Пройти повноцінне, професійне лікування від наркотиків в Ніжині Чернігівської області тепер можна в міській філії Всеукраїнського реабілітаційного центру «Рецена»! Це спеціалізований лікувальний заклад за 7 років своєї роботи допоміг позбутися залежності 70% хворих, давши шанс на початок нового і щасливого життя, в якому просто немає місця для наркотиків!

Методи лікування від наркотиків в Ніжині

Лікування наркоманії в Ніжині починається з проведення програми детоксикації. Для цього в центрі працює кваліфікований нарколог в Ніжині, який очищає організм пацієнта від решти наркотичних речовин, знімає ознаки абстинентного синдрому і позбавляє від хімічної залежності.

Після стабілізації фізичного стану, починається активна психологічна робота з пацієнтом. Адже детоксикація дає лише тимчасові, короткострокові результати, а для повного лікування від наркотичної залежності потрібна професійна психологічна допомога.

Наркологічний центр в Ніжині «Рецена» в своїй діяльності застосовує самі передові, інноваційні психотерапевтичні методики. Психологи використовують для роботи з пацієнтами методи Генштальд-терапії, що дозволяють визначити і усунути психологічні причини розвитку залежності. Також пацієнти центру ведуть письмові роботи, записуючи в спеціальні зошити події свого життя, вчинки, скоєні в результаті вживання наркотичних речовин. Це дає можливість переоцінки цінностей, усвідомлення руйнівного впливу наркоманії та формування мотивацій до одужання.

Поведінкова терапія дозволяє скоригувати модель поведінки пацієнтів, відновити такі особистісні якості, як відповідальність, дисципліна, сформувати навички самостійного життя в соціумі. Присутня в програмі лікування і трудотерапія, що припускає прибирання кімнат і приміщення.

Велика увага приділяється сеансам сімейної психотерапії, адже часто до наркозалежності призводять сімейні проблеми, нездорова атмосфера в сім’ї, відсутність довіри і взаєморозуміння. Тим більше що рідні пацієнтів часто страждають від співзалежності, тому для них в центрі безкоштовно діють спеціальні групи для співзалежних.

Лікування наркоманії в Ніжині

Основне лікування наркозалежності проводиться за допомогою комплексної програми «12 кроків». Терапевтичний курс триває 6 місяців і проходить під регулюванням професійного психолога, а також інших співробітників центру «Рецена», які в минулому теж мали проблеми з наркозалежністю, але все ж зуміли повернутися до нормального життя, ставши повноцінними членами соціуму.

Додаткові послуги наркодиспансеру в Ніжині

Наркодиспансер в Ніжині «Рецена» пропонує своїм хворим наступні види спеціалізованих додаткових послуг:

  • виклик нарколога на дім для проведення заходів з екстреної детоксикації, у випадках важкого отруєння і передозування наркотичними речовинами;
  • примусове лікування наркозалежності – спрямоване на формування правильних мотивацій і усвідомленого бажання пацієнта пройти повноцінний терапевтичний курс;
  • госпіталізація пацієнтів, з наданням комфортних умов проживання, правильно збалансованого триразового харчування;
  • лікування віп-пацієнтів, які страждають на наркотичну залежність в домашніх умовах;
  • телефонні консультації профільних фахівців центру «Рецена»;
  • надання психологічної допомоги членам сім’ї наркозалежних пацієнтів центру.

Для того щоб отримати допомогу, потрібно просто зателефонувати за номером телефону ніжинського філії реабілітаційного центру «Рецена» або заповнити відповідну заявку на сайті в розділі «Контакти».

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32