Наркотична залежність серед молоді в Прилуках Чернігівської області має досить широке поширення. При цьому в місті явно не вистачає, як лікувальних установ певного профілю, так і фахівців, що мають досвід боротьби з наркозалежністю. Однак після відкриття філії реабілітаційного центру «Рецена» професійне лікування наркоманії в Прилуках стало доступним для місцевих жителів, які потребують грамотної допомоги!

Наркодиспансер в Прилуках: наші послуги

Наркологічний центр в Прилуках надає своїм пацієнтам повний спектр послуг, спрямованих на усунення наркотичної залежності. Лікування від наркотиків в Прилуках передбачає госпіталізацію хворого, з тимчасовою ізоляцією від звичного середовища. Людина занурюється в здорове терапевтичне співтовариство, з ним цілодобово працюють психологи, психотерапевти, спеціалісти з хімічної залежності, лікарі. Все це дозволяє домогтися максимально позитивних результатів в найкоротші терміни.

Наркодиспансер в Прилуках «Рецена» створює всі умови для ефективного лікування і відновлення наркозалежних. Комфортні кімнати, здоровіше харчування, спортивні тренування, відвідування бані, організація дозвілля – ці послуги надаються кожному пацієнту центру.

Медичну допомогу, спрямовану на відновлення нормального функціонування організму, зняття ломки, усунення фізіологічної тяги до наркотику надасть пацієнтам високваліфіцірованний фахівець-нарколог в Прилуках, який співпрацює з реабілітаційним центром «Рецена».

Співробітники центру акцентуються на психологічній реабілітації пацієнтів, яка здійснюється за допомогою всесвітньо відомій програмі «12 кроків». Крім того, терапевтичний курс додатково включає в себе елементи арт-терапії, поведінкової психотерапії, Генштальд-терапії, трудотерапії. Крім того, пацієнти ведуть спеціальний зошит, де фіксують свої спогади, події, що спровокували їх пристрасть до наркотиків, з метою аналізу інформації і формування нових цілей і завдань без наркозалежності.

У центрі «Рецена» працює також сімейний психолог, який проводить сеанси сімейного системного психоаналізу. Це дуже важливий момент в лікуванні та реабілітації наркозалежних.

Лікування наркоманії в Прилуках

Після завершення лікування пацієнти центру проходять обов’язковий курс реабілітації, відновлення в соціумі тривалістю від 3 до 6 місяців. Реабілітанти можуть розраховувати на безкоштовні консультації психологів, юристів, соціальних працівників, а також на допомогу в працевлаштуванні.

Лікування від наркотиків в Прилуках: Наші гарантії

Реабілітаційний центр для наркозалежних в Прилуках «Рецена» не дає своїм хворим помилкових обіцянок, з гарантією стовідсоткового лікування, без подальших рецидивів. Ми гранично щирі і чесні з пацієнтами та їхніми близькими! Однак центр сміливо може гарантувати наступне:

  • анонімне лікування наркозалежності, без взяття на облік і поширення інформації про пацієнтів;
  • надання кваліфікованої медичної та психологічної допомоги;
  • дбайливе і шанобливе ставлення до кожного пацієнта;
  • підвищення загальної якості життя випускників центру;
  • надання комфортних умов проживання;
  • поліпшення фізичного та психоемоційного стану вже в першу добу перебування в центрі.

Ефективність програми реабілітації наркозалежних в реабілітаційному центрі «Рецена» підтверджується конкретними результатами. Згідно зі статистичними даними, за 7 років своєї діяльності, фахівці центру змогли повернути до нормального життя більше 70%, звернувшихся до них пацієнтів!

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32