Не перший рік Дніпровська область зберігає за собою статус регіону-лідера з проблеми наркотизації. Так, за офіційними даними, на 100 тисяч населення в місті припадає більше 200 осіб, яким життєво необхідно пройти лікування наркоманії в Дніпрі. Однак проблема полягає не тільки в масовому розповсюдженні наркоманії і психічних розладів, викликаних її розвитком, але і некомпетентності тих фахівців, які лікують від наркотиків в Дніпрі. Багато з них не володіють сучасними терапевтичними тактиками, тому ототожнюють лікування наркоманії з лікуванням абстинентного синдрому. При цьому соціально-психологічного аспекту реабілітації приділяється незначна увага, або ж він просто ігнорується, адже подібний підхід досить тривалий, трудомісткий, що вимагає високої компетенції лікаря.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Допомога наркоманам в Дніпрі

Реабілітаційний центр «Рецена» пропонує індивідуальне системне лікування залежності від наркотиків в Дніпрі. Наші пацієнти знаходяться під постійним контролем команди терапевтів, діагностів, психологів та реабілітологів. Порівнюючи цей центр з іншими наркологічними організаціями, можна помітити, що його явними перевагами є:

  • індивідуальний підхід до кожного наркозалежного (згідно з принципом «Рівний рівному!»);
  • допомога співзалежних родичів у психологічній реабілітації;
  • після-реабілітаційна підтримка (програми соціальної адаптації);
  • наявність послуги виклику лікаря-нарколога додому;
  • можливість почати лікування примусово;
  • анонімність перебування в центрі, лікування VIP-клієнтів.

Лікування наркоманії в Дніпрі

Давайте детальніше розглянемо програму реабілітації центру «Рецена», яка ґрунтується на науково аргументованій реабілітаційній моделі «12 кроків» з доведеною ефективністю.

  1. Детоксикація

Проходження даного обов’язкового етапу сприяє м’якому очищенню організму наркомана від шкідливих речовин. Комплекс заходів із застосуванням медикаментів і сучасних фізіотерапевтичних методик дозволяє хворому оперативно подолати «ломку» і фізичну залежність від наркотиків.

  1. Індивідуальна і групова психологічна реабілітація

Після відмови від наркоспоживання пацієнту важливо адаптуватися в новому обстановці. Так відбувається терапія середовищем. Хворий знайомиться з такими ж наркозалежними. Разом вони отримують психогігієнічну і психопрофілактичну підтримку, поступово набувають досвіду тверезого життя. Створені в центрі комфортні умови проживання (зручні меблі, сучасні санвузли, модерне устаткування, можливість багато часу проводити на свіжому повітрі), збалансоване харчування, помірні фізичні навантаження і насичений різноплановими заходами розпорядок дня сприяє швидкому одужанню. Безпосередньо психологічне відновлення передбачає різноформатну роботу з психологами (індивідуальні бесіди, колективні заняття, тренінги, лекції).

  1. Сімейне консультування

Люди, які звернулися в наш центр, приходять з різними проблемами (труднощі у створенні сім’ї, конфлікти з дружиною, відсутність належної підтримки з боку батьків). Найчастіше саме вони стають причиною нарко-потягу. Їх рішення повинно мати характер полілогу, а значить, без залучення рідних до процесу реабілітації не обійтися. Досвідчені сімейні психологи допоможуть відкоригувати комунікацію і розібратися в особистісних проблемах на рівні підсвідомості.

  1. Соціалізація. Пост-реабілітаційна підтримка

Для більшості реабілітантів повернення в соціум є найважчим моментом. Волонтери, соцпрацівники та психологи «Рецени» допомагають своїм «випускникам» визначитися з життєвими пріоритетами, реалізувати на практиці отримані навички та знання, адаптуватися в трудовому колективі і навіть отримати нову спеціальність.

Унікальність «Рецени», багатопрофільного реабілітаційного центру в Дніпрі, полягає в тому, що до питання позбавлення від наркотичної залежності тут підходять комплексно. Для досягнення повного одужання експерти центру готові вкладати необмежену кількість сил, часу і терпіння, адже результат – чергове врятоване людське життя – явно того варто!

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32