна досягти хімічної чистоти – повного утримання від наркотичних речовин, нікотину, алкогольних напоїв, кофеїну.

Крім того, фахівці центру допоможуть пацієнтові впоратися з важким станом наркотичної ломки і подолати психологічну кризу. Психологи центру, на прохання родичів наркозалежного, готові в комфортних, домашніх умовах провести з пацієнтом мотиваційну бесіду, підібрати потрібні аргументи, які допоможуть людині усвідомити всі масштаби проблеми, неминучі руйнівні наслідки наркотичної залежності і необхідність проходження реабілітаційного курсу.

Часто пацієнти відмовляються від госпіталізації, сприймаючи реабілітаційний центр з якоїсь в’язницею. Співробітники центру «Рецена» докладно пояснюють хворим особливості лікування, переваги перебування в лікувальному закладі, принципові відмінності реабілітаційного центру від традиційних наркодиспансерів.

Примусове лікування наркотичної залежності – це часто єдиний шанс допомогти близькій людині впоратися з таким небезпечним захворюванням, як наркоманія і почати життя з чистого аркуша!

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 473

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32