Лікування наркоманії в Умані – ефективне і за прийнятними цінами тепер стало доступним для кожного! Для отримання кваліфікованої допомоги звертайтеся до місцевої уманської філії Всеукраїнського реабілітаційного центру «Рецена»!

Як ми проводимо лікування від наркотиків в Умані?

Наркологічний центр в Умані «Рецена» основний акцент робить на духовну переорієнтацію наркозалежних, психологічну корекцію, що дозволяють усунути ейфоричну пам’ять і сформувати у людини стійке неприйняття наркотичних речовин.

Лікування від наркотиків в Умані під час вступу до реабілітаційного центру «Рецена» починається з проведення детоксикації організму. Досвідчений лікар-нарколог в Умані, застосовуючи виключно сертифіковані і безпечні методики, виводить пацієнта з важкого стану наркотичної ломки, усуває фізіологічну тягу до наркотику.

Подальше лікування здійснюється за допомогою ефективних психотерапевтичних методик. Основою терапевтичного курсу є групові заняття в групах взаємодопомоги, згідно з принципами програми «12 кроків». Дана методика дозволяє людині змінити систему цінностей, сформувати правильні мотивації і переконання, навчитися ставити перед собою нові цілі і досягати їх. Крім того, займаючись за програмою «12 кроків», пацієнт перебуває в здоровому терапевтичному співтоваристві, відчуває підтримку однодумців, набуває нових друзів, що має величезне значення, для якнайшвидшого відновлення і реабілітації.

Лікування наркоманії в Умані

Крім того, в роботі з наркозалежними пацієнтами фахівці реабілітаційного центру «Рецена» використовують методи Генштальд-терапії, поведінкової психотерапії, елементи трудотерапії. У центрі працює арт-терапевт і сімейний психолог.

Велике значення приділяється профілактиці можливого зриву. Тому в центрі «Рецена» регулярно проводяться заняття спеціальних профілактичних груп, що дозволяють пацієнтам навчитися визначати ознаки рецидиву і ефективно боротися з ними.

Умови проживання в наркологічному центрі в Умані

Наркодиспансер в Умані «Рецена» від інших лікувальних установ подібного профілю відрізняє спокійна, доброзичлива обстановка. Пацієнтам надаються комфортні умови проживання, збалансоване, здорове харчування, цілодобова допомога кваліфікованих фахівців. Багато співробітників центру «Рецена» – це люди, в минулому також мавщі проблеми з наркотичною залежністю. Вже одним своїм прикладом вони надихають пацієнтів і допомагають їм повірити у власні сили, в досяжність поставлених цілей.

Реабілітаційний центр «Рецена» активно пропагує здоровий спосіб життя, і піклується про організацію дозвілля своїх хворих. Пацієнти центру відвідують баню, займаються спортом, беруть участь в футбольних матчах. Регулярно проводяться в центрі культурно-освітні заходи, лекції, майстер-класи, тренінги, семінари. При центрі працює 3 школи, де кожна людина може вибрати найбільш цікавий для себе вид діяльності і придбати необхідні корисні навички.

Слід також підкреслити, що лікування наркотичної залежності в реабілітаційному центрі «Рецена» проводиться виключно анонімно! Ми не ставимо хворих на облік і не розголошуємо інформацію про своїх пацієнтів.

Наркодиспансер в Умані: як до нас звернутися?

Задати питання щодо вартості лікування і особливості терапевтичного курсу, домовитися про виклик нарколога на дім, ви можете, зателефонувавши за контактним номером телефону центру або ж заповнивши відповідну форму на офіційному сайті.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32