Допомога наркоманам в Харкові: актуальні проблеми та тактика ефективного лікування

Наркоманія поряд з алкоголізмом вважається в нашій країні головною соціально-медичною проблемою. Спроби остаточно її вирішити вже давно перейшли в категорію утопічних нездійсненних ідей, а «потуги» влади хоча б зафіксувати рівень наркотизації на певному рівні можна назвати, як мінімум, безрезультатними. Так, реформування наркологічної служби зводиться до масового скорочення ліжко-місць і чисельності медперсоналу, а також ліквідації такої посади як підлітковий нарколог. Тому тези про необхідність профілактики наркоманії серед молодого покоління, озвучені з високих трибун, сприймаються звичайними людьми як лицемірство.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування наркоманії Харків ціни

ПослугаЧасВартість
Лікування наркоманії в Харковівід 2000 грн.
Реабілітація сольових наркоманів28 дніввід 8000 грн.
Виклик нарколога додому (зняття ломки вдома)від 2000 грн.
Детоксикація організму від наркотиків1 добавід 2000 грн.
Медикаментозне лікування залежності від метадонувід 2100 грн.
Підшивка від наркотиківвід 7000 грн.
Амбулаторне лікування наркоманіївід 1700 грн.
Лікування жіночої наркоманії28 дніввід 9000 грн.
Терапія наркоманії (психотерапія наркоманії)від 1000 грн.
Кодування від наркотиків (гіпноз)від 2300 грн.
Лікування амфетамінової залежності (від амфетаміну)від 2300 грн.

*Ціни на лікування уточнюйте при консультації з фахівцем.

На жаль, на даному етапі державну політику в сфері обігу наркотиків, психотропних речовин і прекурсорів можна охарактеризувати як творчо-вичікувальну. Вона спрямована виключно на контроль за наркообігом, протидія злочинності в цій сфері і забезпечення конкретних груп населення наркотико-містними медпрепаратами. Як бачимо, про розробку та апробації нових терапевтичних методик, загальнонаціональної антинаркотичної програми або масовими стажуваннями наших експертів за кордоном, поки мова не йде.

Лікування залежності від наркотиків в Харкові: сучасні реалії

А тим часом лікування наркоманії в Харкові необхідно сотням молодих людей. В регіоні швидкими темпами розвивається полінаркоманія. Найпопулярнішими її формами є такі комбінації:

  • куріння і вживання спиртного (7,6%);
  • куріння і наркоспоживання (6,5%);
  • вживання канабісу та інших наркотиків (6%);
  • куріння тютюну і канабісу (5,8%).

За офіційними даними за 2016 рік, Харківська область входить до трійки лідерів за кількістю реалізованих сильноалкогольних і слабоалкогольних напоїв. Анонімно проведені опитування серед школярів міста демонструють, що 12% респондентів без зусиль зможуть дістати марихуану. Трохи менш доступними тут вважаються амфетаміни та екстазі (по 4%), а також кокаїн і крек (2,7%). Опитані підлітки у віці 15-17 років вже мають досвід наркоспоживання (15,4% хлопчиків і 8% дівчаток).

Як лікують від наркотиків в Харкові?

У зв’язку із загостренням в останні роки наркоситуації, в регіоні активно працюють програми, які засновані на реабілітаційній терапії. Однак далеко не всі центри і клініки знають, як правильно застосувати зарубіжний досвід соціально-психологічної реабілітації наркозалежних на практиці. Інша не менш поширена тактика лікування – підтримуюча замісна терапія, яка так активно пропагується МОЗ, до сих пір викликає палкі дискусії в суспільстві. Вся справа в тому, що від подібного формату допомоги наркозалежним відмовилися багато європейських країн, аргументуючи свою позицію небажанням провокувати у пацієнтів вторинну залежність, викликану систематичним прийомом метадону, бупренорфіну та ін.

Лікування наркоманії в Харкові

«Рецена» – реабілітаційний центр в Харкові для тих, кому потрібна допомога

Багатовекторне лікування залежності від наркотиків в Харкові за програмою «12 кроків» пропонують фахівці реабілітаційного центру «Рецена». Дана установа існує вже більше 7 років і має свої філії у багатьох містах України. Його висококласні фахівці розробили схему лікування, яка не обмежується стандартною детоксикацією і зняттям «ломки», а передбачає проходження реабілітантами системно-сімейної психотерапії.

Трудотерапія, використання елементів гештальт-терапії, робота в групах по профілактиці зривів, лекції, виконання тематичних письмових робіт, насичений розпорядок дня, жорстка дисципліна, залучення до процесу реабілітації родичів – все це в комплексі допомагає людині розкритися, набути досвіду тверезого життя, зробити переоцінку цінностей і назавжди забути о нарко-потязі.

Лікуючий лікар працює зі своїм пацієнтом за принципом «Рівний рівному», формуючи тим самим довірчі відносини. Навіть пройшовши курс реабілітації, пацієнту буде запропоновано 3-місячне постреабілітаціонной супровід і допомогу в соціальній адаптації.

«Рецена» – реабілітаційний центр в Харкові, місія якого – допомагати всім, хто заплутався в мережах нарко-безодні.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 583

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32